Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

počas počas .)  pač rad počnem stvari k jih večini izmed vas serviserji... čez zimo šraufat je pa grauž,je mrzlo :wacko:

:worship: ahm..a to sam svojga šraufaš :blink: :kva2:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( ...bol slabo kaže za vikend...petek naj bi bil še zlo slab,...ne vem počakmo do konc tedna

:friend1: v Soboto je baje lepo napovedan.... tko da.... :rolleyes:

Ja najbol da se dobite pred Gebretovo učilnico pa nardite furo do mojga salona... :angry: grrrrrrr ta šiht.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je zbor pod gebretovo učilnico za angleščino :devil:

No go, pišemo v telovadnici, 50 komadov :wacko: ,...boste nucal romzija s svojo firestormko, samo potlej je že nevarnost, da se bo zaradi vibracij šola podrla :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc fanjte ce noben nc ne pise da se dobimo bom pa jst :) Spet najbol gobcen :OK:

Jst sm za da se dobimo v nedeljo ce bo le vreme nekje v kranju, pol gremo skozi domzale poberemo ostale kandidate pa jo picimo nekam -smer bo pa ze kdo naprje napisal :) Nekak tko , ker v soboto eni pravte da nimate casa....

Ce je kdo za :whistle:

LP;Rock

P.S. Jst mam ze vse pesto in zobnik, tko da v petek ko pridem dam, samo pretaknem pa bo sel tok k 900 RR :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potlje kdo gre jutri k FS? Meni se zdi kar malo zgodaj->16h

Ja jaz grem,...sam grem direkt iz faxa tja,....oziroma direkt iz kafiča :grim

Bom pa z motorjem tko,da bo vsaj eden predstavnik iz gorenjske dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potlje kdo gre jutri k FS? Meni se zdi kar malo zgodaj->16h

Jest grem iz Kranja ob 18:40 z avto <_< , tko da nej me kontaktira če bi šu kdo zravn. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje imam eno prošnjo . Nekdo se mi je sposodil tablico na mojem TOMOSAKIJU M 14 ki je bil danes prkiran pri Rok baru na Bledu. Če jo kdo slučajno najdu številka je KR-P2-93 in je normalne velikosti bele barve. Fantje mal poglejte če jo najdete pokličte na tel 041-444-060. Se vam že vnaprej zahvaljujem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje imam eno prošnjo . Nekdo se mi je sposodil tablico na mojem TOMOSAKIJU M 14  ki je bil danes prkiran pri Rok baru na Bledu. Če jo kdo slučajno najdu številka je KR-P2-93  in je normalne velikosti bele barve.  Fantje mal poglejte  če jo najdete pokličte na tel 041-444-060.  Se vam že vnaprej  zahvaljujem. :OK:

..čimprej odjavit, da ne boš dobu "slučajno" kake priporočene pošiljke na tvoj ime.... Če jo pa najdeš, pa tolk boljš :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj res ha ha sva se srečala na unih ta dobrih ovinkih.

veš me zanima ta motor bi fotra prepričala da mu prodam vn1500 pa tega zrihtam,mu je všeč sam neki mečka.a lahko mal napišeš kolk kuri pa take uporabne info

Sanda, sem že eno stran in pol napisal :wacko: ampak, da ne bova ostalih morila se bova to zmenila na ovinkih. Pošlji mi PM, ko boš kaj gor.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dejte mi povedat..... ker ne poznam scene.... kdo je tista legenda, ki ima stalno zeleno ninjo parkirano pred rondojem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dejte mi povedat..... ker ne poznam scene.... kdo je tista legenda, ki ima stalno zeleno ninjo parkirano pred rondojem?

En ta hud motorist - ga žge iz Šenčurja pa do Krana kr ga da. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je en mal starejš motorist,ki si je pač zaželu orenk motor ane .)

...je čist v redu tip, še celo častil me je drinko v Rondoju :OK: ...

sam zgleda da ma preveč cajta pa je skoz tam kadar ni na šihtu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga! Fantki in punce!!!!! Internet imam :eek: :kva2: :OK: :OK: :OK: Adsl itd..Ne moreš verjameti...noro Zj se ne bo več treba švercat po tujih pc-jih...Majka! Tudi k meni je posijalo sonce :yea1: :yea1: :yea1: :yea2:

Dam za pjačo ob prvi priliki! :wub:

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj cagiva..kam si letu vcerej mim brnika ? jaz sem se se sel mal prot kocevju pelat pa je biu tolk mraz da sem kr kmal obrnu...sem pa najprej na morje mislu letet je pa dez dol padal..ce za vikend ne grem na morje z avtam letimo kam, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj cagiva..kam si letu vcerej mim brnika ? jaz sem se se sel mal prot kocevju pelat pa je biu tolk mraz da sem kr kmal obrnu...sem pa najprej na morje mislu letet je pa dez dol padal..ce za vikend ne grem na morje z avtam letimo kam, a?

Baudek???? :? :? Ninja 10??

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj cagiva..kam si letu vcerej mim brnika ? jaz sem se se sel mal prot kocevju pelat pa je biu tolk mraz da sem kr kmal obrnu...sem pa najprej na morje mislu letet je pa dez dol padal..ce za vikend ne grem na morje z avtam letimo kam, a?

V Kamniku je baje eno bejbo pobral :rolleyes: pa na tromostovje na kavico... :D

Z avtom.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kamniku je baje eno bejbo pobral  :rolleyes: pa na tromostovje na kavico...  :D

....ja baje res :hmm: .......... :lol1: :lol1:

@Miller: Ja za v soboto nam še kr dobr kaže vreme tko,da zna bit kakšna fura .)

@Rock: ja to je Baudi z 10-ko :OK:

@Yoldi: pa ti si car :worship: .....ej pa dej povej kdaj boste kej špilal Ladies first ,da pridm spet mal poslušat :yea2:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja baje res :hmm: .......... :lol1:  :lol1:

@Miller: Ja za v soboto nam še kr dobr kaže vreme tko,da zna bit kakšna fura .)

@Yoldi: pa ti si car :worship: .....ej pa dej povej kdaj boste kej špilal Ladies first ,da pridm spet mal poslušat :yea2:

lp cagiva

1. Hm Naj ti bog požegna tvoje besede o vremenu za sboto...mene mal skrbi...ti bom kar na slepo verjel :) bom zraven.Gggrrrrmmma peeellaaat :yea2:

2. :fredy: je car pravjo.. :slap: :headbang: še pomnite tovariši pred malo manj kot 1 letam, ko so mi v fabrki blokiral dostop do neta sem imel doma že vse prpravlen, pa pride poštar , da pa adsl ne povleče do nas... :angry: :angry:

3.Lady"s first smo se zj mal po studiu valjali, tak da se bo počas moglo začet nekej dogajat...boste obveščeni :whistle:

Zj se pa grm mal pelat :yea2: :yea2: kokr je blo slab napovedan za donc niti ne zgleda tko zanič!

Grma!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor! kdor bo slučajno zavil na Selško dolino naj pazi, da ne bo zadnjič!!!! Spet je en :fredy: polil neko svinjarijo(nafto??!!) po cesti, tako da je za vsakim ovinkom past.Zasvinjano je nekje od Podlubnika do Železnikov... :o :fight2: Previdno!

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!