Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@Sanda7: jz mam še zmer neki rdečga pod zicam :whistle: ...sam zdej sta dve ki si tega želita :hmm:  :)  :)

zajebana situacija no me če je una druga tista ki jo mam v glavi ji prepustim zadevo,k sem glih dobra dušca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjska do Marsa!!!!!!!!! :afro1: :afro1: zgleda mamo enga marsovca,mormo dešifrirat to njihovo govorico :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm po težkih urah preučevanja razbral sporočilo,ampak ne vem če bi povedal :ninja:

we're the chosen one :alien1:

pa gorenjke so mu tud všeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne sva ravn registrirala novga uporabnika bkoban, sam sm se prepozn spomnu da bi mu dal bkobbann :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha,nekej že vemo...yamaho ma :hmm:

Čeprav mu v profilu piše da ma Kawasakija, no ampak pustmo malenkosti!!!

Se pravi da ma Yamaho?!? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vladek a te jaz kej naučim :naughty:

sej veš kje sem doma tko da ni problema .)

Sanda, ne mores ti mene ucit tiste stvari ki jih vem, tiste ki pa bi me jih lahko, pa tudi ne mores, ker si vezana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se preveč zajebavat. GRe za skrajno iztirjeno osebo, ki ima multiplicirane osebnosti. Ena izmed njih je skrajno živalskih vzgibov, ki pa jih skuša zakamuflirat v humanoidno početje.

BKOBAN - BiK-O(u)-BANji

Torej gre povrhu še za totemizem, ki se ga je polotil po več dnevih nespečnosti in je začel sebe dojemati v kopalni kadi kot alfa samca enormnih jajc in ob tem spoznanju je zalučal gumijasto račko proč, ter se zdrgnil po rogovih (ki mu jih je pred meseci nasadila žena&kombi sezonskih delavcev) z navadno dratpiršno.

Ne me vpršat kako to vem - Gorenjska je čudovit del mlečne avtoceste ampak zajebanim primerkom ni ne konca, ne kraja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ ZDEJ GORENCI A NEGRE DOBEN ZNM V DUBROVNIK

stric,....a maš ti modrga ZR-ja 750??? :whistle: :D :D :D pa enga hrošča cabrio :afro1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BKOBAN - BiK-O(u)-BANji

Torej gre povrhu še za totemizem, ki se ga je polotil po več dnevih nespečnosti in je začel sebe dojemati v kopalni kadi kot alfa samca enormnih jajc in ob tem spoznanju je zalučal gumijasto račko proč, ter se zdrgnil po rogovih (ki mu jih je pred meseci nasadila žena&kombi sezonskih delavcev) z navadno dratpiršno.

Ne me vpršat kako to vem - Gorenjska je čudovit del mlečne avtoceste ampak zajebanim primerkom ni ne konca, ne kraja.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli kleni Gorenci dons na 3M...smo bli clo(pazi!) štirje-s tem,da so trije ke pršli čist slučajno :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli kleni Gorenci dons na 3M...smo bli clo(pazi!) štirje-s tem,da so trije ke pršli čist slučajno  :P

Lp

Eni premog v kurlinice mecemo pa drva napravlamo :yea1:

Nimamo vsi cajta okol falnkedrat :lol1:

No eni se celmo, sam velik se jih pa na zimo pripravlja, gledam kle okol sosede...

LP;ROck-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oproščavam za včeraj,ampak tud slučajno nisem bil pri volji da bi šel dol do LJ :D :D pa drugič .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, ne mores ti mene ucit tiste stvari ki jih vem, tiste ki pa bi me jih lahko, pa tudi ne mores, ker si vezana :)

o vladek ti star prevarant,sej vezane maš ti baje še rajš :grim

zdej si me pa zajebov k si napisov da sem vezana :angry2: .) sam nisem še poročena tko da ne bo pomote :slap: :whistle:

nadntsjorazjanesvanin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o vladek ti star prevarant,sej vezane maš ti baje še rajš :grim 

nadntsjorazjanesvanin

...ja, ja :grim ...to pa se jest vem :nono: ...hehe... :P

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ponedelkovo dobro jutro!

Sem mislu kolk bom zamudu k me kr neki časa ni blo tuki. Ja bolezen je nepopustljiva!!! :BUA:

No pa videm da nisem kej veliko zamudu :OK:

Lepo se mejte vsi skup!

LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!