Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

IN ODHOOODD!!!

ob 15h ste "šli"ma ste rabli 3h do rid :hmm: ampak prišli pa ste dodajam dokaz

era mi gremo iz štifte na grobnik čez babno polje je baje okol 100km sam tko na izi rabiš cca uro in pol.lshko se nam pridružiš

drgač pa se vidimo jutri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zgleda ta prvi ki je dam prsu, pa se vsedu za comp.

No da povem vtise....zakon, ni kej druzga rect, edino ponoc mraz, ostalo noro, pa tud udelezba motoristov je bla kar velika.

Morm pa rect da so me cist potegnil dirkalni motorji :) tako da mogoce se kej obeta :OK:

LP;Rock

P.S Zdej pa spat, pa s kremo mazat, je bil tak soncek da smo vsi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je blo fredi ne :D trije smo nazaj grede zavil na opatijo in čez pazin do poreča,kjer je miller ostal,midva s kawo fahrerjam pa še v portorož na kufe pa po tastari dam...mal sm zmatran,ampak nč hudga

slikce na batzajla@gmail.com pa kšno na net (ampak prosm mal cenzure :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne batzajla pol nism dol ostal.. grem v petk se enkrat dol :) faaak.. 650km sem naredu zdej k sem gor pa dol letu k prfuknen pa ni mi jasn kako - pa 6x sem sel tankat :blink:

cagiva: ej sem pol tm pr unmu hamburgerju mal caku pa pol se dol do krizisca prsu pa te ni blo vec ..naprej v portoroz letu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak mene vse boli :huh:

Glede na to, da sem sklenil (tko ene 90%), da se s tem motorjem ne peljem več po grobniku (najstarejsimotornastezipress), bi se priporocal za kaksno sliko :photo: mene iz steze, za spomin na stari dobri motor.... :grim

Drgač pa smo se mel zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak mene vse boli  :huh:

Glede na to, da sem sklenil (tko ene 90%), da se s tem motorjem ne peljem več po grobniku (najstarejsimotornastezipress), bi se priporocal za kaksno sliko  :photo: mene iz steze, za spomin na stari dobri motor.... :grim

Drgač pa smo se mel zakon  :OK:

Zakaj pa nebi sel vec na progo, to je idealn motor za to, :) sam se nosilc za kufer dol, pa zmige dol, pa je to to :)

Dobr si pelu.....slika je pa tud zihr kera..

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mal slikc, kombi je prpelov srečno dol in nazaj in po mojmu obcutku je vse kar dobr izpadl...

bomo še kdaj ponovili...

post-149-1114672419_thumb.jpg

post-149-1114672436_thumb.jpg

post-149-1114672446_thumb.jpg

post-149-1114672577_thumb.jpg

post-149-1114672679_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam to sm hotu rečt...drugič se parkirejmo nekam na parkirplac,ne pa lih pred vhod mercatorja da folk še ghnarja ne more dvignt .)

en :worship: za roberta in njegovo spremljevalno vozilo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo pi*** mene vse boli,peče,..... :D

V glavnem kva naj rečem....HUDO!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

@Miller: ja sem šel prot obali ja,...mal se mi je mudilo :)

@GhostRR: kva se prtožuješ to je zakon motor...sam mal ga je treba pripravit za na Grobnik, taprave gume,z vzmetenjem se mal poigrat in je čist konkurenčen motor lahko .)

...hehe zgleda nas je pol kr neki še zavil do Portoroža :D ......aja pa še to,a je kermu že ratal ponoči pridet iz Kopra do Kranja po stari cesti v eni uri in pol :naughty: ... :grim .....ride znajo bit ponoči zlo zanimive :devil:

no v glavnem še kdaj ane :naughty:

lp cagiva B)

...slikce,slikce,slikce...!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je zakon, razen tega da sem ves rdeč, bo treba drugič kako kremco seboj vzet.

Cagiva a bi se jaz lahko jutri enkrat oglasil, da bi pobral ruzak+šotor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak mene vse boli  :huh:

Glede na to, da sem sklenil (tko ene 90%), da se s tem motorjem ne peljem več po grobniku (najstarejsimotornastezipress), bi se priporocal za kaksno sliko  :photo: mene iz steze, za spomin na stari dobri motor.... :grim

Drgač pa smo se mel zakon  :OK:

brez skrbi, sem te jest ene parkrat slikal, ko si se peljal po ciljni ravnini

slike bom objavil popoldan, ko pridem do ADSL-a

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ GEBRE

Ma saj ti je tudi vrat zaštekal ne?

Sem te pozdravil na ridah, ampak ti ta starih ne porajtaš :whistle:

Sicer pa sem se ravno vračal iz izleta po Toskani. Človek se kar malo razvadi. Prazne pregledne ceste, dober asfalt, ovinki v serijah, skratka, da ne dolgovezim.

Nekdo je že pred mano napisal: koliko besed zaradi parih ovinkov, ki .......

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo :slap:, jest sem pa še gledal kako ima tista FJR lep glas. Bom drugič 2X pomahal :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride

post-463-1114685800_thumb.jpg

border crossing

post-463-1114685844_thumb.jpg

monster in the dark .)

post-463-1114685895_thumb.jpg

park platz

post-463-1114686006_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klapa, moram pohvalit, da vas je bilo res prav fajn videt kot eno od boljših žurerskih in verjetno tudi bolje organiziranih skupin v kampu, ki so prišle na Grobnik :OK:

s tokratnega "nočnega" Grobnika si bom jaz zagotovo zapomnila atraktivno vožnjo v nakupovalnem vozičku :yea2: in pa, da sem zaspala ter se zbudila ob Šifrerjevi muzki :grrr :D ... etc. :lol: ... verjamem, da vam bodo ostali lepi spimoni :worship: in se veselim, da se vidimo naslednjič :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se ti potlej vozila na tistem skuterju :hmm: .

post-463-1114688987_thumb.jpg

amm ... skuter? :hmm: nak, se pa spomnim, ja, da se je ena fejst deklca furala okol :grim

moje modro-zeleno ozemlje vidiš v levi zgornji sredini svoje zadnje slike. :)

dragi kolega Gebre, po tolikih letih bi me pa res že lahko poznal :nono: :grrr .)

v glavnem, ja, face ste bli! B) :yea1: :OK: :yea2:

naslednjič se povabim na pir :unsure:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Perla: sej jz sem vedu da si ti to....sam kaj ko te sam na videz poznam :blush:

no za drugič velja da prideš na pir,čeprov smo gorenci ti ga z veseljam

damo :D

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa AFNA da nisi mim pršla, bi ti dal kakšnega pivaka pa kakšno pleskavico al pa klobasico obrnil na roštilju, plina je blo še dost ;)

v glavnem zoran je pa car verjetno ne bo pogrešov vozička, sam je res najlaži kar voziček v avto zapelat ;) :lol1:

gorenci smo zakon ja, jaz pravm EINAML GOREN'C IMMER Goren'c haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cagiva: ok, tnx, pridem B)

@Robberrt: ja, pa sem res, hehe .) :D

prvič naslednjič se gre dol že čez 14 dni - na 1. motohappening (14.-15. maj) ... 2. mh je 9.-10. julij, 3. mh pa 27.-28. avgusta - če ne prej, se "obvezno" vidimo takrat :yea2:

srečno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!