Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

A to je tista slavna 10ka k je lan letela po luft u Tivoliju  :hmm:

ja to je tista ja, sam zdej je nova :) una se je prodala oz. se prodaja..:)

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...men bo pa tale slab vreme kr prov prišel...včer namreč me je neki začel v levem zapestju bolet, in na konc sem se komej še do doma pripeljal,..komej sem še sklopko stiskal :( ...tko da tale pavza bo kot nalašč zame :doze:

Drug teden pa upajmo na lepše vreme za vikend :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...men bo pa tale slab vreme kr prov prišel...včer namreč me je neki začel v levem zapestju bolet, in na konc sem se komej še do doma pripeljal,..komej sem še sklopko stiskal :( ...tko da tale pavza bo kot nalašč zame :doze:

Drug teden pa upajmo na lepše vreme za vikend :)  :)

Revma, revma :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: staraš se :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revma, revma :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  staraš se :kva2:  :kva2:  :kva2:

Kwa a se mo zj sam še stare kosti okrog vozile, mladina pa marodirala.. :grrr :lol1: . ma bi sonček posijal me prov zanima če bi te še kaj bolel dej no dej...:devil:

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas se ze jasni, se ze zvezde vidjo, tko da jutr bo pomoje akcija :)

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akcije sploh ni,pa tud sonca ne :cry:

spet bom zabila dan pred to škatlo namest na motorju :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapestje je že dobr, tko da sem dons moral mal na motor....sam zarad vremena kej dalj kot do Tržiča nisem prišel :(

Enih 35km sem naredu dons to je pa vse, in na koncu me je še v Kranju namočilo mal :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se odloču da prvo drevje porežem pometem okol bajte da bo pol gmah, ko bo na moji suzi tablca ne bo cajta za druge stvari. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tud jst dal novo zadnjo gumo Bridgestone, to je to...:) za salo do superge :)

Mi je velik bolj vsec kot prejsna :)

Tko da za piko je blo dans, v pond. pa neki spet pravjo da bo vreme..

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo midva s Killroyem hočeva od vsakega po 1 pivo, k sva vam tak lep sonček zrihtala B)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstanite,v pojstle priklenjeni! jst neki v usta vržem pa gas na motor,dej če se boste kej zmenil-call on meeeee caaaall meeeee :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mal se vozakal kle okol ,blo super, vreme je bil.

Za jutr napoveduje dobr vreme, a ste za ksno skupinsko voznjo, ce ja napiste kdaj jutr pa kje pa se dobimo pa gremo ; SPET GORENSKA SEKCIJA :) hehe

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mal se vozakal kle okol ,blo super, vreme je bil.

Za jutr napoveduje dobr vreme, a ste za ksno skupinsko voznjo, ce ja napiste kdaj jutr pa kje pa se dobimo pa gremo ; SPET GORENSKA SEKCIJA :) hehe

LP;Rock

Ja itaq ,če bo vreme sigurno pičimo nekam,...no sej smo se tud dons že vozil mal :OK:

...ti Rock pa tvoji frendi pa ne frajarite po Kranju :angry2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ....mam jz obveščevalce po celem Kranju... :D :D

Jz upam,da vreme bo,ker če zdele pogledam v nebo vidim zvezde :OK: (pa nisem nažgan da ne bo kdo kej pomislu :P )....

bomo zjutrej videl kva bo .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejbi bejbi,jst bom precej zaseden-bom popoldne kšnga poklical pa se oglasu če boste še kej na sceni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!