Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Cagiva, kjes bil dons na ridah.. ghosta sm srecu kar parkrat po ovinkih.. tebe ni blo nc vidt  :hmm:

...ammm ja nazaj grede nisva šla skupej...Ghost se je ustrašil kolone v Kopru in obrnil,...jz sem šu z dvema kolegoma v Portorož in potem okol 19h sem bil na Ridah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cvetoo,..jerryTDM: vidva pa tud nč ne vidta pa porajtata,...sem se dons okol 9h s kombijem mim Rondoja peljal pa trobu k norc,...vi se pa tud obrnil niste k ste tm sedel... :nono: .... :P  :D  :D  :D ....pa drugič,...kam ste šli??

lp cagiva

:blush: Pa ni bilo nalašč. Je YerryTDM ravno nekaj o enih fejst bejbah razlagal :whistle: Saj veš potem pa ni bilo časa gledat kdo se mimo pelje.

:slap: Pa ne da bo tole Nada prebrala. :yea1: :yea1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :OK: :OK:

Killroy, čestitke. Upam, da te kmalu vidim z njim na cesti in se prepričam kako ti pristoji.

Res lepa mašinca. Uživaj. B)

Lp Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,hvala...mi bo še nerodn no...šmrc...šmrc.. :)

Sej drgač je že od druzga avgusta u garaži, samo sem se šele zdej do fotoaparata dokopov... Pelje se pa da je veselje-sploh pa u klance gor :kva2: Drgač se bo pa treba za eno furco zment ja :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se to sredo zopet dobimo na 3M.  :naughty:

Če bo lepo vreme pridem.  :OK:

...normalno da se dobimo :grim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bufu ??? :hmm:

Mislim da  :grrr , verjetno si me zamešal.

...možno :blush: ...sam k je skoz en črn Comet 650 tm parkiran,...velikokrat ga vidm dol,... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej banda živ.Ne vem kam nj še prašam pa bom še tle.Mrbit je kka tema že odprta pa jo nism najdu.Mam en VELK problem pa bom hvaležen za vsak namig.Mam Yamaho R6 l.2004,rmene barve(limited edition) pa sm jo kreten že orajsov.Zdj bi pa jst to rad zrihtov pa evo frke.Že 14 dni išem enga da bi mi štrihnu pa nobeden ne ve kode barve,jst pa tud ne.Prašov sm že povsod kjer majo karkol z Yamaho v zvezi pa povsod pravjo da lohk sam novu naročiš pa že poštrihan dobiš.Štrihov bom spr.masko ki pa nova košta 95000sit :BUA: :BUA: LEPO LEPO LEPO prosm za kakršn koli namig.Še nasvet-kupujte črne motorje je najlaži popravl LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudiča no, a nis mogu mal bl pazt! :cry: Sm tud že slišal, da japonci ne dajo pravih šifer, tako da praktično ne moreš ujeti odtenka tvoje barve. Ker jaz še nisem potreboval štrihanja, se glede tega nisem bolj pozanimal, vendar velja zadevo povprašati koga, ki to natančno ve. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudiča no, a nis mogu mal bl pazt!  :cry: Sm tud že slišal, da japonci ne dajo pravih šifer, tako da praktično ne moreš ujeti odtenka tvoje barve. Ker jaz še nisem potreboval štrihanja, se glede tega nisem bolj pozanimal, vendar velja zadevo povprašati koga, ki to natančno ve.  :?

Verjem mi da sm se že hudo presekirov pa nč ne pomaga Hudič je še skoz odrgnen.Bom hvaležen za vsak info. :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo peljal k Šternu in so mi levo stran v celoti barvali (58.000sit, na stroške unga, k mi jo je podru)...Mislim pa, da bi mogu Šteren imeti vse kode barv katere ponujajo pri Yamahi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugac je najbols tko kot je Roky napisal, te servisi morajo imet to vse napisano, oz. so baje te barve motorjev tudi trikrat barvane, recimo honda 900 rr, rumena ni rumena, ampak je rumene+zelena(tud jst ne vrjamem)+ perla + se neki dodatki, in potem prozoren lak cez, da pride tak odtenek ven, povedal licar ki tudi ni ujel barve za enga.

Drugac pa najbols kar lahko nardis je to, da ko kupis motor sploh novejsi letniki, takoj plastike dol, lepo v papir zavit, pa v omaro, gor pa poliester pobarvan tako kot ti pase, lahko tudi celo isto kot original plastike, pac barvo ujeme licar tako kot je in je taka gor, lepo izgleda, pa ce takole odrgnes se ne sekiras niti malo , amapak spet pobarvas pa je...original imas pa doma lepe in ko prodajas das tisto gor in gotovo...motor kot nov...prakticno ce ni ornk razbit tudi je lep...

Moje mnenje...zdej kako bos pa ti resil zadevo, pa upam da uspesno....najbols pa ce se zapeljes do uradnega serviserja oz. delta team krsko...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!