Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Zutrej bi mogu pridt pa nebi bil sam.  .)  .)

...ah pečo veš da je zjutrej še premrzu asfalt zame... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva a je bla vsaj pica za kej .)

...no ja ni bla slaba,čeprov pr nas na gorenskem so boljše :grim ....

...kam si se pa ti zgubila pol s tvojimi "obritimi" prijatelji? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Leute!

A se gre kej na Raubritterje to soboto?

...še vprašaš :naughty: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no ja ni bla slaba,čeprov pr nas na gorenskem so boljše :grim ....

...kam si se pa ti zgubila pol s tvojimi "obritimi" prijatelji? :P

ha ha ma so modeli sem jih napila da je bil kar joj so se pol slekli zgori in z blatom mazali,pujsi,ma smo bli pod šotorom sem jim prinesla litr paške travarice to so cuzali k sok pol pa sam koma,ma je blo fajn,čeprov ga je vreme pošteno zasralo tako da so odpovedali striptis in črno gradnjo sam so pa uni dvojniki AC/DC nažicali k norci :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi tut šou, sam ne prou pozn, k poj popoune ni cajta :blush:

Tko da če b se šlo že dopoune se vam prdružm, pa da spet zmagamo, pa kej bl konkretnga od akrapota dobimo :kva2: :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ceu let sam za to treniram :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako je potekalo tole celoletno treniranje :hmm:

bi znala v sobot en krog narest tja gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po rondoju so laufal :lol1: po treningu pa v rondo na dvigovenje uteži O:-) :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slučajno misli prespat :hmm: , meni je bilo lani žal, ker smo tako zgodaj šli, pa "vse" zamudil. Drugače pa zvečer špila Yoldi z ekipo in še 5-a dimenzija.

Zeus, da ne boš mišic doma pozabil :D , nucam nov obesek :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: pa kje si ti vidu da se gre na zbor dopoldne :slap:

....jz pred 16h ne grem gor.....

...ja itaq bomo spet vlekel ....v moji ekipi bomo Rock,Gašper,batzajla,jaz,(same petarde :devil: )...pa še enga bomo nek najdel,aja sej res Apači še pride,njega je tud dost skupej :P :grim .......... :lol1: :lol1: :lol1: ...

...letos moram bit v zmagovalni ekipi :D :D

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagiva: sory k prašam an :glare:

@gebre. Ja men sej tut strgou, sam očitno me poj ne bo na zbor če se gre šele ub 4h, pa itak bom ves mačkast k je maturantska žurka u petk in sem nekak povablen k ma tamala maturo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre.  pa itak bom ves mačkast k je maturantska žurka u petk in sem nekak povablen k ma tamala maturo :blush:

Jest (+sošolci) ga pijem v četrtek na Jesenicah in naprej na Bledu :yea2: . V petek se ga pridemo nasekat v Kranj, na maturantsko parado :yea1: , zakaj se ga ne bi še v soboto na zboru :blush: .

Ni izgovorov :nono: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, folk jutri dršte pesti zame , pišem matematiko :kva2: , al bo 2 al pa popravc :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: nisem tko mislu kt si ti očitno zastopu .) ...se vidi,da še nimaš dost zborovskih izkušenj :P ....pred 15h se sploh nč ne dogaja na zborih,tud folka skor da ni še ob takih urah (dopoldanskih) .) ....zato sem ti to napisal :) ...

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da je kdu opazu v temi moto dogotki povabilo na "veselico". Dej probite pridet, sej ubistvu je čist vseen kje se kaj spije pa podebatira pa še dirkaču boste pomagal!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej to sem čist tko reku Pečo....sploh ne vem,če bojo vsi našteti gor :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dečve so tud lahko v ekipi vlečenja vervi seveda,da vam kej druzga ne pade na pamet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagiva: ja sj sprva sem prov zastopu po sm pa unga smajlija zravn vidu, pa sm mogu mal nazaj rečt :lol: Drgač pa mogoč useen pridem mal kasnej če se bo moji lepši polovici dalo :rolleyes: :wub: . Ker tm ukol 3h je mal prezgodj poj ubistvu že...pa sj itk sm pozabu (ko sem tisto pisal) da je ju3 maturantski žur u kranju in da grem zravn, tko da dopoldne itak odpade :kva2: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa mogoč useen pridem mal kasnej če se bo moji lepši polovici dalo  :rolleyes:  :wub:

...ejejej....to si pa po pravic povedano revež,..da si od punce odvisen a se gre na zbor al ne.... :grrr :grrr ....

...sorry sam pr men taka tud en teden ne bi bla :BUA: :D :D :D ....pa OK sej te zastopm,sej ljubezen je hudič :) ...

lp cagiva,....se vidmo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!