Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ja sem prej pozabu......še enkrat hvala vsem odgovornim za včerajšnjo furo :worship: :D

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

pohvale za včerajšnjo furo.. trasa je bla dobr izbrana, še posebej tja grede mi je bla varianta čez Štanjel zlo všeč..

tud fajn udeležba, nekaj sem vas uspel spoznat, ostale pa drugič.. žal se v dolenjski sekciji nismo uspel organizirat, da bi nas prišlo več, je pa treba upoštevat krajevne posebnosti (trgatev press). drugič prinesem še cviček :grim

nazaj grede ni blo krize, čeprav so oktobrske noči že kar mrzle - pa jutra tud, kar smo vsi spoznal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. ampak res no... noben ni nč reku, pol smo šli pa vsak po svoje  :huh: 

Ja... istih misli... Pol reče,k smo že vsi doma...  :slap:  <_<

...res je...z margotam imata čist prav :worship: ...samo, ker se zmer enim tko mudi motorje vžigat, pa komi čakajo, da začnejo matrat ta desno ročko :hmm: ...pol se pa nikol 100% ne mormo zment...ampak ni panike :P ...drugič bomo prej dorekl, pa bo vredi :yes:

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa furca je bila z gorensko sekcijo. Tudi drugič se bom prijavu, ampak takrat bom meu sendviče s sabo

Zakaj moram jaz vedno dežurati ko se vi lepo po sončku fjakate okrog??? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Margo, Jelka, Era, a n?! :P ...ampak, nč hudga, mal je blo pomankanja organizacije :doze:

@Flero,

jah :doze: res je, ko smo šli z Bleda, ni noben reku, da bi šel še na drinko v KR. Pa drugč. :yea2:

Kar se mene tiče, sm bla itak že tko crknjena, pa buča me je bolela, da sm sam še direkt domov šopala...pa v toplo pojstlco...

...aaaačiiih...aaaačiih...aačiiihaaa...pa še enkrat...mejduniš, pa kolkrat bom še čihnla? :blush: zgleda da sm se tud prhladla :cry:

@Celotna družbica,

fajn je blo! :grim

Tempo je pa bil uf :kva2: :yea1: O:-)

@Cvetoo,

a s mislu glede pozornosti za ta zadno moto-gumo? ;) ...da si nau ker kej druzga predstavlu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: sej sm ti že v živo čestital pa vseen še tuki,vse naj naj :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Flero,

@Cvetoo,

a s mislu glede pozornosti za ta zadno moto-gumo?  ;) ...da si nau ker kej druzga predstavlu :P

Upam, da te prehlad kmalu mine. Veš, to je tako ker nič ne piješ :devil:

Sicer sem pa jaz tisti, ki si ga dvakrat opozorila na žmigavec :doze:

:yea1: Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zeus,vse tanartabulš :afro1:

pečo,cvet slovenske strojniške inteligence :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvalča hvala vsem za čestitke...res nwem kaj nej rečem...šmrc :blush: :P

Ja no kaj je zej novga k sm 18....dobu sm volilno pravico...dobu bom višjo kategorijo uizpita, dobu bom izpit za avto, lahko grem u zapor, lahko (legalno) kupm alkohol, verjetno kmal dobim motor :kva2: (beri: preko zime :grim) itd.... uglavnem nekaj dobrih in nekaj slabih stvari...itak sm pa usak let za en let stari (učash sej rekl za 1 let bliži penzjonu sam k vem d ga nam dočakou :grrr )

@langus: vozu se bom pa še zmer po cest :grim

@pečo: pamnje pa rusky? :P

uglavnem šenkat hvala usem za čestitke :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prou,jutr ob 6.30 mava rezervirano VIP mizo za biljard,obdano z grmovjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!