Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Kje pa si bil... nism vedu, da je tko težko koga najdt na tistih skalah. Še bl čudn pa je, da te ni blo nič v safariju :D... Jest sm bil s hondo na štirih kolesih  :afro1:

...ha v Safariju nisem bil ker je predrag šport to :P ...

bil sem pa tm mal niži dol v uni luknji not sem spal v senci...pa na vsake tolk časa sem ven prlezu da sem v vodo skoču... :D :D ...

...kva to CBR-a dela po unmu šodru....k KTM gre :afro1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo gorenci a spite?!! a ste res vsi na dopustih :) ....

...a je mogoče kdo za eno furco v petek popoldne,...štart okol 15h...,mal na Marijo Reko....pa pol še na zbor k Apačijem pogledat :naughty: ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene nazaj z dopusta. Sem bil tut jaz v tork v Premanturi, v sredo k sem sol pa nazaj meje pa celo pot dez pral. Poden!!!!

LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo od vas mogoče dons z mano do Marije Reke pogledat,pa na zbor v SG pogledat?? :naughty: ....štart okol 15h iz KR .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak,grem prbližn isti cajt u Ankaran mal Pečota pa Gebreta pogledat,kako se mata na zboru :D

'later

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo gorenci a spite?!! a ste res vsi na dopustih :) ....

...a je mogoče kdo za eno furco v petek popoldne,...štart okol 15h...,mal na Marijo Reko....pa pol še na zbor k Apačijem pogledat :naughty: ...

lp cagiva B)

Ma vsi so na dopustih, m moramo pa delat po cele dneve. porka duš, zvečer, ko se pa domov privlečem pa še vi prbijate po dežreli....., Skratka :angry2:

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he fantje in dekleta,niste še resnično zaživel,če niste vozil sto na uro u nalivu,pred sabo vidl pol ku*ca nč zarad dežja ki ti neprestano bobni po čeladi ini vizirju ter vode,ki jo s ceste v tvojo smer meče pred teboj vozeče vozilo-oblečeni ste pa v akvarij....zakon je blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pečo a je fotr  mogu oblačit dežnaka pred tržičem :rolleyes:

Ni ga mu blo treba - dez ga je samo tolk dobil da je bla jakna mal mokra. .)

ps: Še jaz sem bil bolj moker. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metalbike a sta prišla suha do LJ? Naju s pečotam je malo nascalo :ninja: .

Sva pršla suha :D Lih k sm motor u garažo zapelu je začel dežvt :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jutr bo baje lepo vreme in toplo bo tudi. A gre kdo proti Ridam. Jaz se odpravljam domov in bi lahko šli skupaj pa še na kakšni pijači bi se vstavili. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mogoče kdo motorje in motoriste(modra ninja letnik 04-05, verjetno desetka,R6 letnik 03-05, verjetno 04 rdeče barve in pa CBR 600 letnik 97-98 v hrc barvi)?????

Danes po poljanski dolini???

:( :( :( :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih vidu skozi okno naše kuhinje. Kaj pa se je zgodilo, dasi dal ta žalostne obraze zraven. Pa ja ni tisti rešilec šel po koga od njih!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje vsem, ki ste poznali motorista na plavi ninji, kateremu je včeraj vsoda vzela življenje v Poljanski dolini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ter po 63 metrih silovito trčil v železno varovalno ograjo.

Voznik je z gornjim delom telesa priletel v stebriček ograje, kjer je obležal hudo telesno poškodovan. Trčenje je bilo tako silovito, da je motorno kolo prepolovilo.

....

:BUA: :glare:

moje sožalje vsem.... :(

P.S.: @sheriff: poglej prvo sliko...tisto je kestl...spodaj se lepo vidi znak od suzukija

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem ga poznal,...jeba kaj nj rečem :( ....in ja je bil nov Suzuki GSXR1000 K5 .) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk za vas ne vem ampak mene pa ob takelih pizdarijah včasih kar mine sploh še od doma it.živa štala :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je tisti motorist, kateremu se je na poti iz Logatca proti Škofji Loki preko Žiri pridružil moder ZR-7, ki je pot končal v Zmincu pred Škofjo Loko okrog 9 zvečer. Lepo te pozdravljam, mislim, da si imel TDM-a, ali se motim. A so tebe tud zajebavale mušice na vizirju? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kdo dons na 3M se dobimo ob 18.45h na Laborah na črpalki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!