Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

sorry sam pr men taka tud en teden ne bi bla :BUA:  :D  :D  :D

sej zato sva pa js in ti SAN(m)JSKA MOŠKA :grim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ejejej....to si pa po pravic povedano revež,..da si od punce odvisen a se gre na zbor al ne.... :grrr  :grrr ....

...sorry sam pr men taka tud en teden ne bi bla :BUA:  :D  :D  :D ....pa OK sej te zastopm,sej ljubezen je hudič :) ...

lp cagiva,....se vidmo B)

jej jej, se vidi, cagiva, da nisi še imel bližnjega srečanja z žensko ;) me prov zanima, kašno bo (če bo sploh) nekoč tvoja draga :devil: očitno je motor samo nekakšna tolažba, ker nimaš bejbe :naughty: ti ubogi revež, ti :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla bla bla BLA BLA BLA bla

bla :D

se vidmo v besnci,pomoje gremo ob kšne 4h kranjčani-join us

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yerri TDM ,Tiger Cveto ali kam gremo na furo sem fraj :kva2: ,jest sem namrec frej in grem pa pika :yea1: . Ne mislm posedat na zborih in ga pit :nono: na nebu pa šajba B) Dajte na forum predloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Glažar

Jest jutr grem nekam, samo bolj zgodaj, ker moram biti ob 16 h doma :fight2:

Za predloge ste pa sedaj drugi na vrsti :slap:

Kaj pa nedelja - prost cel dan z boljšo polovico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kašn vreme :D ...bi se vam kuj prdružu :grim ...pa mi kolen zateka :angry2: - službena enduro vožnja...amater jest :blush: :grrr ...tko, da vas bom dons sam poslušu :blink: , pa upam, da ne cel teden :? ...jeba!!!

lp flero

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gozdarji so zajebani :grim

Ziher se bomo navozil se zate :devil: ,ti pa pocivej daus loh delu :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa se dons začne dogajat tam gor? (igre in podobno). :hmm:

Bi šu kdo prej na krajšo furo pa nazaj grede kr "direktivo" v Besnco. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje gre kdo dons na furo??

sam bo treba pazit zarad policajev :(

(in tud zarad sebe :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja :glare: ...vi se kar lepo vozte...jest bom mogu pa cel vikend na netu viset :( ...sam, da vas po Kranju ne slišm :nono: ...se mi bo utrgal :xx: ...

p.s. @cagiva...pa kako pivo in čevap še zame potaman v Besnc... :devil:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jej jej, se vidi, cagiva, da nisi še imel bližnjega srečanja z žensko ;) me prov zanima, kašno bo (če bo sploh) nekoč tvoja draga  :devil: očitno je motor samo nekakšna tolažba, ker nimaš bejbe  :naughty:  ti ubogi revež, ti  :oops:

...a se midva mogoče poznava,da lahko to trdiš :hmm: ??....

...drgač pa glede moje drage...definitivno je/bo motoristka ali pa vsaj po duši motoristka...(sicer pa kdo pa pravi da sem samski :ninja: :slap: )...

lp cagiva B)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Get a room you two :P

Enivej,se vidmo dons u Besnci :afro1:

'later

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva zj,a je planiran kšn skupni odhod tja? jst bi šu recimo čez kšno urco... če je še kšn kandidat nej napiše,bom še parkrat preveru forum do takrat,drugač pa na mobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak, z gebretom prideva okol pol 7ih - poslovne obveznosti. Probi kšn parkplac rezervirat :)

'later

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tud šel u Besnico, pa mam samo Golfa DIESEL pa pol ne vem glede na citat Cagive al sploh lahko pridem. Pa še en "motor" je pri hiši :slap:

Ma kaj ko bi to malo povprašali :whistle:

U glavnem vsaj ostali uživajte :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a se midva mogoče poznava,da lahko to trdiš :hmm: ??....

...drgač pa glede moje drage...definitivno je/bo motoristka ali pa vsaj po duši motoristka...(sicer pa kdo pa pravi da sem samski :ninja:  :slap: )...

lp cagiva B)

ah sej res; sej nisi samski - maš motor ;)

sicer pa sklepam po tvojem postu, ki se mi je zdel tako butast, da se enostavno nisem mogla zadržat... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en "motor" je pri hiši :slap:

Ma kaj ko bi to malo povprašali :whistle:

Life sucks. :doze: :headbang:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bla v na zboru sem mislila da bom kej vlekla :eek: vrv pa ni blo tist čas še nič

sem pa vidla cagivo itak tega vidm vsepovsod,pa bmw pa unga v rdeči jakni :hmm: diverson900,pa metalbajka in inkubatorja,...

a pa bando sem vidla učeri na pumpi v postojni sem prepoznala cagivo ma sem mu tolk mahala da sem skor z golde padla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že kdo kaj ve kaj je z motoristoma ki sta bila včeraj udeležena v prometni nesreči na cesti Kočevje Dvor. Po nepreverjenih podatkih naj bi bila iz Tržiča (Lom pod Storžičem)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bla v na zboru sem mislila da bom kej vlekla :eek: vrv pa ni blo tist čas še nič

sem pa vidla cagivo itak tega vidm vsepovsod...

a pa bando sem vidla učeri na pumpi v postojni sem prepoznala cagivo ma sem mu tolk mahala da sem skor z golde padla .)

...ma ja mene je povsod dost :D ...

...ja včer sem te vidu ja,sam sem en cajt rabu da sem dojel,ker te nisem vajen da zadej sediš :slap: :) :) ....

P.S. ...pa vsakič znova se nasmejim ko vidim,da našga Incubation-a imenuješ inkubator :lol1: :lol1: :lol1: ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!