Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

No pa dejmo,bom pa jest tud reku za soboto ob 15:00-Destinacija :Rondo.Če se bo kdo takrat tm narisov-jest bom tm.

Lp

Jest tut pridem. :OK:

Pa upostevejmo akademskih četrt. O:-)

LP PEČO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti Killroy, zgleda da ostajava edina k prideva.  <_<

Pa jebiga,bomo pa sam mi trije z gebretom(če bo su zravn).Sam če bo šlo tko naprej,bi blo pa treba resno premislt,če se nebi raj kšni drugi Motosvet sekciji pridružil,glede na to,da se sami ne mormo skup spravt :BUA: :angry: Gorenjska sekcija my ass!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno si dojel, da se gorenjci res ne moremo čist nč zment!!

če pogledaš objave za mal nazaj boš vidu da se do zdej še ni čist nč pametnga zgodil.

Zato predlagam, da počakamo še 2 mogoče 3 tedne tolk, da večina ljudi privleče svoje mrcine na plano, pol bomo pa sam določil kje se dobimo.

Še vedno sem za tisto varianto sred kranja - da mal oči napasemo, torej Magma, Kavka mogoče Fig.

dons mogoče mogoče mogoče pridem še jest mal pogledat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje moji dragi. Sredi tedna sem provociral, da grem do morja, pa ni bilo nobenega. Vsi govorite le vsak o svojem bifeju. Ste gostilničarji ali motoristi.?

Edina ta prava, ki sem jo prejšnji teden zasledil je bila tista v sredo, ko je drp11 povabil na furo proti gorenjski.

OK.

Ob 12in15min bom pri Rondoju, če je kdo za Koper in nazaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej pa usak svoje govorite. :topic:

Sej smo lepo rekl, da se pr Rondoju dobimo, da se mau spoznamo pa ksno rečemo, poj gremo pa na kšno furo.

Lahko pa se zmenmo pred Merkatorjam pa tm sred ceste en druhga čakamo, namest da se lepo u bifejo dol osedemo pa se počakamo.

To zejle res ni use OK. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst dons farbam auspuh in rihtam še par stvari,tko da me ne bo nikjer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti Killroy - definitivno ostajamo sami.

Kva ce bi se poj kr raj zmenil da bi se na Bled dobl.

K jest poj zej tut nam pred Rondoja lezu, na Bled sm pa itak zej enkrat mislu jt.

Kva misls?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste ko eni kofe rejserji, se mente v v 3 popone, mal še zamudite, pol je pa konc dneva. Mal še počakte kakšen teden, pol se pa zmenmo za kakšno daljšo furo, da gremo že ob 9 ali 10 dopoldne, da se saj splača :OK:

Drgač bi jest tut pršu dons pogledat, sam 125-ko tamav sam rabi, moj pa še tablce nima, drug teden ga bom registriral, če bo vreme :yea2:

Tole gorensko sekcijo mormo mal oživet, mal se mormo zgledvat po drugih, ne smemo biti taki mrtvaki, vsak zase :notworthy: :hmm: O:-) :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa če je gorenska :lol1:

Jest ga bom verjetn dons šele prepelu na novi dom nevem pa gdaj ob 1500 me sigurn nebo k ta mau še spi takrat.

Tk da sory zdej

Vsem ostalim pa veliko užitkov :OK: pa še zame kšn metr naredte jest se bom letos itak bl mal vozu :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In smo se šli peljat :OK:

Ob 15.00 smo se dobili (seveda midva s Killroyam z malo zamude) pri Rondoju, spili vsak svojo kokto, ne to sem bil samo jest :D , no spili vsak svoj sok, Peco je skočil še po kolegico vmes sta prišla še Metalbike in njegov kolega( pozabu kuko mu je ime :? ). Potlej smo se pa šli mal pelat,(Smeško, Peco+kolegica, Capirmozy+boljša polovica, Metalbike, njegov kolega, Killy pa jest) ne me prašat kam, ker se ne spomnim, ker sva bila s Killroyam tako hitra, da Smeško s svojo cbr ni imel nikakršnih šans :lol1: . No smo se še malo peljal, pa smo prišli nazaj v center Kranja, parkiral smo nasproti Mlečne restavracije in spili še vsak svojo dozo na terasi nasproti.

Mel smo se fajn :yea2: , spoznal nove MS-jevce in ne-MS-jevce, upam da bomo kej tacega kmalu ponovili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrau usm! Ja dons je bla kr lepa turca. Kle drgač kolega od metalbika - Boštjan. Edin kr je dons mankal je blo mal sonca. Za nasledn tedn bi se mogl tud kej zment če bo sevede vreme ugodno. Kkšna turca na morje mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po predvidevanju sem moral proti morju kar sam. Še dobro, da me je med potjo dohitel Borut( spoznal kasneje v KP). Pred semaforjem sva ugotovila, da greva oba v tople kraje. Pa sva šla :P Ampak Borut je bil s svojo XX hiter kot blisk, pa šele na probo je šel, ker jo je ravno skupaj spravil. Njega bo pa težko loviti :hmm:

V KP medlo sonce, ampak toplo, pa kavo tudi strežejo in kar gre zraven.

No se kaj beremo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrau usm! Ja dons je bla kr lepa turca. Kle drgač kolega od metalbika - Boštjan. Edin kr je dons mankal je blo mal sonca. Za nasledn tedn bi se mogl tud kej zment če bo sevede vreme ugodno. Kkšna turca na morje mogoče?

Eee sem vedel, da je nekej na B O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrau usm! Ja dons je bla kr lepa turca. Kle drgač kolega od metalbika - Boštjan. Edin kr je dons mankal je blo mal sonca. Za nasledn tedn bi se mogl tud kej zment če bo sevede vreme ugodno. Kkšna turca na morje mogoče?

oooo poglej, poglej... :o

zate pa nism vedu da si tle gor!!

no skratka blo je kr fajn - glih mal za povohat, na kšno resnejšo furo bomo pa šli takrat ko jest registriram in zamenjam zadno gumo (no lahko greste že prej)...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če že usi hvalte učerejšn dan, se vam bom pa še jest prdružu.

Blo je res dobr (končno se nas je nekej Gorencou zbral), naredl smo kratko, vendar prijetno furo pa še mau smo se spoznal.

Bi blo res kr fajn, če bi se še kdaj dobl. :OK:

LP PEČO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi tud su.

Če bo vreme, v soboto spet :OK: , kakšno dalšo turo - morsko - če ste zato

:OK: :notworthy: :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!