Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

moj optimizm za na motoboom mav pada... :?

a gre kdo z avtam :hmm: :P

:nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest ze kr en cas razmislam, de se bo treba za ksno drugo furo zment, k tole zejle s snegam je pa res mau prehuda. :cry:

Al pa usi motorje prodejmo pa motorne sanke kupmo-se zavarvana nam nau treba placat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest ze kr en cas razmislam, de se bo treba za ksno drugo furo zment, k tole zejle s snegam je pa res mau prehuda.  :cry:

Al pa usi motorje prodejmo pa motorne sanke kupmo-se zavarvana nam nau treba placat.  :)

He he,snezne sanke... mi kr dopade ideja :D Drgač pa men tud očitno ne bo znesl-bi mogu lubico zdejle še na pregled pelat,pa mi urnik ne znese do sobote...zal... :cry: Mogoč u četrtk,sam baje spet sneži,tko da...Drgač se pa zmenmo za furco koj,k bojo ceste kolikor-tolikor suhe,pa ne bo nobene sledi o zlobni botri Zimi(na nebu,na tleh bo najbrž še... )

Do takrat pa en lep motoristični :yea2: pozdrav!

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut jest bi se prdružu teli ravnokar omenjeni pobudi. Bi blo kr fajn, da bi gorenci odšli skp na ksno furco. Če že zej u Cele pač namo mogl jt. :cry:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram te vaše članke pa me zanima če je res sam tolk gorenjcev,premal je napisan s ke ste in kakšne konjičke imate pol bi se pa lažje kaj zmenili,zanima pa me okolica tržiča a je tukaj sploh še kaj živega razen pecota seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tlele u naši okolici je bl žalostn. Nekej se dogaja na AMD Tržič, sam bl glede old-timerjeu. Drgač smo pa bl usak zase. Sm ze jest nekej razmislou da bi se kej začel združvat-ksn mejhn klub-usaj kšna gostilniška varjanta. Sam se je poj use razblinl. Po drug stran pa Tržičani kr nekej pišejo-velik potopisou iz potovanj je objavljenih v Motoristu. Sam jih jest ne poznam.

Se pa tle v okolici aktivni v Radovlci - MK Sokol (Langusova druščina).

Pa na Bledu je tut kr nekej motoristou (Trpin in druščina)- o tem bo pa mogoče Killroy kej več vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram te vaše članke pa me zanima če je res sam tolk gorenjcev,premal je napisan s ke ste in kakšne konjičke imate pol bi se pa lažje kaj zmenili,zanima pa me okolica tržiča a je tukaj sploh še kaj živega razen pecota seveda.

Imaš vsaj še onega muzičarja od alcohollice, k ima dragstarja... Pa še kakšen bi se našo

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... vreme bo!!! :D :D :D Konec zajebancije Jest grem!!! Kero uro in kje se dobimo???EJGA Če ne pa na barju ? A se bomo kaj zmenil al nič ejga

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš vsaj še onega muzičarja od alcohollice, k ima dragstarja... Pa še kakšen bi se našo

Lp

Drp11

se mi tud sanja ne kdo je ta muzičar,mogoče ti veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi tud sanja ne kdo je ta muzičar,mogoče ti veš.

Hja jest vem... sam kwa ti topomaga....Suh blond ponavad je kak kavbojsk klobuk nosu, po vseh feštah povhn...Ja Tržič je vlika vas.. ga boš že trofnu

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Gorenci A se kod dobema al bomo direkt vsak po svoje u močvirje uletel :devil: :yea2: :devil:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest štartam iz kr (po šihtu) v celje, mam še 3 place frej, tko da če bi šu še kdo zraven naj javi na PM, da si vsaj mal za bencin razdelimo - sej smo gorenci, ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Gorenci A se kod dobema al bomo direkt vsak po svoje u močvirje uletel :devil: :yea2: :devil:

Jst grm z motorjam!!! V vednost in ravnanje :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killy, Zeus pa jest gremo na žalost jutri z avtom :cry: .Pismo pa že tolk sem bil vesel, da se gre z motorjam, jebeno vse skupaj. Sicer pa je po eni strani boljše, ker celje je kar dolga tura, jest(mi) pa brez prave opreme :hmm: pa bi bilo mal kruto, če bi se kdo zložu :ph34r: . Bo treba res najprej opremo nabavt potlej pa še kakšna daljša tura pade.

Se vidimo jutri v Celju!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grm z motorjam!!! V vednost in ravnanje :yea2: :yea2: :yea2:

Jest pa z avto :BUA: :BUA:

Telm cestan se ne zaupam-hocm imet cel motor in glavo.

Drgac pa obilo uzitka-se mau namest mene uzivej. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sorči internet je prepočasen... Jebi ga grm pa sam... ceste so pa drgač že kr ok.

Fejst kurte, da me nau zebv Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč an jest bom tud z motorjsm šu... drugga pprevoza itak nimam :unsure:

sam ni še sigurn to se bom še zutri odloču... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!