Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Samo Batzajla a ni si ti rdeče pomaranče prodal :? boš do takrat skočil na plac po novo, oranžno :OK:

pssst,nism prodal...je že mim .) bo pa tole zadna cestna fura,pol pa 18/21 kramparce gor pa via hosta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav datum je brez debate 1. oktober sobota

lp cagiva B)

...grem...CAGIVA & BAT...pa, da bosta res imel u izzy tempo...ker tale zadeva okol krož...drugač take fure ne bomo zmogl...hehe :P .) :

CENE BENCINA!!!

To je Protestna akcija proti previsokim cenam derivatov!

NANAŠA SE NA SPLOŠNI POZIV DA SE 1. OKTOBRA 2005 NE TANKA

Stalna višanja cen derivatov, počasi vzbuja strah. Zadnji čas je za reakcijo.

Vsi prizadeti ste poklicani, da nekaj postorite

Ključni dan je 1. Oktober 2005. Če se ne bo na ta dan nikjer tankalo, se lahko trg začne zavedati.

Zavedati se moramo da imamo tudi mi moč, moramo jo samo uporabiti.

Današnje moderne komunikacije omogočajo, v kratkem času veliko ljudi opozoriti na to akcijo.

Tankajte pred ali po 1. Oktobru 2005 ampak NE TANKAJTE NA 1. OKTOBER 2005 .

Ta akcija je nujno pomembna pokazati Oljnim mogotcem, da ima par milijon ljudi dovolj praznjenja žepov.

Sodelujte! Povejte naprej!

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa boš jedu? :hmm:

:lol1:  :lol1:  :lol1:

jetrc, vampou, kruha, paradižnika in sladkarij ne, drugo pa lohk :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasledno soboto ob kšne 10h štartamo mnogo nas ghorenjcev preke jugu, čez col preke  gorici,čez štanjel in divačo proti morju...dol se slikamo (dečve obvezno zgorej brez),spijemo ledeni čaj in pojemo sendviče,ki smo ji v petek zvečer prav v ta namen pripravili,se posončimo in krenemo nazaj v kranj-center,pri starem mayru (loh tud kje drugje,ampak k je v centru tko zanimiv) nekej požremo,potem pa še do bleda na motozbor. vožnja vseskozi lepo turistična,obljubim in prisegam da se bom odpovedal vožnji po zadnjem kolesu :whistle:

no a smo za al ja? come in peace or stay at home :afro1:

se prav datum je 1.oktober

okivren seznam kandidatov: 1.batzajla

2.era

3.cagiva

4.gebre (če dobi motor nazaj)

5.flero

6.primozh

7.peco (če bo vreme,ka velja za vse :P )

8.bubamara (če se opogumi :P )

kaj pa ostali Killroy,cvetoo,JerryTDM,metalbike,Incubation,Yoldi,...kdo je še da koga ne pozabim....smeško,Brdaus,mrki,...Maverick :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se javljam na zapoved :fredy: Če boste pa v primeru slabga vremena zahinavl,grem pa sam-zakaj pa so dežni kombinezoni :P :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagiva

Vse je mogoče, samo ta fura je še malo daleč :hmm:

vse je v božjih rokah :slap: :slap: :slap: :slap:

zaenkrat je še 50-50% :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dirkače boste pa doma pustl a kva?

ooo pi*** sem prov vedu da bom kakšnga zgrešu :slap: ...itaq Ghost!!!! ti si tud vabljen :worship: pa Zeusa sem še pozabu,sam ne vem a ma še motor al ne :hmm: ...čaki pa še enga...no v glavnem itaq sm napisal vabljeni vsi Gorenci in neGorenci :OK: :OK: ...

