Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ko mi gre na živce,k folk z rumeno piše... :P :D

Trenutno ne spimo vsi-jest si pulover štrikam...za ostale pa nebi vedu :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, eni imamo priprave na inventuro no. Začneš zjutraj ob 6tih, nehaš zdajle tako, da še na UE ne morem, da bi odjavil.

Era, kaj pa rogoviliš, a se ta mladi spet ne zmenijo zate :hmm: . Ja takšnih iz Dunajske jahalne res ne delajo več :devil:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kalimero, :eek: a se tebi tudi nabira.

Želim ti vse najboljše, vso srečo, varnih poti, veliko žura in novih deklet.

Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa se le neki dogaja tuki :) ... :004

@cvetoo: Najprej : :P

Potem pa: ja, sej jest tut še nism odjavla... pa bo treba, drgač me bo še prjel, da bi se šla pelat :) ...

Uf,.. inventura.. ne govor... Mam srečo, da nism ta mesec zravn... :xx: :whistle:

@Killroy: pulover štrikaš... ma dej nehi no.. ti maš čist preveč časa ;). Kvačkanje manj časa vzame... :huh:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ERA

Sem šel takoj pogledat v profil, če je tam tel., bi te ob priliki povabil vsaj na Jezersko. (khm, na furo&kofi)

Ej, pa jaz se nisem že dva tedna vozil :doze:

OK. LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvačkanje je za stare mame-štrikanje pa za prave dece :P

:hmm:

S čim pa štrikaš? A si ti prepričan, da se temu reče štrikanje :hmm: :blush:

Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Era, kaj pa rogoviliš, a se ta mladi spet ne zmenijo zate :hmm: .  Ja takšnih iz Dunajske jahalne res ne delajo več :devil:

LP Cvetoo.

Manjka ji pozornosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ERA

Sem šel takoj pogledat v profil, če je tam tel., bi te ob priliki povabil vsaj na Jezersko. (khm, na furo&kofi)

Ej, pa jaz se nisem že dva tedna vozil :doze:

OK. LP Cvetoo.

Sploh ne štejem več... kok časa je minilo k sm se vozila... :cry: . Tut ne vem, če si sploh še upam pelat glede na vremenske razmere ... (listje in ostala golazen na cesti) . Te pa primem za .... besedo... :) v prihajajoči sezoni :) . Še tale 7 meterski sneg preguramo, pol bo pa spet poletje in vonj po vročem asfaltu.. jupijej :kva2: :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce izrazoslovja... :)

KLEKLJANJE: Izdelovanje čipk s križanjem, sukanjem, pretikanjem oz. prepletanjem niti. Enota pri klekljanju je en par, ali dve niti, ali dva kleklja.

Sopomenke v različnih krajih po Sloveniji: kleklajne, kleklanje, klepanje kliklajne, kliklanje, klekljanje in v naših koncih štrikanje (totalni outsiderji,sam j*bi ga :P)

Sicer pa,pulover je že narjen-pa naj si je sštrikan al pa skvačkan :)

Lp

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne štejem več... kok časa je minilo k sm se vozila...  :cry:  . Tut ne vem, če si sploh še upam pelat glede na vremenske razmere ...  (listje in ostala golazen na cesti) .  Te pa primem za .... besedo...  :)  v prihajajoči sezoni  :)  . Še tale 7 meterski sneg preguramo, pol bo pa spet poletje in vonj po vročem asfaltu.. jupijej  :kva2:    :yea2:  .

Sem prebral prvi stavk, sem te hotu že na furo povabit. Sam če ne upaš pol pa nič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral prvi stavk, sem te hotu že na furo povabit. Sam če ne upaš pol pa nič :whistle:

:kva2:

joj, kok si smotan :angry2:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  ampak... ti ... to ... čist ... resno a ne.....  :huh:

He he...s tem,k pravm da je pulover narejen, mislm u resnic da puloverja sploh ni nikdar bilo in da je vsa zadeva v zvezi s puloverjem in štrikanjem dejansko plod moje domišljije.Vsem udeleženim se opravičujem in jim ob enem zaželim vse najboljše, saj je na ta dan gospod Isaac Singer iznašel prvi šivalni stroj in tako nasplošno izboljšal svet :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he...s tem,k pravm da je pulover narejen, mislm u resnic da puloverja sploh ni nikdar bilo in da je vsa zadeva v zvezi s puloverjem in štrikanjem dejansko plod moje domišljije.Vsem udeleženim se opravičujem in jim ob enem zaželim vse najboljše, saj je na ta dan gospod Isaac Singer iznašel prvi šivalni stroj in tako nasplošno izboljšal svet :)

Lp

Jest sm te pa že čist dobesedno skrajno resno vzela.. :fredy: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA TO NI NČ NO.. A TLE VSI SPETE AL KWA?!?!  :huh:

:xx:

A zdej k si si pa mal cajta vzela pa misls da bomo kr vsi gor letel! :P Eni pač delamo/delajo! :BUA:

Ke si bla pa prejšnje dni? :devil: :whistle:

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u matr sm pa en dan offline pa čist popizdite :D ja nč,čez dobre pol urce se vidmo pod storžičem,bomo kšno rekl pa šli spat,ker eni pridno študeramo! dab djau :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batzajla a je kej novga al kwa?!

matr,šele zdej vidu

ja sevede,zmer je kej novga-dons sta se nam zgubila psa ker sta ganjala race za kokro,pa smo jih šli že iskat pa smo jih pol srečal pa tko ane da je vse ok :D

pol pa TI mene sprašuješ če je kej novga,k te ni nč slišat pa vidt,jst ne vem,da nimaš kšnih albatrosovih izpuščajev al kva že zdej razsaja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona ERA tebe pa mal razganja dons :kva2: ...men se zdi si mal potrebna ratala že :grim :grim ... dej raj prid na pir dons v manjano da kakšno rečemo ob kapljici žlahtnega :lol1: :lol1: ...

pa kaj si mislila s tistim da je "listje in GOLAZEN" na cesti...a ti men golazen a?? :angry2: ... :lol1: :lol1:

lp cagiva B)

P.S. aja sej res da ne bo nesporazumov,tist da si potrebna,...mišljen je blo potrebna vožnje z motorjem,ker že neki časa nisi...sam povem,loh bi si kdo kej napačno razlagal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!