Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

:D  .... imejmo se radi ... :yea2:

to jst že skoz guvurim,pa me n'bena ne zastop tko kt bi čvovk hotu :whistle:

aja,bohdej tona!sej as v gorenjski al primorski je vse en klinc,sam tla morš z ghurenskmu naghlasam pisat da se zastopmo kenede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Batzajla, bom probu, sam mi ne gre prevč dobr, k sm bil prevč dolg cajta na primorskem in sm tlele zdele ena štiri leta (to je poskus gorenjščine) :cry:

Ja Batzajla, bom provou, sam mi ne gre preveč dobru, kr sm bu preveč dolgu cajta na primorsk'mu in sm tle zdej ena šteri lejta(to je po primorsko) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marš u forum 'test' pa napisat krst pr savic v ghorenjščin,če bo treba tud trikhrat :angry2:

mau za šalo mal za kapo :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prjatu Anthony,če si pametn se sam pober iz te sekcije k tile gorenci in gorenjke so prov od hudiča .) pa prid raj med primorce in primorke itak nas že nekaj poznaš in veš kakšne so naše debate,ki tud teb odgovarjajo kot sem opazila :OK:

rock srečno vožnjo z novo motorino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DISKRIMINACIJA! :angry: :angry: to je vojna :fight2:

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sanda a ti si tud tle...dej mi povej kako bi jaz iz Anthony postal Tone ali Zeerko! Vse lahko spremenim, sam tega ne, pa mi je TC že govoru, sam vseeno nevem kako...on bi mi reku mutač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej veš da je mene povsod polno :) ja to pa moreš sporočit našim moderatorjem pošlji magar PM privatno sporočilo al Ice,Symruju,Gregsu,Noisu,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sanda a ti si tud tle...dej mi povej kako bi jaz iz Anthony postal Tone ali Zeerko! Vse lahko spremenim, sam tega ne, pa mi je TC že govoru, sam vseeno nevem kako...on bi mi reku mutač.

Eeeee, kaj pa ce bi ti bil preprosto to kar si?([COLOR=yellow]polanc)

Drugace pa DOBRODOSEL.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Cveto!

Sm po rojstnem listu Anton, drgač pa me že od prvega dne dalje kličejo Toni, pa to na tem forumu ne morem bit, sm se pa zdej spomnu, da bi lahko bil Tone namesto Anthony, ker mam to ime rezervirano za uradne zadeve...za prijatelje sem raje Toni ali Tone...tisto z Zeerko je samo mladostna zanesenost. Drugače bi se pa pohvalil, da sem že osmi Anton po generacijskem zaporedju po očetu. Uganite, kako se bo imenoval moj sine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm po rojstnem listu Anton, drgač pa me že od prvega dne dalje kličejo Toni, pa to na tem forumu ne morem bit, sm se pa zdej spomnu, da bi lahko bil Tone namesto Anthony, ker mam to ime rezervirano za uradne zadeve...za prijatelje sem raje Toni ali Tone...tisto z Zeerko je samo mladostna zanesenost.

Anton je tudi Zvone :whistle:

Na tej gorenjski sekciji ne smeš vse preveč resno jemat :slap:

ane Batek :whistle:

Pozdravljen med nami :OK:

P.S. Sanda nam pa skoz v zele hod :whistle:

Popravljeno . Popravil JerryTDM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toneti so Zvoneti dan po pitju, ko jim zvoni v glavi od hudega mačka. Era, to je pa zate... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa nočeš met odvečnih rok in nog naokrog, pa bo tale priprava kar priročna menda  :hmm:  :grim (tudi flero priporoča, vidim):

post-4528-1120829883.jpg

:kva2:

Kej ste eni previč fini za tako  :xx:  :whistle:

:OK:

Pod gorenjsko kwa pa druzga...  :

ah pust gorence prid k primorcem..... :P

ej prjatu Anthony,če si pametn se sam pober iz te sekcije k tile gorenci ne delajo nč fruit partijev na ridah ker so pač gorenci....

:OK: :worship:

moderatorjem pošlji magar PM privatno sporočilo al Ice,Symruju,Gregsu,Noisu,...

sym ni več moderoator... :) ; za sprememo nicka moderator ne more nč...kontaktiraj administratorja....

Uganite, kako se bo imenoval moj sine :D

po tvojmu best frendu... Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Blaž mutaž...jst sm rojen tle, pa vem da Gorenjci niso tko škrt kot se govori. A kdo ve od kje izvira to mišljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greš na pijačo z gorencem pa pride račun pa on v zrak pogleda.....od tukaj to izvira... :) :P :lol:

sicer pa toni sej ti nikoli nimaš dnarja za pjačo, je vidt da si gorenc...pa še 2000 sit si mi dolžan jebenti.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomiri se Balki...dva jurja za bencin, če se ne motim al pa za na Radio 94...osveži mi spomin...ti mi boš govoru, da nimam dnarja za pijačo, k tolkrat gremo na pijačo...si me prov mal ujezil, ampak still prijatelja. Včasih se mi zdi, da sm še preveč radodaren. Next rounda is mine. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se mi zdi, da sm še preveč radodaren

:lol1: :lol1:

2000 sit...dobrodelni koncert za nakup reševalnega motorja...bankomat? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!