Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

qrac se bomo mi dobil!  :angry2:

k rabš koga za furo pa ni nobenga, vsi se skoz valajo po enih lokalčkih ipd...

...no no pretiravat pa ni treba,....povej kdaj si koga videl v lokalčku nazadnje :nono: .... :) ....

...ja jebi ga nekak nismo časovno usklajeni za fure,...če ma eden cajt ga drug nima,...če ma pa že cajt ga pa kej druzga jebe :doze: :) ....

...ma sej sezona je še dolga,ni hudič da se ne zapeljemo km skupaj :OK:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..."gorenjske ride"... :grim  :grim

...mogoče kakšn Jezersko....tm spodej bolj na začetku :doze: ... :hmm:

lp cagiva B)

...yap...mogoče...še ta njboljš konc... :hmm:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa cesta Kranj ali bolje Besnica - Podblica (Jamnik) je ena bolj zabavnih. Vsake toliko tudi rally trenirajo po tistih ovinkih, nazadnje dve WRC Imprezi iz državnega prvenstva.  .)

:eek: :eek: ... kakšni treningi? A se da kr tko cesto zapret al kaj? Jest bi tudi kšno cesto mal zapru za "drug" promet.

Drgač pa jest stavim na ljubelj... nekaj dolgih ovinkov 180+ za sportake ter dva (ali tri) kolenčanja do vrha. Problem je edin v tem, da je asfalt bl mrzu, ker je v dolini, pa tudi dost zlizan. Odbojne ograje so pa od pluženja snega že čisto v zemlji, tako da količi od ograje sploh ne gledajo več ven! En problem so pa tud tržiški polcaji... ampak se da.

Aja. Naslednja varianta pa je tud tisto krožno križišče na mestu, kjer se gorenjka razdeli na tržičanko in jeseniško cesto. Kolenčkanje za šalo.... zelo malo prometa (tam mi je prvič malo spodneslo prvo gumo :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tko za odpelat je tut cesta Bled-Bohinj fantastična. Sam se mi zdi, da eni res mal pretiravajo s hitrostjo :eek:

Pa tut cesta na Pokljuko ni proč za vreč. Čeprav je na koncu prodi vojašnici že čist adijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no,umirte se mal :D še tega se manjka,da se bomo še gorenjci nek začel organizirano v tla metat :grrr

v nedeljo pred iskro,kva praute :devil: pol pa magar kšna furca do bleda,a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej če prihajate na naše oz moje .) ride nimam nč proti,vam ne bom nč takse zaračunala,pa še zmeri se kej za u usta najde,tako da ni panike,pa itak vas mam rada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah vidm da so tele ride kr mal priblem na gorenjskem :)

Rock pa jaz sva se zmenla da bova kr Crn kal mal pod gorenjsko spravla tko da ne boste cudn gledal ce na poti na morje namest Crnga kala vidte Kranj tablo ;) :D k tisti ovinki so cist hudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah vidm da so tele ride kr mal priblem na gorenjskem :)

Rock pa jaz sva se zmenla da bova kr Crn kal mal pod gorenjsko spravla tko da ne boste cudn gledal ce na poti na morje namest Crnga kala vidte Kranj tablo ;) :D k tisti ovinki so cist hudi :)

Jest nc zravn... :whistle: :whistle:

LP;Rock

P:S Cesta ni dirkalisce :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nc zravn... :whistle:  :whistle:

LP;Rock

P:S Cesta ni dirkalisce  :fight2:

Ma, dej no... Kva se zdej neki delaš lepga.. Ceste so zato, da se zgoniš gor no... Pa stari, kva teb ni jasn... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, dej no... Kva se zdej neki delaš lepga..  Ceste so zato, da se zgoniš gor no... Pa stari, kva teb ni jasn...  :fredy:

Punca kdo te je tega ucil, cesta je nevarna, zgonis se po dirkaliscu...in mi smo pametni fantje in se po cesti vozimo lepo in pocasi :D

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rock

zakaj si pa nis pol cometa kupu? :whistle:

Popravljeno . Popravil smeško
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gorenjskem pa nı velıko novega ane? Şkoda, da me letos nı bılo ın me şe nı doma, bı vas povabıl na kako pıjaçko, spotoma, ko bı şlı v Ğırı alı pa ko hodıte na rıde :whistle: . No pa saj se bomo lahko şe zmenılı ne :slap:

JerryTDM, kaj je kaj soparno al ne :naughty:

Merhaba vsem Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!