Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

je fajn ane :naughty: ....sploh tist ovink pr gostilni :grim ....sam v teh že skoraj jesenskih dneh je asfalt že kr mrzel ratal,tko da letos mene ne bo več gor .)

...ja zakva ne...boš pa bl počas letu...a n? :P

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste hodil na Pokljuko mal pazte, na začetku je (sicer na pasu za dol) veliko svinarije, ker so drevje vlačil iz goše. Malo višje je zožaje ceste, teden nazaj je bil tam še semafor :ninja: . Ovinki so bili predvčerajšnjim okoli 13.30 še večinoma mokri :xx: ...drugače pa lepa cesta :D

p.s.: cagiva pribižno s koliko km/h vozite tist zatrniški ovinek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: cagiva pribižno s koliko km/h vozite tist zatrniški ovinek?

To je pa TOP-SECRET... prvi ki pogleda na števec se zloži :P... če maš pa cajt na števc gledat, greš pa itak prepočas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva ti ga pa učer mem bencinske nis šparu,a  :OK:

...kdo??..jz??.....neeee....to s pa ti mal zamešal :grrr :grrr ....jz pa ne tišim motorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdo??..jz??.....neeee....to s pa ti mal zamešal :grrr  :grrr ....jz pa ne tišim motorja :P

Res je, to lahko potrdim.... cagiva vozi k čoperist po gorenjski!

(so pa tud neki čudni kraji okol postojne press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je fajn ane :naughty: ....sploh tist ovink pr gostilni :grim ....sam v teh že skoraj jesenskih dneh je asfalt že kr mrzel ratal,tko da letos mene ne bo več gor .)

ucer sm se tm jagov, pa je blo na enih delih ceste mokro :SS , pa se dost peska je blo ucer :S, zdj ga bo pa pomoje se vec ko bo dz, za letos je bl konc jage :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo od vas na Grobnik 29.9.??.... :naughty: ....

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo od vas na Grobnik 29.9.??.... :naughty: ....

ok...nisem gorenka,ampak vseeno lahko postanem tudi jaz škrta... :devil: ... mene pa ne povabiš... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@era: ja kok cajta pa rabš ti za napisat :nono: .... :P  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

kwa se ti tok mudi :) :P

era dej puvej dej puvej,ful nas zanima :chase:

ne pa na bom, ne pa na bom .... :P mal kasnej zdele nimam časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...nisem gorenka,ampak vseeno lahko postanem tudi jaz škrta...  :devil: ... mene pa ne povabiš... :cry:

..eh dej no...ti si itaq zmer dobrodošla :blush: :004 ...se bomo zmenil kej ane :naughty: :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zadeva je taka stoji pa zdele še ne.ob kapučinu (kađiva),beli kavi in vodi (era), čaju (jst) in rogljičkih (vsi) :lol1: smo pršli na idejo:

nasledno soboto ob kšne 10h štartamo mnogo nas ghorenjcev preke jugu, čez col preke gorici,čez štanjel in divačo proti morju...dol se slikamo (dečve obvezno zgorej brez),spijemo ledeni čaj in pojemo sendviče,ki smo ji v petek zvečer prav v ta namen pripravili,se posončimo in krenemo nazaj v kranj-center,pri starem mayru (loh tud kje drugje,ampak k je v centru tko zanimiv) nekej požremo,potem pa še do bleda na motozbor. vožnja vseskozi lepo turistična,obljubim in prisegam da se bom odpovedal vožnji po zadnjem kolesu :whistle:

za to nedeljo zbiram po 5000 za mašo za lepo vreme :D

no a smo za al ja? come in peace or stay at home :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no gorenci zdej pa hočem dokaz da se loh zberemo skupej če se hočmo pa če je volja :OK: :OK: :OK: nismo se že skup peljal od lanske spomladanske fure :lol1: ...

se prav datum je brez debate 1. oktober sobota

...kolkr vas bo vas pač bo,če ne gremo pa sami :afro1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!