Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

jst pridm jutr s fotram,prej ne bo znesl...mamo dons še trening v kopru :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz bom šel popoldne enkrat v ivančno gorico....po 15 uri .) ...pa do poznih večernih ur :yea2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz bom šel popoldne enkrat v ivančno gorico....po 15 uri .) ...pa do poznih večernih ur :yea2:  :D

...ja škoda :( ...popoldan nimam cajta :BUA: ...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz bom šel popoldne enkrat v ivančno gorico....po 15 uri .) ...pa do poznih večernih ur :yea2:  :D

Kje te bo peljala pot :hmm: zna bit d bo kakec tudi kej pelu tje u une konce. Sicer ne na zbor, k mi ni do tega, grem se pa furat :grim tko d se kej videmo jutre maybe, če bo wreme B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmokak: pot me bo peljala direkt na avtocesto proti dolenjski...okoliških cest pa tko ne poznam dobro....tko da če prideš tja se vidimo,....sej pogledat pa lahko prideš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vidli če bom sploh kam šou dns (delo okrog hiše) Če pa, pole te kej pokličem, sej cifro mam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če gre kdo od gorenjcev na Grobnik v petek ali soboto z avtom ali z kombijem? Rabila bi prevoz do dol, pa mi je Perla rekla, da bi mogoče šel kdo od vas...

če ja, mi pošlji pm, da se zmenimo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baaah,to si že naredu .) sam ne bit živčn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, vso srečo..

ko boš prišel na faks, boš ugotovil, da te čaka kakšnih 35-40 takšnih maturic :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, vso srečo..

ko boš prišel na faks, boš ugotovil, da te čaka kakšnih 35-40 takšnih maturic :devil:

sad but true :grim :glare: Gebre, matura ni noben bau bau, če smo jo nardili Batzajla, cagiva, metalbike pa js, pole veš d ni na nivoju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sad but true :grim  :glare: Gebre, matura ni noben bau bau, če smo jo nardili Batzajla, cagiva, metalbike pa js, pole veš d ni na nivoju :lol1:

Še jst sem jo naredil tako da: ne se bat :P :lol:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa da se še predstavim, ku šem že prišel sem uvajat :lol:

Po domače sem Burnout, pa baje da nekaj klobasam po primorski sekciji. Drugače Cagiva, misdva se že poznava, od Batzajle motor (pa tut njega) doskrat vidim okrog faxa.

Nč mejte se lepo.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre:...kva se sekiraš...sej tko ne boš naredu :lol1: ....joke .) ...itaq da boš no

še vsak je,no skoraj vsak pa da ti ne boš....

A gre drgač kdo ta vikend na motohappening od vas kolegov z dežele kranjske :D ???

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz n, ne bo zneslo preveč stvari,pa itak bo slabo vreme tko da bo zihr vse v vudo padlo,čeprav upam na sunce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, javim še sm. Če kdo rabi tako nalepkico naj se javi na PM

post-3455-1115657272.jpg

Barva črna ali srebrna, velikost 13x13cm. Pa pohitet z naročili :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, javim še sm. Če kdo rabi tako nalepkico naj se javi na PM

post-3455-1115657272.jpg

Barva črna ali srebrna, velikost 13x13cm. Pa pohitet z naročili :grim

...ej a je kakšna taka k jo mam jz v avatarju za dobit???...ker ta mi tud slučajno ni všeč :grrr :grrr ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej a je kakšna taka k jo mam jz v avatarju za dobit???...ker ta mi tud slučajno ni všeč :grrr  :grrr ....

Hm, nalepka bo delana po naročilu, kar pomeni masovna proizvodnja (mal več kosu), če češ unikat bo $$$. Lahko pa naročiš to nalepkico pa Italy umakneš in daš nekaj svojega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej vas bom pa vse tepu.... :fight2: ...prov izzivate me :nono: ......... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej vas bom pa vse tepu.... :fight2: ...prov izzivate me :nono: ......... :D  :D

Bom spremenu na "Honda". :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!