Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ah vi pa vaše ride  :huh:

...jah no pust nam otrokom veselje no :P

ne sej stvar okusa,...men so pač tisti ovinki tm res hudi ane,...pa še ponavad je dost folka tam in men je kul mal nov folk spoznavat :) ....pa še zmer kakšn hud motor vidm tam,...recimo tko kt dons....spet eden z MV Agusto :yea1: ....

...lohk gremo pa enkrat tisto relacijo k si ti predlagal dons ja...KR-Logatec-Hotedrščica-Col-Ajdovščina-Postojna-ride :P -KR....bi blo ful hudo,sam moramo na en res lep dan počakat :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem včeraj izkoristil opoldansko sonce in hitro švignil do bohinja in nazaj.

Sam če najdem tistga, k mi je z neko fazerco začel nasproti prehitevat kombi v dolini bohinjski, ko sem bil v cruise missile mode....mu zavijem vrat :angry2: !

Mi je pa blo zakon čez tiste kratke ovinke vozit med Bohinjsko bistrico in jezerom, predvsem zato, ker se je en "čefurski" avtoček tolk mučil po tistih ovinkih, da so mu gume cvilile, jest sem se pa uzadi vozu z eno roko na belanci :lol:. Očitno se z motorjem res da precej hitrej peljat čez ovinke, kot pa z avtomobilom k ma 200+ gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se z motorjem res da precej hitrej peljat čez ovinke, kot pa z avtomobilom k ma 200+ gume.

:grrr zgleda d je biu tudi čefurček za volanom pole. 195/50/15 na njih pa 1,350kg leti bol k CBR skoz ovinke :grim In nč ne škripa, škripajo slabe gume, dobre nikoli :)

Kaj pole se vidmo na Grobniku al že kej ta vikend če bo peco-tova Pepka zadnla vreme :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GhostRR: se mizdi da sem te potem vidu na Bledu. Če se ne motim :hmm: A si biu ti k si prišel na tamalo blejsko pumpo, mal pogledou, vidu da ni 98 in potem šel na tavelko tankat 98 :)

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Mene so tud mal zajebal!

A maš ti cifro od tele Pepe, da jo drugič vprašam kako kaže?

Ne to vidš en dan prej kako jo krivi k po vasi šeta.

Če gre lepo pokonc bo lep vreme, če jo pa vse kosti martajo, bo pa zihr dež. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sem jo vidu, :eek: je v petek po Tržič po plac hadiva vsa vesela da je nič kosti ne bolijo :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GhostRR: se mizdi da sem te potem vidu na Bledu. Če se ne motim :hmm:  A si biu ti k si prišel na tamalo blejsko pumpo, mal pogledou, vidu da ni 98 in potem šel na tavelko tankat 98  :)

:OK: dobr ti to opaziš vse kar jest delam... KGB ali CIA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sem jo vidu,  :eek: je v petek  po Tržič po plac hadiva vsa vesela da je nič kosti ne bolijo  :yea1: .

eeeeeee, wroong. :P

Je ze tok švoh, de se samo še po naš vas sprehaja pa še to komej.

Tržič je zanjo že Amerika. .)

ps: U četrtek je pa res vsa vesela tle okol šetala. (sem poj vedu de po petk lep :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to vidš en dan prej kako jo krivi k po vasi šeta.

Če gre lepo pokonc bo lep vreme, če jo pa vse kosti martajo,  bo pa zihr dež.  .)

... :lol: ...glej, da nam boš v četrtek sporoču status Pepce... :D

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jah no pust nam otrokom veselje no :P

...lohk gremo pa enkrat tisto relacijo k si ti predlagal dons ja...KR-Logatec-Hotedrščica-Col-Ajdovščina-Postojna-ride :P -KR....bi blo ful hudo,sam moramo na en res lep dan počakat :)

lp cagiva B)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend izgleda da bo suho, vendar mrzlo! Tako da za kakšna polaganja čez Col do Ajdovne ni ravno vredu. Sem pa šel po isti progi zadnjič na testiranje BMWjev v Štanjelu - cesta je zakon! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha da ne bi pozabu :yea2: :yea2: Lady"s first- špil v Jazz-u na Bledu- študentski žur :yea2: :yea2: V petk 22.4. zvečer lepo vabljeni!

Lp

Yoldi

Ps:če kdo ne ve kje, naj pobara blejski del gorenjske sekcije..bodo znali bolje nakazat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater kdo vam datume špilov izbira :angry2: . Mene ne bo, bom na drugem koncu Bleda :010 potlej pa še => :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend izgleda da bo suho, vendar mrzlo! Tako da za kakšna polaganja čez Col do Ajdovne ni ravno vredu. Sem pa šel po isti progi zadnjič na testiranje BMWjev v Štanjelu - cesta je zakon!  :OK:

ja, ane kako so hudi ovinki :rolleyes:

komaj čakam, da se gremo mal tja pelat! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha da ne bi pozabu :yea2:  :yea2:    Lady"s first- špil v Jazz-u na Bledu- študentski žur  :yea2:  :yea2: V petk 22.4. zvečer lepo vabljeni!

Lp

Yoldi

Ps:če kdo ne ve kje, naj pobara blejski del gorenjske sekcije..bodo znali bolje nakazat :closedeyes:

hehe...pridem :yea2: :yea2: ....sam kje je to :hmm: ....

...bom mal turneje naredu...pa mal zmixal rock muzko na Bledu,..pa house v Kranju :kva2: :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pogledal skozi okno :eek:  ..... :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

LP Cvetoo.

kva a pr teb tud soseda okopava vrt v hotkah in beli,zdej že mal mokri majčki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja,sm že mislu... matr,dobr je štihala B)

kr nej dons pada,jutr tud še lahko...petek sbota nedela pa prosm sonce! sm v ta namen žrtvoval že 12 mravelj, ki so nam okupirale kuhinjo <_< :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto a pr vas pada dež :lol1:,ma pri nas je snežil,bom vrjetn motor zamenjal za motorne sani ,al pa za vodni skuter :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, sej vikend bo dokaj lep :) ...tako, da bomo lahko mal, pela pela... :krneki:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!