Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

ejejej pubertetniki :lol1:

drgač je pa dons je tematski večer 'ex yu evergreen' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kola b djau da je prvu neuradno študentsko srečanje gorenjskih motosekcistov mimo (za ene še ne,ampak eni pa študeramo v rano zoro) in da bržkone bodo slike ravnokar na med-mrežju in pol boste vidl da nismo kr tko nabijal da četrtki niso kr tko!

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je prvo srečanje je mimo pa tokrat sem bil še jaz prisoten sam kaj ko pa Ere ni blo da bi ji čelado podržu, pa da bi mal zaplesala :blush:

Jaz sem tut prejle šol gledat pa za enkat slikše ni ampak mislm da bodo vsak čas! :OK: :kva2: :yea2:

LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe itaq,...zakon je blo...bo treba ponovit še kdaj :grim :grim ma dobr sej jz sem itak skor vsak četrtek tam :lol1: :lol1: :lol1:

sam pedr DJ ni dal Motori :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pedr DJ ni dal Motori :nono:

Sam res sem mu šol pol še jaz enkat rečt pa je reku da bo dal! No tolk o verodostojnosti njegovih obljub! :angry2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo gerneska sekcija na udaru!

ja...ja...sam pit ga hodite :D ...mene pa ne povabite... <_< ...

batzajla,cagiva...to sem vama zamerila...v torek kje sta bila <_< :? :angry2: ...

sam pa dobr zgledata... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cenzura! :blush:

maalaaa teraaasaaaaaaaaaa spodeeeej lublaaaaanaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAaa

tamikena,tud dol bomo še pršli,nč bat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn cifro ogledov mamo... gorenjska motosekcija :)

pa še to... zdele sicr nimam cajta da b kej več napisala (si bom mal kasnej cajt vzela)........................................ ampak........ a se vi ne morte spomnt teh zadev .. srečanj pa tega, vsak kakšn dan prej no... :cry:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej k si si pa mal cajta vzela pa misls da bomo kr vsi gor letel!  :P  Eni pač delamo/delajo!  :BUA:

Ke si bla pa prejšnje dni?  :devil:  :whistle:

Res je Mišek... :( zapostavljala sem vas... :cry: . Se bom bolj potrudla.. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kalimero,  :eek:  a se tebi tudi nabira.

Želim ti vse najboljše, vso srečo, varnih poti, veliko žura in novih deklet.

Cvetoo

Cvetoo hvala za lepe želje (tisto o novih dekletih pa bolš da moja ne vidi saj veš kako je to) mam bol malo časa za javljanje je jesen tu jaz pa takšno dejavnost da dela ne zmanka in ga tud ne bo dokler ne bo padel sneg, če

pa že najdem kakšno uro pa sedem na motor in pridno nabiram kilometre (letos z Jamaho 11000km od 1. 10 pa z Banditom do danes 2000km se mi zdi kar dovolj glede na to kolikor mi dopušča čas in pa seveda leta ha.ha.ha) :kva2: :lol1: :OK:

post-3097-1130497886_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak........ a se vi ne morte spomnt teh zadev .. srečanj pa tega, vsak kakšn dan prej no...  :cry:

jah,jst sm za last minute varjante :hmm:

lahko samo povem da je nasledn tedn drum'n'base,kar bo za bolj elektronsko naravnana ušesa...ajl bi der for juuuuuuuuuuuuuuuuuu

era lah pa tud ti daš komando,da gremo nabijat al pa kej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anausmnt!za vse potrebne motosvetovke lahko poskrbim jaz,ker mam še registriran motor in res dobro srce! :closedeyes:

Kul. Bijelo dugme in podobno :OK:

jaja...pa bajaga,pankrti,leteči odred,plavi orkestar,kreslin,bele vrane... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep dobr jutr želim :) :004

matr,šele zdej vidu

ja sevede,zmer je kej novga-dons sta se nam zgubila psa ker sta ganjala race za kokro,pa smo jih šli že iskat pa smo jih pol srečal pa tko ane da je vse ok :D

pol pa TI mene sprašuješ če je kej novga,k te ni nč slišat pa vidt,jst ne vem,da nimaš kšnih albatrosovih izpuščajev al kva že zdej razsaja :hmm:

:blink: ... no,.. sam da je vse OK, pa da psi nimajo piščančje gripe, da majo race vse 4 tace... :huh:.... ahm.. ja, no v glavnem... Jest sm pa itak tuki. Še nism zbolela... :lol1: za gripo namreč :slap: . Čeprav sm slišala, da morjo dons vse kure doma ostat, zarad preventive... :o :huh:

madona ERA tebe pa mal razganja dons :kva2: ...men se zdi si mal potrebna ratala že :grim  :grim ... dej raj prid na pir dons v manjano da kakšno rečemo ob kapljici žlahtnega :lol1:  :lol1: ...

pa kaj si mislila s tistim da je "listje in GOLAZEN" na cesti...a ti men golazen a?? :angry2: ... :lol1:  :lol1:

lp cagiva B)

P.S. aja sej res da ne bo nesporazumov,tist da si potrebna,...mišljen je blo potrebna vožnje z motorjem,ker že neki časa nisi...sam povem,loh bi si kdo kej napačno razlagal :P

No no.. sej smo se razumel.. kar se tiče oz. pardon da ne bo kdo kej mislu, kar se zadeva razganjanosti baj d vej.. je odgovor da :grim :kva2: in to fest :blush: . Tista golazen, k sm jest misnla pa ni tko hitra k ti ;) ... Pa da nau zdej kdo slučajno kej narobe razumu, da kađiva nori al pa kej.. :nono: :huh:

Res je prvo srečanje je mimo pa tokrat sem bil še jaz prisoten sam kaj ko pa Ere ni blo da bi ji čelado podržu, pa da bi mal zaplesala  :blush:

LP Simon

Ja pismo no, jest pa tut vse zamudim :angry2:

Evo gerneska sekcija na udaru!

U.. huda slikca.. :hmm: ob keri uri je pa tole slikan :D

era lah pa tud ti daš komando,da gremo nabijat al pa kej .)

:hmm: res ne bi blo slabo... bi mi pasal mal nabijat... pa še komu mogoče?!? :blush: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da sem "zgoden" :P pa vseen a bi mogoče šel dons kdo do obale??? :naughty: ....sonce,20 stopinj,.... :photo: B)

....jz bom štartal ob 11h s Kranja,no če bi še kdo šel loh tud prestavim štart .)

slog vožnje pa bl LT oz. ne prehitro ca.110 :blush:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi šla.. pa me šefe ne pusti...  :closedeyes:

V vsakem primeru UŽIVAJ!!!  :) 

110 maj es  :)

kwa 110 maj es,...veš da mam probleme z radarji zdej :blush: pa še morm mal z benzom šparat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa 110 maj es,...veš da mam probleme z radarji zdej :blush:  pa še morm mal z benzom šparat :lol1:

u si pa hitr.... v odgovoru namreč ;)

To je biu đouk drgać, ... itak da veš ... ;) Ampak dobr no... ti verjamem :) . Pazi nase!

Probleme z radarji? :hmm: a jest kej ne vem :blink:

Pa en nasvet; nkar ne glej kok maš porabo.. brez veze! Nima smisla :grrr Motor je za užitek :rolleyes:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!