Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ja ne vem ne kolk nas bo,ne točn kdaj bomo tam.... :doze: :D :D :D

računam da nas bo od 5-7 komadov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE TO!

VSI TISTI, KI SE BOSTE DANES VOZILI PO GORENJSKI

Po radiu je bilo, da imajo danes policisti akcijo in bodo od 13. do 21. ure merili hitrost z belim kangoojem na območju Radovljice in Bleda!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa nas je res velik!! :eek: ......... :lol1:  :lol1:  :lol1:

Sam smo pa popularni gorenci ej,...ženske kr same hodjo v to sekcijo,pa sploh niso gorenke :yea1:  :yea1:  :yea1: .............. :lol1:  :lol1:  :lol1:

lp cagiva B)

Jah kaj navjo hodile k nam ;) sej smo gorenci :OK:

Fejst fantje bi rekl :lol1:

LP;Rock

Sibam proti Kranju->Rondoju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr...sej bi šou zravn...ampak sej veste,težka so leta študentska :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reč da je bil ta vikend res špica. :kva2: Dvakrat v Piranu. :yea1: V soboto smo se zbrali YerriTDM,CVETO od PECOTA fotr in moja malekost ter se podali solo v Piran,nedelja pa bonus pike za nadaljno sezono,zgodaj smo jih začeli nabirati,popeljali še ženičke :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Glažar: Si pozabu oment de sm vas tut jest dons pršu mal na morje pogledat koko se martinčkate. .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se mi gorenci ne moremo skup nikol dobit,...vsi se neki vozte,pa vsak sam zase :hmm:

No sej nekega lepega dne..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh končno sm jst spet mobilen... sam še registracija pol se vam bom pa tud jst kdaj prdružu na kkšni furci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam smo pa popularni gorenci ej,...ženske kr same hodjo v to sekcijo,pa sploh niso gorenke :yea1: :yea1: :yea1: .............. :lol1: :lol1: :lol1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo jst se pa ne morm vozt k sm ključe od garaže zgubu,hudiča :whistle: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam smo pa popularni gorenci ej,...ženske kr same hodjo v to sekcijo,pa sploh niso gorenke :yea1: :yea1: :yea1: .............. :lol1: :lol1: :lol1:

lp cagiva B)

le zakaj le zakaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater u sboto sem še 1 uro prej s šihta ušu, da bi lahk mal z vam zapelou pa qva se je naredl... Grm ta pru do mojga vzdrževalca mašince ketno zamenat pa glej ga vraga sem štukar doma pozabu :eek: :fight2: (pogruntala šele ko sva ta staro ketno že zrezala) je pol od sestre možakar najdu pa prpelou... sam je kr trajal, tk da sem pol šele ob kakih pol 4h štartou k je blo itaq že vse prepozn.. :cry: pa vendar..sva šla z :wub: mal za ledrcam gledat in sva letela prek Hrastnika v Cjele pa še en ovink po tastari proti Mariboro(ene 20 km) pa ni nobena ledrca bla prou.. :hmm: :cry: :doze: pol pa nazaj prek Trojan proti domu...Ene cca 350 km-jou. U Nedelo smo pa en praznovanje mel, tak da sem spet use zamudu :slap: :slap: Ma se bom poboljšou :oops:

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vplačal sem grobnik za 27. aprila... a gre še kdo dol iz gorenjske ....tko, resno vozit po progi?

Premišljujem, da bi se že v torek dol zapeljal pa prespal. Sem slišal, da se bodo eni že v torek vozil.

V glavnem... anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja jz grem v sredo dol,...čeprov mogoče bi bla tud to varjanta ja da bi se šlo v torek popoldne dol pa bi se prespal dol....pa celo sredo gledal :rolleyes: ....druge ko vozijo...in pozno popoldne nazaj :)

Jaz vozu ne bom,...je več razlogov,glavni seveda finančni,...pa še drugi so .)

...ja ne vem Rock kva ti misliš na to varijanto iz torka na sredo....no pa ostali tud kva pravte?

v torek zvečer zna bit huda žurka :naughty:

lp cagiva

P.S. jz bom šel sam na uno turistično za 3 jurje,...vsaj tolk da se mal zapeljem po progi :P

P.S. no.2 : kva pravte na moj novi avatar.... :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. no.2  : kva pravte na moj novi avatar.... :lol1:  :lol1:  :lol1:

SUPER JE :OK: sam kaj ni cvičk pr dolencih :hmm: al štajercih al kjerkoli že... Ne morš bit tko antigorenc no :grrr

Na Grobnik pa grem tudi js, pa vrjetno se bo še kdo od naših spomnu it (duhec skor sigurno) tko d če bi šli u sredo dol se lahko zmenmo, pa se dobimo na ridah al pa kje in pole usmodimo skupej dol :hmm: No sej kje je še, tako se ponavadi zmeni večer prej :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ne ga biksat zdej  :grrr .

kaj kaj :D

khm khm...torek popoldne torej :hmm: morm mal svoj planer prečekirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kaj :D

khm khm...torek popoldne torej :hmm: morm mal svoj planer prečekirat :)

Tipi, pa njihovi koledarčki..... :grrr :hmm: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!