Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Oooo Rock  ;)  Si pogledal une filme..Si vidu unga na Ridah ?  :blink:

Vidu vidu....zakon...

Unga-Hugota, poznam, sosed skor:D vem jest kako on vozi ja :D

Sva mela se ko sem mel jest 125 TZR, v unih ovinkih pred podbrezjam GOBOVCE, ornk tesno srecanje v ovinku un po kolenu dol, jst pa po tacki gor :D

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu vidu....zakon...

Unga-Hugota, poznam, sosed skor:D vem jest kako on vozi ja :D

Sva mela se ko sem mel jest 125 TZR, v unih ovinkih pred podbrezjam GOBOVCE, ornk tesno srecanje v ovinku un po kolenu dol, jst pa po tacki gor :D

LP;Rock

Ei ei na teh ovinkih sm bil dozdej dvakrat (včerej nazadnje :) )....Od cagive brat mi je pokazal pa so mi zlo všeč...To je Podbrezje ane..Un taprvi ovink (smer iz Kranja) je še posebej dobr :)

Drugače pa bogi un na Ridah k je padu :(

Aja pa danes sva se peljala čez Podnart..Sem mislil, da se bomo kje srečali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei ei na teh ovinkih sm bil dozdej dvakrat (včerej nazadnje :) )....Od cagive brat mi je pokazal pa so mi zlo všeč...To je Podbrezje ane..Un taprvi ovink (smer iz Kranja) je še posebej dobr  :)

Men pa asfalt v podbrezjah ni všeč... sploh tisti, ki je med Bistrico in Podbrezjami. Je ves zlizan. Uni ovinki dol do Podnarta so pa vredu, samo nepregledni... jest drgač še nisem najdu boljš ("varnega" in zanimivega) ovinka na gorenjskem od tistega na zatrniku! Tud tisti čisto pod Ljubeljem niso slabi, samo imajo tud nek čuden asfalt. Če ne veste, kaj je dobr asfalt za motor, pejte na Dvor-Kočevje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva,kilroy pa zver so vse požrl,men je samo ena kepca ostala :(

...ja ja ja pa je cagiva spet vsega kriv....vi ste tko unga zanč jedel,...jz sem šu pa raj k sosedom ga iskat,k je dost boljši pa še večja porcija,....no al pa ne vem,mogoče sem bil pa uni kelnarci všeč pa glih sama sva bla tm,pa mi je mal več dala :kva2: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa asfalt v podbrezjah ni všeč... sploh tisti, ki je med Bistrico in Podbrezjami. Je ves zlizan. Uni ovinki dol do Podnarta so pa vredu, samo nepregledni...  jest drgač še nisem najdu boljš ("varnega" in zanimivega) ovinka na gorenjskem od tistega na zatrniku! Tud tisti čisto pod Ljubeljem niso slabi, samo imajo tud nek čuden asfalt. Če ne veste, kaj je dobr asfalt za motor, pejte na Dvor-Kočevje.

Kje je že Zatrnik,vem, da sm slišu sam sm pozabu :hmm: Je pa res, da je asfalt, kar precej zlizan, pa še neupam priletet notr z nevem koliko hitrosti :blush:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in kako je blo uceri na 3M?

Ste pojedel ves sladoled? :OK:

Foto tedna: gorenjska sekcija zbira za sladoled :lol:

post-5020-1124364385_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga,bencin se draži pol pa še za sladoljed nimamo :glare: :D

a je kdo za enodnevno furo po posočju,čez vršič v trento pa tko naprej... jst bom šu nasledn tedn enkrat verjetn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas čist podpiram! Bencin je drag!!!

Sej drug teden pa še jaz pridem, bom prnesu klobuk s sabo da bomo mle kem dnar dat, al pa ga lahko kr v eno čelado damo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom ček kakšno urco skošu do Bleda al pa Bohinja, sm cel dan delu pa res rabm mal sprostitve. Al bi šel kdo zravn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ropotal niti ne bi preveč med tednam zvečer... mogoč na gujsnce,al pa nekam na en sadjovc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ropotal niti ne bi preveč med tednam zvečer... mogoč na gujsnce,al pa nekam na en sadjovc :P

A se dobimo ob 21.00 na gujsncah? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ropotal niti ne bi preveč med tednam zvečer... mogoč na gujsnce,al pa nekam na en sadjovc :P

Eh, sem dvakrat pogledal, če sem na pravem forumu, če je to pravi batzaja :grim

Lp Cvetoo.

OK. A se kdo kaj vozi?

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. A se kdo kaj vozi?

Lp Cvetoo.

...ja jz se mal,...letos 12.500km.... :whistle: ...tud ti se kokr vem,sam skup se še nismo nikamor peljal :hmm: :) :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!