Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Za tak plan sem tudi jaz. Razen če se zmenimo, pa sem jaz backup prevoz s trugo in vam peljem malico.  :devil:  :devil:  :devil:

no evo,anubis bo skuhal golaž pa ga za nami vozu :D

ja lahko gremo tud dol jest,itak .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dobr se mejte :OK: pa primorce dobr pogostite,sam pol poglejte da navjo kej v vrečke metal.

Bi pršu , vedno za žur ,sam se jutri odpravlam na Krf za 10 dni ,sori fantje še vidmo ob drugi fešti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak čak čak čak, mamo pa toook dobrih gostiln na gorenjskem da bomo pa jedl na gorenjskem al pa bom vodo sabo pelov. Sj ok če se gre na pirmorsko se da oni organizirajo se gre tam jesti, ampak če že gorenci nekej organiziramo, se pa je pri NAS!.

Kuga mislte??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jemo pr "nas"... :D :D

robi prov maš :grim ...

no pa še 1x HVALA VSEM za čestitke .)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa postaja zanimivo. Gume še nimam, a če vas bo toliko, potem ne boste mogli gonit, torej štejte tudi mene B)

Se vidjamo. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede kosila, lahko se jaz zmenim v gostilni Bolero v Naklem, kjer so porcije ogromne, cene gorenjske imajo pa vse od zrezkov do pic, in izredno dobre kalamare?

V kolikor se strinjate bom rezerviral mize.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud B)

evo to je pa zdej okviren seznam,kjer so šteti samo vozniki brez sopotnikov oz. sopotnic (razen moje :P ) tko da za sopotnike povejte da vemo prbližn za kok oseb rezervirat v gostilni .) ane robberrt :naughty:

1.batzajla

2.cagiva+sopotnica :naughty:

3.gebre

4.peco (še za fotra povej če bo šu)

5.Misek

6.bubamara??

7.primozh

8.flero

9.Killroy

10.JerryTDM

11.GhostRR

12.Zeus

13.robberrt

14.Anfl

15.Sanda7

16.metalbike

17.Brihta

18.Pecy

19.margo

20.Polo

21.cvetoo

22.Maverick

...da ne bo kakšnih pripomb,seznam sem delal po vrsti tko kt ste se pofočkal .) in ne po abecedi ali priljubljenosti :lol1: ...

zdej,če je še kdo nj pove,sicer pa do sobote se bo gotov seznam še kej spremenu :P okvirno je pa to to :OK:

vem da je še nekaj vprašljivih za katere še ne vem a grejo

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je sledeča :

Zbor je v soboto v jutranjih urah in sicer pred lokalom RONDO v Kranju, zadaj za Mercatorjem ob 9:00 uri, jaz bom tam že ene 15 minut prej da popijem še kavo tko da se lahko kdo pridruži.

Fino bi bilo da pridete vsi s polnimi rezervarji da ne bomo potem še letali po črpalkah in se čakali, drugače se pa počaka pred Rondojem in vsi natankate na najbližji črpalki.

Kje se boste pa ostali iz ostalih sekcij dobili pa najbolje da sporočite in se tam ustavimo.

Okoli 15 - 16 ure bom rezerviral v naklem, in ob nekako 18h odhod na motozbor Bled.

Lp, Robi

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme itak bo .) , sam jz pa grem samo, če bo lepo.

a bo v redu?? :naughty:

V soboto bo sončno, na Primorskem bo pihala šibka burja. Zjutraj bo ponekod po nižinah megla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo se nas je pa nabral kr veliko! No pa sej je prav! Da nam se temperature przanesejo da ne bo treba se oblačit kot medved, po bo pa vse! Noro!!!

Sam jaz se vrjetno ne bom mogu prdruzet :BUA: , sej se sporočim! Bom vidu ce se bo dalo kej drugač zment!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!