Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

no pol se zmenmo ob 19h na Laborah,pa počakamo 15 min pol gremo....kdor pride pride..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ce vas nav dez zjebu :SS

Tuki pr nas bo kmal zacel padat oz. ze pada

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaa vreme je pa čist popizdu!!!!!!! :BUA: :angry2: :angry2: .....

...no ja upajmo da se zlije.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rock a te jaz pridem z goldo iskat;)sam ne vem če bi seba posodu.

drgač pa se vidmo po 19h,pa če ma gdo željo lahko kej prispeva za novo metlo za na ride,ker je prejšna zginla neznano kam.

no no, mislim, da ni panike... če bo rabu prevoz, mi bo že povedu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se do vašega odhoda na 3M že zlije... ker mene je od Idrije preko Žirov do doma skoz pralo (vsaj mušice sem dol spral iz prednje maske). Sem šel pogledat tisto cesto iz Gorenje vasi do Horjula. Kaj pa vem :hmm: ni slabo... je nekaj konkretnih rid ... sam mal zaprte... cesta je malo vožena, zato obilo peska in umazanije na cesti - enostavno asfaltu nisem zaupal. Je pa drugače dokaj nov asfat (cca 2-3 leta) nobenih lukenj in precej široka cesta. V glavnem, če bo kdo hodu na kačje ride, pa mu LJ ni ravno po godu, potem se ji lahko izogne tudi preko Horjula ali pa preko Rovt.

Ni blo žive duše na kačjih ridah danes. Sem pa na poti proti primorski prehitel eno kranjčanko na nekem chopperju.... kera od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa ne grem, moram jutr zvečer it gume zamenjat :slap:

Ma ne. Pa ne, da so se D 220 izrabile. :P A si jih pustil v Dolomitih :kva2:

Lp Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, mislim, da ni panike... če bo rabu prevoz, mi bo že povedu  .)

Ves da bom povedu :friend1:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne. Pa ne, da so se D 220 izrabile. :P  A si jih pustil v Dolomitih :kva2:

Lp Cvetoo

Vidim da si se srečno vrnil :OK:

Gume sem pa res veliko pustil po Dolomitih, zdaj je navrsti prva guma, zadnja pa ne bi zdržala več kalabrije in sicilije. Zadnja ma že za sabo 6500 km, pa še za ene 3000 bo dobra drugič, ne bo še šla v smeti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si se srečno vrnil :OK:

Gume sem pa res veliko pustil po Dolomitih, zdaj je navrsti prva guma, zadnja pa ne bi zdržala več kalabrije in sicilije. Zadnja ma že za sabo 6500 km, pa še za ene 3000 bo dobra drugič, ne bo še šla v smeti :OK:

D 220 mam jest spredi na R1 :D zakon guma hehe.....no sej za potovalni motor....

Morm menjat, ce kdo rabi napol znucano, senkam :D

LP;ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D 220 mam jest spredi na R1 :D zakon guma hehe.....no sej za potovalni motor....

Morm menjat, ce kdo rabi napol znucano, senkam :D

LP;ROck

...a gre men zadej gor,...aja ne gre :slap: ... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da vas še tuki vprašam,...a bi šel mogoče kdo od vas v italijo na motozbor ta vikend?? :naughty: ....je res velik zbor,....sam za info. lan sem mel jz št. vstopnice čez 10.000 :grim ....

...odhod bi bil v soboto po kosilu enkrat...do tja je ca. 130km....vstopnina je pa 18EUR...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, mislim, da ni panike... če bo rabu prevoz, mi bo že povedu  .)

sej ni treba bit nič lubosumna :hmm:

ga pač ne bom pelala .)

kaj gorenci boste kej prispevali za metlo al boste spet škrtarli :?

drgač vas ne bom več pusila na ride .) pa tud pometala ne bom več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, mene pa zanima, če je bil kateri od vas prejle v Britofu (Kranj) v kafiču Arena? Če je bil kdo naj mi piše na PM,please ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je batek :)

zdele grem jaz mal vaše ceste brust da ne boste sam vi naše,lahko me kej pokličete za kakšno kufe(cilj jezersko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilj je uspel

ej batek važn da se sneženi mož sredi največje vročine ni stopil pa da so češnje po gorenjskemu sistemu 3metre od tleh :angry2:

post-265-1119649646_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak krpe so pa zakon,sam jih nina ni rabila tolk sploh več k že obvlada zadevo s špricanjem,zgleda da se ji je na morju zdej tolk dogajalo in špricalo vsepovsod da je ratala prov ekspert za bele curke

no priznam mal je vsen pobrisala no sej gdo pa ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak krpe so pa zakon,sam jih nina ni rabila tolk sploh več k že obvlada zadevo s špricanjem,zgleda da se ji je na morju zdej tolk dogajalo in špricalo vsepovsod da je ratala prov ekspert za bele curke

:blink: :doze: :unsure: :wacko: :slap: :xx:

o čem to ona? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  :doze:  :unsure:  :wacko:  :slap:  :xx:

o čem to ona? :hmm:

...tud jz se sprašujem :blink: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je cele noči trenirala k je mela uzadno tolk mastno da je kr šprical od nje,zato sm rajš mal več cunj naštimal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je cele noči trenirala k je mela uzadno tolk mastno da je kr šprical od nje,zato sm rajš mal več cunj naštimal :hmm:

hudo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!