Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

ej folk za vas ne vem ampak mene pa ob takelih pizdarijah včasih kar mine sploh še od  doma it.živa štala :(  :(  :(

sej če bi po omejitvah vozu imaš 90% manj možnosti, da se ti kej zgodi... :rolleyes:

samo problem je v tem, da se z motorjem ne moreš, ker obstaja velika verjetnost da zaspiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne me pobit ampak ne vem a je kje tema odprta :? a lohka kar tle prašam.a je možn spr.luč od yamahe r6 04 kj švasat plastiko ka je počla a bom mogu celo luč zamenat :BUA: :BUA: pa če se da bom zlo hvaležen za kk tel.,naslov od tistih ki bi to naredl :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi na besede. gnoj.

dej tamala umir se,noben ti nč noče :004 no,mogoče kdo že kej :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej tamala umir se,noben ti nč noče :004 no,mogoče kdo že kej :oops:  :D

Ei batek...Kdaj boš pršu spet kej nakazat pred Iskro...Zj mam digitalca spet doma, lahko mal materiala nardimo :photo:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk mene pa zanima kolk prmblizen nardite km z eno zadnjo gumo? :D Ja pa sevede na kakem motorju? :afro1:

Zanima me tut s čim čistite verige, če jih sploh?

Drgač sem pa včer bil ukol 19 na 3M pa je blo kr pestro, nobenga od poznanih ni blo tm razen Pečota! :OK:

K sem se pa dam pelu sem pa na stari cesti sreču dva motorja pa mislm da je bil prvi cagiva, a mam prav? Stra cesta proti lj, nekje pred medvodami?

LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bosanček..zakaj me nisi sabo vzel :cry:

....joooj ti "divna crna žena"...kva se razburjaš :D ....a si me mogoče kej poklicala?...nisi,zato je šu fotr z mano pač,...sej sm ti reku poklič pa je zmenjen .) :P ...pa drug teden,ker te tko ena želi spoznat dol :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk mene pa zanima kolk prmblizen nardite km z eno zadnjo gumo? :D  Ja pa sevede na kakem motorju? :afro1:

Zanima me tut s čim čistite verige, če jih sploh?

Drgač sem pa včer bil ukol 19 na 3M pa je blo kr pestro, nobenga od poznanih ni blo tm razen Pečota!  :OK:

K sem se pa dam pelu sem pa na stari cesti sreču dva motorja pa mislm da je bil prvi cagiva, a mam prav? Stra cesta proti lj, nekje pred medvodami?

LP Simon

...ammm ja z zadnjo gumo ca. 7k km...D207F...CBR900RR... :)

...ja smo bli včer Gorenci na poti dol,sam tebe se ne spomnim :hmm: :) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....joooj ti "divna crna žena"...kva se razburjaš :D ....a si me mogoče kej poklicala?...nisi,zato je šu fotr z mano pač,...sej sm ti reku poklič pa je zmenjen .)  :P ...pa drug teden,ker te tko ena želi spoznat dol :grim

em.. čak a si se zmotu al si napisov da me ENA želi spoznat???! mogoče EN... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. čak a si se zmotu al si napisov da me ENA želi spoznat???!  mogoče EN... :blush:

Jst dela skor zraven preserca. Dej te pridem pogledat, ko prides v 3M. Bi te res rad spoznal. Povej kdaj bos tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. čak a si se zmotu al si napisov da me ENA želi spoznat???!  mogoče EN... :blush:

ena......... jst sem vprašala po tebi, zakaj te ne pripeljejo........ samo mene naslednje dva tedna ne bo.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi šel jutr kdo do Portoroža na kakšn sladoled al pa kofe :naughty: ....seveda odvisno od vremena :doze: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem sigurno do Senožeč, samo vozim ST, kar zate z CBR-ko dvomim. Lahko bi pa skočil še do Portoroža. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem sigurno do Senožeč, samo vozim ST, kar zate z CBR-ko dvomim. Lahko bi pa skočil še do Portoroža. :hmm:

Jest grem do Kopra stil CMM... okoli poldneva. Pa verjetno čez Žiri v sklopu poti.

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pozno pa vseen ob 12h na Laborah na pumpi odhod via Obala :)

@cvetoo,..jerryTDM: vidva pa tud nč ne vidta pa porajtata,...sem se dons okol 9h s kombijem mim Rondoja peljal pa trobu k norc,...vi se pa tud obrnil niste k ste tm sedel... :nono: .... :P :D :D :D ....pa drugič,...kam ste šli??

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva, kjes bil dons na ridah.. ghosta sm srecu kar parkrat po ovinkih.. tebe ni blo nc vidt :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!