Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

...dobra ideja...sm za...prej al pa pol gremo pa lahko še na gorenjske ride...tko kot ghost rr prav...Zatrnik via Pokljuka...res lepa cesta - do šport hotela...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dons ob 21.30h gujsnce pred Merkurjam .) ,...bomo kakšno poletno debato užgal... :OK: :) :) ...

...come in peace,or stay at home :ninja: ..... :lol1: :lol1:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...alo gorenci!!....jz mam en zlo dober predlog :OK: ,...kva če bi se mi jutr popoldne mal na Bled spravl...v teh vročih dneh druzga kt osvežitev v vodi zame ne pride v poštev... :kva2: ...

tm okol 16h...kva pravte :naughty:

Ja končno :OK: , da ne bomo skoz mi v kranj hodil. Če res pridete kej pokličte, ker ne vem, če bom do 16.00 kej na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvajdejjjj urkeži ej a je tle tut kšn iz okol Šk.loke aktiven a ste sam krančani

jest sem 15min-do-Škofjeločan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvajdejjjj urkeži ej a je tle tut kšn iz okol Šk.loke aktiven a ste sam krančani

...margo je iz loke... :ninja: črn kawa Z750...:grim

p.s. @cagiva: ....a je Bled uspel...včeri je blo res pasje... :blink: ...verjetn pasal... :kva2:

lp flox

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji vikend se odvija en tak fletn zborček (lani je bilo zakon :yea2: ) . Razmišljam takole: v petek dol...pa v nedeljo nazaj. Mogoče kdo zainteresiran?

post-463-1122805690_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he...count me in :D Sam glede ostajanja do nedelje bo pa treba še mal razmislt :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji vikend se odvija en tak fletn zborček (lani je bilo zakon :yea2: ) . Razmišljam takole: v petek dol...pa v nedeljo nazaj. Mogoče kdo zainteresiran?

No, končno sm si spet internet doma zrihtu pa bom lohk spet kej napisu na vsake kvatre :OK:

Na red eye pa itak da se gre, lani je blo noro :) :yea2: Upam da bo polna postava, tko k lani.( pečo bo tud menda že zrihtou :))

Ps: miller: www.bikepics.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Insajderske info... pečo se je danes že nekaj malega peljal :yea1: . Komaj čakam petek :yea2: .

Aja pa še to, a vzamemo jagodke al marelice :naughty: .

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk kva je ze una stran za motorje k folk iz celga sveta slike gor daje k je tud cagiva enkrat mu ene fotke gor ?? cagiva ?? :)

thx!

evo link - kr od mene ...

glej: bikepics.com

... k zgleda, da Cagiva še spi - verjetno je bil naporen vikend :yes: :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci, moram vam priznat, da vam prav zavidam kakšne ceste imate.... :OK:  :OK: ...

kje kje kje :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... k zgleda, da Cagiva še spi - verjetno je bil naporen vikend  :yes: :kva2:  :OK:

Cagivin moped viden na Kamenjaku na koncu Istre včeraj popoldne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :zzz: ...kaj kaj a je kdo mene omenjal..... B) ...

..amm ja,no to je to.... :zzz: ...

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :zzz: ...kaj kaj a je kdo mene omenjal..... B) ...

..amm ja,no to je to.... :zzz: ...

:lol1:  :lol1:

Kje pa si bil... nism vedu, da je tko težko koga najdt na tistih skalah. Še bl čudn pa je, da te ni blo nič v safariju :D... Jest sm bil s hondo na štirih kolesih :afro1:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!