Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

:OK: če ne veste kam ,pridte gorenci na kostanov piknik v Besnico :OK: kjer imamo Raubritterji štant pa dobr smrekovc :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar, malo pozno, zato pa bol grozno....

Vse najboljše za okroglo :beer2:

Naj se ti izpolni tud kakšna skrita želja :OK: ( K???)

Veliko lepih km na enoslednem vozilu :eek: ( K???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No TATI lep da se javiš :rolleyes: .Gips ti je treba dat na drgo roko :) da nav nič gasa čene bo zavarvalnica bankrotirala :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No TATI lep da se javiš :rolleyes: .Gips ti je treba dat na drgo roko :) da nav nič gasa čene bo zavarvalnica bankrotirala :slap:

Mislim, da so taki goljufi :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: , da ni panike, da bi bankrotirali, lep se mejte.... :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: če ne veste kam ,pridte gorenci na kostanov piknik v Besnico :OK: kjer imamo Raubritterji štant pa dobr smrekovc :slap:  :slap:

jp loh potrdim smrekovc je pa tahujš stvar :grim :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nobenem zboru (ko sem še zašel na kakšnega) nisem zasledil, da bi bila pijača dobrodošlice (a ni lepo, ko imamo tako lep izraz...pa še slovenski je), absint (če se že gremo internacionalnost)...hehe... Ja, to bi znalo bit res prima.

No ja. Pa tudi že dolgo nisem bil na nobenem žuru (tudi brez motorjev), kjer bi se točil absint.

Lahko bi se kaj zorganiziralo, mraz pritiska, šnops bo treba začet pit...zakaj pa ne absinta? Uklonim duha tudi za konzumiranje močeradovca (škofjeločani auf!)... Dajmo malce razmišljat v tej smeri, a? Šilce ali dva dobrega zvarka, še nikoli ni grabna do avta zvleklo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Anubis: a bi ti nas vse rad spravil na izpiranje želodca?? :D :D

to se pa ni za igrat s to pijačo :grrr jz bom kr lepo pr pirčku ostal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala za čestitke :OK: včeraj niso prsti bili zmožni odtipkat to sporočilo ,bilo preveč oktanov alkohola v mojem telescu.

Kar se pa moje ljubice tiče pa se že pripravlja na zimsko spanje,je brez tablic. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva a poj gremo na Grobnik al ne :blink:  pa gdaj in do kdaj :whistle:

ti bl slab kaže z vremenom :( :angry2:

tko da po moje nč ne bo :cry:

v primeru boljše napovedi pa se gre,sobota čez dan enkrat pa pol v nedeljo popoldne nazaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala za čestitke :OK:  včeraj niso prsti bili zmožni odtipkat to sporočilo ,bilo preveč oktanov alkohola v mojem telescu.

Kar se pa moje ljubice tiče pa se že pripravlja na zimsko spanje,je brez tablic. :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

kaj pa punce :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Anubis: a bi ti nas vse rad spravil na izpiranje želodca?? :D  :D

             

Kdo pa misliš, da ti bo spiral želodec????

Mi tega ne delamo, da se vsak malce dlje časa muči ko se trezne......,

pa še cena je prav lepa..... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na bledu smo dobl "izboljšano" verzijo "varovalnih" ograj ob jezeru :slap: :slap: :slap: ...toliko o prizadevanju za varnost <_< :SS :doze:

(ps. slikano z mobitelm iz avtobusa...kvaliteta bolj švoh)

post-2272-1129730728_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo slik s potovanja in odkrivanja Krfa,da me nau Jerry TDM spraševal kako je blo na Krfu :hmm: .Se sprašujem kao naj bi blu na dopustu če prevoziš cel Krf (550km) in se v 40 minutah povzpeš iz morja na najvišji vrh Krfa 917metrov visoko :OK:

post-2458-1129744276_thumb.jpg

post-2458-1129744322_thumb.jpg

post-2458-1129744345_thumb.jpg

post-2458-1129744370_thumb.jpg

post-2458-1129744406_thumb.jpg

post-2458-1129744435_thumb.jpg

post-2458-1129744474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grobnik DA :OK: pa kaj če pade kakšna kaplja :? saj ste vndar motoristi al kaj ????????? :angry2: Javte se kdo bi šov?

Popravljeno . Popravil bkoban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst na grobnik verjetn ne grem,ker se nobena ni javla da bi me grela v šotoru :( :whistle:

nene,vreme bo bl tko tko pa tud precej dela bo za vikend,tko da...drugič

eni se vozjo na konc sveta,drugi pa odkrivamo lepote gorenjske :)

post-1275-1129823143_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja jz tud po vsej verjetnosti odpovedujem Grobnik,...več ralogov .)

bomo šli pa začetek novembra vozt še dol prosti trening,tko da če bi šu takrat kdo dol zravn mal potrenirat naj pove,aja gre se s kombijam verjetno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

a sta to bila včeraj na terenu z robertom?po tazadem sta šla kar vredu :OK:

ja

glede tega 'po zadnjem' si pa verjet no kej zamešal...to zih nisva bla midva :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!