Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Hočeš rečt, da se eni pač BOLJ PAMETNO odločijo in grejo na dopust??  .)  :D

In maš res; važno, da je modra (da paše h kombinezonu)  :grim

pametno hmmm... to je dokaj relativen pojem. Za enga je bl pametno jit na dopust za drugege pa novpetletstar motor kupt. Tko da kakorkoli vse je pametno al pa nič! :OK:

Modra je zakon!!! Men je sma žol da moj motor ni moder, sam jebi ga ce kupuješ novstar motor ne moreš tolk izbirat. :angry2: :D

Pa da se ne bomo narobe razumel men je moja CBR-a full všeč :OK: :worship:

LP simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heeej,veš da ne .)

mene nkol na smrt resn jemat,edin pol k bom mrtu :fredy:

Ah pomojem te tut takrat ne bomo. :D

Boš še po podzemlju z KTM strašil :OK:

LP simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jih pa klamfate za nikamr :angry2:

a nebi raj kej,da ne bom napisala pametnga pa dejmo rajš kej lepga napisat,če je že vreme grdo

uglavno danes je petek za zadetek,tko da bo dogajalo,upam da posledice prekomernega sexanja in pitja alkohola ne bojo usodna za moj organizem,glede na to da mu močno primankuje vožnja z motorjem,z nečem je pač treba nadoknadit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda brez zamere,tud tale tvoj pisanje ni prov pametn :P ...je pa zanimiv :D ...

...ahja taki smo k dež pada pa se ne mormo vozt,pol pa bedarije trosmo :slap: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva sej sem rekla da ne bo pametno temveč lepo,al pa zanimivo mejbi tud.

uglavnu mojga še zdej ni iz šihta mene pa že vse ščemi :hmm: kaj pa zdej a ma gdo kakšno idejo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...uglavnu mojga še zdej ni iz šihta mene pa že vse ščemi :hmm: kaj pa zdej a ma gdo kakšno idejo :blush:

...dildo...dildp...dildo...!!! :yea1: :yea1: :yea1:

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa nočeš met odvečnih rok in nog naokrog, pa bo tale priprava kar priročna menda :hmm: :grim (tudi flero priporoča, vidim):

post-4528-1120829883.jpg

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobre slikce ravno ob pravem času,stigao dečko kuči,da me nebi gdo slučajno klicov k bom nedosegljiva :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha... Očitno ne jest :P Jest dobim, pa zato ne tulm na glas k ena zverina pa se ne ponujam okol... .) Očitno bi mogu nekdo drug mal razmislt... :D

Ahhh, brezveze :kva2: B)

Popravljeno . Popravil chris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A yamahca je doma, men se sam :D :D :D

Dejmo se ne kregat :D

Mater kam gre tale gorenska sekcija, bo kmal ratala, SEX sekcija :D

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A yamahca je doma, men se sam  :D  :D  :D

Dejmo se ne kregat :D

Mater kam gre tale gorenska sekcija, bo kmal ratala, SEX sekcija :D

LP;Rock

srečno z novo makino :OK:

Sam to d ratava sex sekcija je kriv zgolj sam en osebek na tem forumu ki je okužil tudi primorsko sexcijo, pardon sekcijo MS :P na grmado z njo, ahm, z njim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že tok hudo, si lahko omisli svojo SEKS sekcijo in nabija tam... :SS Enim se pač mal butast zdi brat tako sra***** po vsem forumu... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej ste eni previč fini za tako  :xx:  :whistle:

Ne, nismo preveč fini... Razumeš, če ti eno al pa dve taki spusti.. Da pa po vseh topicih take budalaštine ven meče, se pa že mal vprašaš, kaj je s to osebo narobe... Čist sam za to se gre.. :nono: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že tok hudo, si lahko omisli svojo SEKS sekcijo in nabija tam...  :SS  Enim se pač mal butast zdi brat tako sra***** po vsem forumu...  :fight2:

umir se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi ste vsi mal trapast,pa kakšne modre jamahe toj vse za na smetišče!na morje pa sploh brezveze hodt,sej je kokra že fino topla :slap:

aja,kađiva je sisa k ni makaronov posvaljkov in smo zdej vsi lačni tle :hmm: :nono:

MEKE LOVE NE PA VOJSKA :drunk: PA KTM JE ČEZ VSE!

:whistle: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dej dekleta ne se kregat,...dost je prostora za vse vas :P ...

...če se mate kej za zment se dejte na PM,...ker tole brat na forumu nobenga ne veseli :nono: ...

...ja batzajla zajebal sem,...jebi ga eni delamo zjutrej ob sobotah v rano zoro :D :D ...sej oblubm en dan,da bomo mel kulinarične trenutke :) ...

...aja Rock tebe sem pa tud že vidu dons v družbi tvoje bivše :whistle: .........yamahe namreč :lol1: ...

...nč zdej pa v horizontalo..... :zzz:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Jaz sem tud nov. Sicer ne vem pod katero sekcijo bi se dal, al gorenjsko al primorsko, ker sem vsakega pol, kar pa mi je všeč :) . Sem iz Zminca pri Škofji Loki, natančneje iz Gostilne pri Kajbitu...mogoče jo kdo pozna. To ni reklama!!! Sm ful vesel, ker sem končno prišel do svojega lepotca...ZR-7 prejšnji teden in se ne morem ločiti od njega. Se vidimo na cesti. :OK:

PS: Sm ponosen da sm Gorenjc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

... Sicer ne vem pod katero sekcijo bi se dal, al gorenjsko al primorsko

Pod gorenjsko kwa pa druzga... :grim ..sicer pa sej itak vidš, da je vse zmiksan neki.. ;) po zaslugi nekaterih :kva2: :lol1: :slap: ... :devil:

Sicer pa- DOBRODOŠEL!!! :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!