Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Evo mal se vozakal kle okol ,blo super, vreme je bil.

Za jutr napoveduje dobr vreme, a ste za ksno skupinsko voznjo, ce ja napiste kdaj jutr pa kje pa se dobimo pa gremo ; SPET GORENSKA SEKCIJA :) hehe

LP;Rock

ce se da kej po poldne zment bom zraven :yea2: Bom se mal bral jutr pa da vidmo!

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRI OB 11h pred Rondo-jam vsi zainteresirani za furo!!!!!!!!

...če nam bo vreme naklonjeno je smer Postojna oz. ride :OK:

...v primeru slabega vremena pa gremo nekam blizu na kavico pa kakšno bomo rekel in to je to... .) :OK: :OK:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva greva z našmu očetam v primeru lepga vremena jutr prot Mirni peč na tisto slavno žegnanje.

Če je še kdo zainteresiran naj se oglasi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,popoldne pa vabljeni pred iskro! tko ob ene 3h,4h. bomo mal poropotal

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla gorenci :)

sem vesela da sem vas danes na ridah srečala,pol me je sicer na poti proti obali in nazaj pošteno opralo ma nič za to.Za nazaj so bli plavi še vedno gor so glih enga z belo crb mrcvarli upam da mu niso pokvarili še preostanek praznikov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je bil kr lep vikend oz. lepi praznki :OK:

Naredu od petka do danes dobrih 350km spet...vselej v dobri družbi,..no ja z izjemo sobote k sem se sam peljal v tistmu oblačnmu vremenu :doze:

Tko da za ta vikend se pa spet kej vidmo ane....za soboto bi predlagal eno lepo furo => Kranj-Ljubljana-Litija-Trbovlje-Žalec-Vransko-Tuhinjska dolina-Kamnik kjer bi si pogledal moto razstavo in kdor bi želel ostal do poznih večernih ur,ko bo striptiz in živa muzika :yea1: :yea1: ...ostali pa nadaljujejo pot vsak po svoje .)

...no kva pravte a je dober predlog???....vam povem ovinki proti zasavju so carski,..pa čez tist prelaz na celjsko stran proti Žalcu je dober,...pol pa še Tuhinjska ,...uiiiiiiiiiiii!!! :D :D ......in za konec še ogled razstave s striptizom in muzko....bi človk pomislu da sanja :lol1: :lol1:

...edin dobro vreme naročte :o :) :) :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

A sem 5 minut prezgodej odpelou ane :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po zadnjih neuradnih podatkih :P ....nam za v soboto kar solidno vreme obljubljajo,....edin ohladilo se bo malo :wacko: ....

...no ja ni zime za eskime :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje!

kaj če bi nardil en "vsegorenjski" :blink: motozbor, pa da gremo pol skup na eno dolgo turo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po zadnjih neuradnih podatkih  :P ....nam za v soboto kar solidno vreme obljubljajo,....edin ohladilo se bo malo :wacko: ....

...no ja ni zime za eskime :D

a za danes? a za vikend ? danes ne delam tko da jaz sem ciist za ce se bo kej folka nabralo - se bom sel tk al tk vozt .. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje!

kaj če bi nardil en "vsegorenjski"  :blink:  motozbor, pa da gremo pol skup na eno dolgo turo?

sej to je v planu nardit,da se nas čimveč skup nabere,sej zdej bojo počas vsi registriral in pol se lah za kšno nedeljo zmenimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje!

kaj če bi nardil en "vsegorenjski"  :blink:   motozbor, pa da gremo pol skup na eno dolgo turo?

jaaa.... :OK: pa enga pujsa mal okol obrnemo, pa kakšno osvežilno pijačo za zravn... :OK: :grim ... Lohk kr vsako nedelo :OK: :lol1:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaa.... :OK:  pa enga pujsa mal okol obrnemo, pa kakšno osvežilno pijačo za zravn...  :OK:  :grim  ... Lohk kr vsako nedelo  :OK:  :lol1:

Ti pa cist tih :P ....nikol se ne gres z nami vozt letos....pa zmer te vabmo...oz. pisemo....dej se nam saj ta vikend pridruzi :yea1:

No drgac pa saj na kavico prid v rondoja :whistle:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa cist tih  :P ....nikol se ne gres z nami vozt letos....pa zmer te vabmo...oz. pisemo....dej se nam saj ta vikend pridruzi  :yea1:

No drgac pa saj na kavico prid v rondoja  :whistle:

LP;Rock

...ma.. a veš, da se nerada z neregistriranim okol vozm... :krneki: ... :P ..

A kdaj ga bom registrirala? :D :hmm: ...kmaaaaaal :grim :OK: :OK: :kva2:

Saj na kavico..??? Zdej pa ne vem.. al me hecaš, al maš pa samo slab spomin..... :nono: :grim

Sicer pa... vi se boste vozil, jest pa lohk tacajt pujsa okol obračam :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje!

kaj če bi nardil en "vsegorenjski"  :blink:  motozbor, pa da gremo pol skup na eno dolgo turo?

Zanimivo :) , če bi mel motor :hmm: , gremo loto špilat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@smeško: ti najprej registriraj tista "čreva" :P pol se bomo pa zbral :lol1: :lol1:

...ne sej ideja je dobra,sam zment se je treba .)

Kaj pravte za soboto??? ...a bi šel kdo predlagano furo odpeljat :? :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@smeško: ti najprej registriraj tista "čreva"  :P  pol se bomo pa zbral :lol1:  :lol1:

...ne sej ideja je dobra,sam zment se je treba .)

Kaj pravte za soboto???  ...a bi šel kdo predlagano furo odpeljat :?  :)

lp cagiva

Bi se hitr kej zmenu, pa še ne vem,če na bom kej šihtou :angry2: se mi nekej obeta v sboto do 2h pop. tk da ne vem... :?

A bi kdo pelou jutr(četrtk) do Luisa - Hein gerricke-ja Bom mogu mal :wub: oblečt, k nima neč za na motor ...??? tam po 4. uri???? Makar na PM Menda vreme bo :kva2:

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@smeško: ti najprej registriraj tista "čreva"  :P  pol se bomo pa zbral :lol1:  :lol1:

:angry2:

jest predlagam soboto popoldan, ker bodo najbrž nekateri od nas še delali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. glede tegale radarja, stacionarnega... A kdo kej več ve? Men je blo po mailu poslano, v teh dneh, da naj bi bil postavljen in sicer:

Na vrhu Betinskega klanca proti Bledu (ko pelješ čez most reke

Dolinjke, naprej 50 m od znaka 60km/h so montirali fiksni radar (stabilni).

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!