no pa Mišek je tud na seznamu njega sem pozabu dodat :)

jao pa robiiiiiiii!!!!...obvezno brez BMW-jev pa ne gre :P

...aja pa na seznamu so sam vozniki,pol so pa gotov tud sopotniki in sopotnice :naughty: :grim :grim ... (no vsaj jz upam na to :blush: )

lp cagiva B)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst načeloma mam čas, motor pa tut še, sam nam vs zdj štopou s 125ko an...aja pa če še kdo ne ve...nažalost js pa gebre ne bova dobil izpita za neomejeno ampak za 25kW....prokleti ministri...niso mogl dat datum 1.1 da bi blo za use isto...neeeeeeeeeeee more bit 13.8 zato da poj tisti nasrkamo k smo rojeni mal kasnej in še to ne po svoji krivdi (kdo bsi mislu)...nej gre u ku*ac use skp...bomo že nekj spedenal...

Drgač bi biu pa mogoče Killroy pri volji da bi mu grel zadnji sedež? :hmm: :whistle: :)

mogoč se pa useen vidmo...bi blo fajn po dolgmu cajtu spet tako turco it ja :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao pa robiiiiiiii!!!!...obvezno brez BMW-jev pa ne gre :P

no sevede ane k si me pa tko lepo najavu pa grem, edino če me ne bo iz toscane nazaj...drgač pa pridem čez ancono pa čez dalmacijo do kopra hahah ;)

bom spremljal sekcijo o nadaljnih navodilih...

84 jih pade ko porineta bata bavarske harmonije

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa Mišek je tud na seznamu njega sem pozabu dodat :)

OOOOOoo kako lepo! Ja mogoče pa tut jaz grem če ne bodo šle raven ušpičene prekle dol :BUA:

Zdej trenutno me bl tale toscana preganja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva si sol ti vceri ukol 18h proti ljubljani? Sva se srečala v Medvodah na krožnem? Jaz po eni strani proti kranju ti pa po drugi strni proti Ljubljani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K ne znam še kako se neko sporočilo popravi <_< :? bom postavu kr se en post! :)

Zdej ne vem al sem jaz mal slep in ne najdem posta ker piše kam naj bi se slo 1. okrobra in kaj naj bi se dogajalo al pa tega res ni nikjer napisanega? :?

Pismo zdej mi je pa dal spodej možnost uredi! :? Nič jasen! :?

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp sem bil jz ja :grim ...sam a si bil z motorjem ti :hmm: ....no sej tud če si bil me je tolk zeblo,da nisem bil čist priseben :D ...

ja objavo loh urediš,samo sam kakšnih 10 minut po objavi več ne .)

drgač pa za to vožnjo pa le mal pobrskej kakšno stran ali dve nazaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp sem bil jz ja :grim ...sam a si bil z motorjem ti :hmm: ....no sej tud če si bil me je tolk zeblo,da nisem bil čist priseben :D ...

ja objavo loh urediš,samo sam kakšnih 10 minut po objavi več ne .)

drgač pa za to vožnjo pa le mal pobrskej kakšno stran ali dve nazaj ;)

Ne ne sem bil za avtom. Ma ja je blo kr mraz ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Cagiva

MojaMichelinka(zadnja) umira :BUA: . Brez poštenih gum, pa z vami ne grem :blush: . Razen seveda, če pri Motojetu dobijo novo pošiljko Z6. Potem se vam pa javim.

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gumo mam jst tud tako,da ni več za nkamr. še enkrat ponavljam:ne bomo dirkal

no mogoč čist mejhn,sam g***** :blush: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač bi biu pa mogoče Killroy pri volji da bi mu grel zadnji sedež?  :hmm:  :whistle:  :)

He he, sicer v teh hladnih dneh načrtujem ogrevanje sedežov, sam mi delov z Japonske še niso poslal, tko da boš dobrodošla alternativa za zadnji zic :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šu kot Gorenc seveda zraven....ampak.....

Bemti...sem se že za v hribe zmenu, pelem eno žlahto, pa ne morem odpovedat..ker me bojo :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kađiva no.. zakwa pa ne poveš, da maš rođen dan... Vse tanajtaboljš pa tko naprej in ne nazaj! :grupni: upam, da se telih 5 nau utrudl do jutr zjutrej

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!