Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

...ja 15.,16.,17. julija bo v okolici "starega bazena" na bivšem gorenjskem sejmu potekal motozbor MC Freising ridersov iz Šk.loke .) ....

po moje bo kr noro :devil: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pismo pa raven takrat me ni več doma, bi prov z veselam prsol. Koncno en moto zbor v kranju! :OK:

Ja za juter 3M sem pa tut zravn , no razen ce ne bo tko dež lil kot je vceri. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom tud jaz probala jit na tale zborček lan mi je blo full ušeč,sam sem bla spet brez hiše sabo tko da,sem šla ponoč domov :cry:

a rabm kej kopalke sabo vzet :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a rabm kej kopalke sabo vzet :hmm:

Kopalke so vedno dobrodošle, tut če ni vode v bližini, tko da ti kr prnes :naughty:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda: ne boš verjela voda je zraven :OK: ...sam je Sava :rolleyes: ....

...kampiral pa jz osebno ne bom,ker se to dogaja direkt pod mojo bajto,...100m stran :afro1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično pol men ni treba šotora sabo vozt se bova rajš mal zgužvala u tvojmu krevetu :yea1:

sej se zezam da se ne boš zdej ustrašu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a vi sploh veste, kje je 15. 16. 17. julij??? Daleč....

Bl bliz je 8. 9. 10..... motohappening :OK: ! Kva bo spet gužva na grobniku <_< Sam grem vseen dol turista na progi špilat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene grobnik zihr ne bo vidu,si jo bom šla rajš namakat u morje al pa na golico

Sej jest tud nebi šu na grobnik, če ne bi šu vozit... ker drgač je dolgcajt :D ... babe pa grobnik :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene grobnik zihr ne bo vidu,si jo bom šla rajš namakat u morje al pa na golico

Golica... :yea2: ...taka in "drugačna"... :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jest tud nebi šu na grobnik, če ne bi šu vozit... ker drgač je dolgcajt  :D ... babe pa grobnik :hmm: ...

babe pa grobnik :fight2: zakaj pa ne,a nebi blo faj da bi ti eno brhko dekle u tangicah zgoraj brez držala marelo z napisom GO Ghost RR pred štartom dirke,in bi pripeljov v boks ona bi si slekla še tist kos cujnce in te obrisala po čelu,potem pa bi ti še bl polhen adrenalina,nadeljeval dirko z mislimi da te ona čaka no cilju pod to isto marelo popolnoma gola,pa zanikej da nebi bil prvi na cilju .)

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babe so za šporget!največ kar majo lahko je bicikl,da grejo na trg po solato pa k mesarju po klobase! :fight2:

zdej jih bom pa dobu :lol1:

aja,sanda,s trdmu težko voziš...v logatcu so nam ene fine bejbe pred štartom plesale,sm se komej skonzerviral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol, in pol bi bil vsak krog v boksu :grim .Dirka bi pa trpela, sicer pa tud v F1 sam par dirkacev dirka, drugi pa so v boksu :P , tko bi mel saj kej za pocet :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a vi sploh veste, kje je 15. 16. 17. julij??? Daleč....

Bl bliz je 8. 9. 10..... motohappening :OK: ! Kva bo spet gužva na grobniku <_<  Sam grem vseen dol turista na progi špilat :blush:

8.9.10. kdaj pol nartabol dol.ka mam ena taka čudna razvada d mi cajta manka :angry2: Ziher je sobota ko se dogaja največ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm če ne bo kakšno morje, pomoje sigurno enodnevni izlet do grobnika, pa magari na portorož nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja batek ti si itak posebnež k kr s KTM vse podereš :lol1:

a KTM mu praviš al kako batko :lol: Vsak janez ma svoje ime :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nenene,da ne bo pomote :wacko: ktm je namreč za v blato.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej batk povej gdaj bom dobila uno nagrado za pravilen odgovor,štrudl al kaj že.

vidš da niso ženske za štedilnik k baje ga bo cagiva naredu,edin če je brez lulčka med nogami :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nenene,da ne bo pomote :wacko: ktm je namreč za v blato.... :slap:

:lol1:

Batzajla.. potem te bo verjetno zanimal nekaj, kar sem danes dobil po mailu :lol:

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej batk povej gdaj bom dobila uno nagrado za pravilen odgovor,štrudl al kaj že.

vidš da niso ženske za štedilnik k baje ga bo cagiva naredu,edin če je brez lulčka med nogami :hmm:

...ja itaq jz v resnic prikrivam spol,....ženska sem res :blush: .....

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!