Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ej narod živ.Še ena čudna glava z gorenskga se javla :kva2: .A se vi vsi poznate al kva.Od kod?Če se kdaj kje dobivate bi blo zanimiv zraven uletet,edin če ste bl zase. Pa če bo kdo vidu enga pobritga z rmeno R6 nj me tut kr po glav mahne pa pove da je s sveta,da vidm kašn folk se tle gor vala.AJD :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest še Kranske motoriste bolj spoznavam (sem "mlajši" voznik :P )...Ampak ti lahko zagotovim, da so vsi po vrsti face (batzajla,ghostRR,cagiva,fox,Rock..... ) :OK:

Popravljeno . Popravil [Roky]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest še Kranske motoriste bolj spoznavam (sem "mlajši" voznik :P )...Ampak ti lahko zagotovim, da so vsi po vrsti face (batzajla,ghostRR,cagiva,fox,Rock..... )  :OK:

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest še Kranske motoriste bolj spoznavam (sem "mlajši" voznik :P )...Ampak ti lahko zagotovim, da so vsi po vrsti face (batzajla,ghostRR,cagiva,fox,Rock..... )  :OK:

no če se bote kje dobival pa povej pa kšn per skupej spijemo :beer2: :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom gosti sok :P Ker že po enem piru so pol vsi semaforji podrti :blink: (joke :) )

Drugače pa na Laborah pred Iskro :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo več 98.... ne pridem več tja  <_<    :P  .)

Ma jo pa super 100 za isto ceno :OK: .

Yerry TDM a si se kje potepov včeraj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jo pa  super 100 za isto ceno :OK: .

100-tka se pa z mojo ne razume najbolj.... al je pa lih obratn :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100-tka se pa z mojo ne razume najbolj.... al je pa lih obratn  :(

Men pa tiktaka bp tut na 100.. ni pa kakšne razlike, da bi reku da je kej boljš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa tiktaka bp tut na 100.. ni pa kakšne razlike, da bi reku da je kej boljš  :hmm:

Jaz pa točim 95 ker sem starokopiten :ninja:

Aja, sicer se pa včasih tudi v deželi Cvetja v jeseni vidimo.

Lp Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni lepa izletna cona :wub: na zatrniku? Pa , sej ne da bi zlo rad delal izlete pa to :)

post-4556-1122441899.gif

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri zvečer sedim pred oldhousom - pride mimo zver s psom, cagiva z mopedom - pol pa belo rdeča r1, goldwing z atomicharmonic, pa še nekaj motorjev ... kam ste vsi izginili?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miller: vse najbolše....pa upam,da kmalu spet na cesti :OK: :OK: :OK: ...

...pi*** si že star... :lol1: :lol1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Miller: vse naj :hooray: ... matr si še mulc :P

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: baudi vse naj naj....

Nevem no, sam upam da bos cimprej spet kupu nazaj , pa ne supermoto , ampak kej tazga kar si mel...sej ves da je treba tablo se nekam nest :OK:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni lepa izletna cona  :wub: na zatrniku? Pa , sej ne da bi zlo rad delal izlete pa to :)

evo glih včer sm se dvakrat tukej vozo.NORO dobr ovink :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo ja no dons sem v kranju enga vidu z modro pa sem kr solzne oci dobu :) hehe ej ja ne vem..sej mozno pa da pride se ksna mocnejsa drugo leto ven :D hahaa ma ne to supermoto ne bom ...bi pa neki da lahka vsaj kufer gor vrzem ...bomo premisnli :)

ja pa hvala vam za r.d. pa to hehe ...uzivite tam zunej B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri zvečer sedim pred oldhousom - pride mimo zver s psom, cagiva z mopedom - pol pa belo rdeča r1, goldwing z atomicharmonic, pa še nekaj motorjev ... kam ste vsi izginili?

če bi te poznala,bi te pozdravla veš,sam se mi niti sanja ne kdo si,oz. al sva se sploh že vidla?

lp,sarah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi te poznala,bi te pozdravla veš,sam se mi niti sanja ne kdo si,oz. al sva se sploh že vidla?

lp,sarah

ne, mislim, da ne... samo ti si tak slavna, da te že vsak pozna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...alo gorenci!!....jz mam en zlo dober predlog :OK: ,...kva če bi se mi jutr popoldne mal na Bled spravl...v teh vročih dneh druzga kt osvežitev v vodi zame ne pride v poštev... :kva2: ...

tm okol 16h...kva pravte :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!