Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

obljubim in prisegam da se bom odpovedal vožnji po zadnjem kolesu :whistle:

no, pol pa jest ne grem... :P

...kolkr vas bo vas pač bo,če ne gremo pa sami :afro1:

:yea2:

aja.. pa ni bla bela kava ampak je bla kava z mlekom :winkiss:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.no, pol pa jest ne grem...  :P

:yea2:

aja.. pa ni bla bela kava ampak je bla kava z mlekom  :winkiss:

1.ok,vožnja po zadnji stvar dogovora :whistle: (btw,zdej znam z obema nogama na sedežu :yes: ) :D

2.no pol je bla pa rjava :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo mopedek že s servisa :) .

ti ga kr ob 9h v kran prpel,bova s kađivo servis nardila :whistle: :P

za tiste k ne grejo,zbiramo po 3500 :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko pa to veš.. sej te ni blo zravn  .) Drgač pa ne... je bla kr grenka, sm rogljičke not pomakala.

ma sej veš da sem jaz vsepovsod prisotna al tko al pa tko .) drgač pa FBI in CIA delata zame če je pa treba pa še Interpol priskoči na pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zadeva je taka stoji pa zdele še ne.ob kapučinu (kađiva),beli kavi in vodi (era), čaju (jst) in rogljičkih (vsi)  :lol1: smo pršli na idejo:

nasledno soboto ob kšne 10h štartamo mnogo nas ghorenjcev preke jugu, čez col preke  gorici,čez štanjel in divačo proti morju...dol se slikamo (dečve obvezno zgorej brez),spijemo ledeni čaj in pojemo sendviče,ki smo ji v petek zvečer prav v ta namen pripravili,se posončimo in krenemo nazaj v kranj-center,pri starem mayru (loh tud kje drugje,ampak k je v centru tko zanimiv) nekej požremo,potem pa še do bleda na motozbor. vožnja vseskozi lepo turistična,obljubim in prisegam da se bom odpovedal vožnji po zadnjem kolesu :whistle:

za to nedeljo zbiram po 5000 za mašo za lepo vreme :D

no a smo za al ja? come in peace or stay at home :afro1:

amm na bledu je zbor?? a je to kej bl organiziran al bl po "kaubojsk" tko k je blo lansklet? a gre kdo 25. u kamnk na dirko mau zajlo spodbujat? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej veš da sem jaz vsepovsod prisotna al tko al pa tko .) drgač pa FBI in CIA delata zame če je pa treba pa še Interpol priskoči na pomoč

:winkiss:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zadeva je taka stoji pa zdele še ne.ob kapučinu (kađiva),beli kavi in vodi (era), čaju (jst) in rogljičkih (vsi)  :lol1: smo pršli na idejo:

nasledno soboto ob kšne 10h štartamo mnogo nas ghorenjcev preke jugu, čez col preke  gorici,čez štanjel in divačo proti morju...dol se slikamo (dečve obvezno zgorej brez),spijemo ledeni čaj in pojemo sendviče,ki smo ji v petek zvečer prav v ta namen pripravili,se posončimo in krenemo nazaj v kranj-center,pri starem mayru (loh tud kje drugje,ampak k je v centru tko zanimiv) nekej požremo,potem pa še do bleda na motozbor. vožnja vseskozi lepo turistična,obljubim in prisegam da se bom odpovedal vožnji po zadnjem kolesu :whistle:

za to nedeljo zbiram po 5000 za mašo za lepo vreme :D

no a smo za al ja? come in peace or stay at home :afro1:

Če bo vreme kokr tolk vredu se vam prdružem! :OK:

Batzajla pa ne mores se odpovedat zadnjemu kolesu! Kdo bo pa pol za kako atrakcijo poskrbu? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAŽNO SPOROČILO ZA GORENJSKO MOTSVET SEKCIJO-V NEDELJO V KAMNIKU NI VSTOPNINE

vabljeni :D

no mal povejte kolk je interesentov za furo in žretje,če nas bo več bi se lahko mal najavl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se lahk prdružm  :hmm:  :whistle:

seveda se lahko,dobrodošel je vsak oz. vsaka :grim ....bo takoj ena več na fotki "zgoraj brez" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no gorenci zdej pa hočem dokaz da se loh zberemo skupej če se hočmo pa če je volja :OK:  :OK:  :OK:  nismo se že skup peljal od lanske spomladanske fure :lol1: ...

se prav datum je brez debate 1. oktober sobota

...kolkr vas bo vas pač bo,če ne gremo pa sami :afro1:

lp cagiva B)

JEST GREM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva....

nisem še tok škrta k ti(k sam gorence povabiš), mam pa mal gorenske krvi...a mene biš tut zraun vzel...moja bičikleta dobro teče :lol1:

raje na obalo pridi :yes: ,da se greva kopat... :D...

Popravljeno . Popravil tamikena
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva....

nisem še tok škrta k ti(k sam gorence povabiš), mam pa mal gorenske krvi...a mene biš tut zraun vzel...moja bičikleta dobro teče :lol1: 

raje na obalo pridi :yes: ,da se greva kopat... :D...

1.jz nisem škrt :004

2.ja loh te prvežem zadej za CBRo pa te šlepam,boš vidla kako to gre :OK:

3.ja na obalo pa sigurno pridem,pa tud kopal bi se še mal,če bo vreme za to :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.jz nisem škrt :004

2.ja loh te prvežem zadej za CBRo pa te šlepam,boš vidla kako to gre :OK:

3.ja na obalo pa sigurno pridem,pa tud kopal bi se še mal,če bo vreme za to :grim

1.si škrt drugače nebi bil gorenc :yes:

2.pol sem rajš na rolerjih...bo bolj zanimivo... :grim

3.se boš kopal v vsakem primeru...mam škaf pa račke tut :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se lahk prdružm  :hmm:  :whistle:

:grim

Samo Batzajla a ni si ti rdeče pomaranče prodal :? boš do takrat skočil na plac po novo, oranžno :OK:

Aja pa vsak litrco šnopsa sabo, da bomo mal razredčil bencin, k že ne bomo smel tankat :lol1: klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!