Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Kva je fantje :nono: , smo iz Štifte hotl prnest mal zegnane vodice :photo: dol k vam na grobnik pa ni blo nobenga več dol al pa ste že vsi ležal pod klopmi. :whistle: Res smo jest ,YerryTDM in Tiger štartal ob pol treh iz Štifte na :yea1: grobnik ,pa nobenga niker.Pogledal dirko ob ki je štartala ob 16,30h , in odšli proti domu ,doma ob 21,15h :OK: :kva2: Zakon. :kva2:

Cveto kako je blo v Toskani ????? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-1079-1114709289_thumb.jpgpost-1079-1114709275_thumb.jpg

takole so se fantje pripravljal na vožnjo :worship:

mal me zajebava tale sistem :glare:

Popravljeno . Popravil smeško
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je fantje  :nono: , smo iz Štifte hotl  prnest mal zegnane vodice  :photo: dol k vam na grobnik pa ni blo nobenga več dol al pa ste že vsi ležal pod klopmi. :whistle:  Res smo jest ,YerryTDM in Tiger štartal ob pol treh iz Štifte na  :yea1: grobnik ,pa nobenga niker.Pogledal dirko ob ki je štartala ob 16,30h , in odšli proti domu ,doma ob 21,15h :OK:  :kva2: Zakon. :kva2:

Ne bo držal - z Metalbikom sva vse dirke gledala na izteku zagrebškega ovinka. .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je fantje  :nono: , smo iz Štifte hotl  prnest mal zegnane vodice  :photo: dol k vam na grobnik pa ni blo nobenga več dol al pa ste že vsi ležal pod klopmi. :whistle:  Res smo jest ,YerryTDM in Tiger štartal ob pol treh iz Štifte na  :yea1: grobnik ,pa nobenga niker....

...hmmm tud jaz sem bil do 17.15 na Grobniku še,pa nisem ležal pod klopjo ampak na skali na hribčku :D ....pol sem pa počas odrinil v SLO nazaj .)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tale je tud iz Grobnika  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

tele besnčanke :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavljam ponavljam

kdor ma slike,kr komplet na matevz.hribar@siol.net ,kar je do 10Mb ni panike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glažar

:D :OK: :D

Tam blizu 1900 km, če odštejem nujno zlo(avtocesta) ceste široke, v bistvu prazne- razen seveda v mestih in večjih naseljih, asfalt grob a gladek in kot kaže so ga imeli malo preveč(so kar fino zavite).

Italijani kot vedno prijazni, dragi, pa saj veš imeli so praznik oz. podaljšan vikend tak, da je bilo okoli turističnih znamenitosti zelo živahno.

Lep začetek turistične sezone.

Bom pa še kašno sliko pripel, vendar rabim malo časa, pa pogledati moram, če bo bolj primerno v temi o Toskani.

BTW, kdo je tisti s tisto črno ninjo z rumeno črto, ki je slikan tudi na Grobniku?.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, kdo je tisti s tisto črno ninjo z rumeno črto, ki je slikan tudi na Grobniku?.

ninjo? :hmm: če si mene mislu, potlej sm tole :angry2: če pa je bil res kdo s kakšnim kvakom dol, pa ....:oops:

post-4556-1114775661.jpg

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...s tokratnega "nočnega" Grobnika si bom jaz zagotovo zapomnila atraktivno vožnjo v nakupovalnem vozičku...

vse zanikam.vsaka podobnost z resničnimi osebami je le plod tvoje bujne domišljije :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto čestitam O:-) na srečnem povratku v naše hribe slike sem mal že prečekirov na Toskani -motosvet. krasno :OK:

Pečo daj že enkrat fotru tisto lozinko od foruma :nono: da bo predral kva se dogovarjamo za furumu,in kam se peljemo, ne pa da mi štartamo iz Ribnce proti Grobniku on pa iz Grobnika v Ribnco na črpalki pa skupaj tankamo , :slap:

Al pa mu kup svojga pa bo mir :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ GhostRR

:worship: Potem si pa ti tisti, ki me je v sredo malo nad ridami prehitel. :photo: Je bilo prepocasi zate ne?

LP CVetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma jz raj ne povem kam grem "spet" jutr,ker bojo spet kakšni komentarji padal... :P

...v glavnem sej veste kam,...tko da če gre kdo zraven naj napiše....pol okol 14h bi šel jaz :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ GhostRR

:worship:  Potem si pa ti tisti, ki me je v sredo malo nad ridami prehitel. :photo:  Je bilo prepocasi zate ne?

LP CVetoo.

Aha, potlej je pa bil to Ghost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!