Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Plača? in posledično registracija+nova guma, samo ugibam .)

bravo!!

od plače mi je ostalo 2 isočaka manj kot pa je registracija

če bi plačal, bi do konca mesca hodu peš in jedu suh kruh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sej pomoje bi se prot konca tedna v soboto vseen dal kam prot morju dol it, pr ns (Sever Ljubljane) niso saj zaenkrat nobene soli in dodatnega peska gor metal, no ja sej ga nimajo za kej sej nč ne zmrzuje, tko da prot morju glede tega ne bi smel skrbet. Večji problem je bo dost toplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od plače mi je ostalo 2 isočaka manj kot pa je registracija

če bi plačal, bi do konca mesca hodu peš in jedu suh kruh  :P

Jest imam pa občutek da se bo ravno zaradi takih in podobnih stvari ( računov ) moj motorino pojavil v oglasniku itd. :cry: crying.gifpuppy_dog_eyes.gifcry.gifmecry.gifezpi_worried.gif

Upam na bolše čase :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola...Če že nau kakšnega pametnega vremena pa pridte na kak :beer1: ali :beer2: na bled u rocka.. Ma kej težim saj ne bi, pa so moji prjatli in tudi znanci motozborov, band 5. dimenzija čez noč ostali brez vse opreme (nepridipravi so jim iz placa za vaje pokradli, kar se je dalo peljati, ostalo pa ZAŽGALI S HIŠO VRED) :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: Človek bi mislil, da se kaj takega pri nas ne more zgoditi..Ali pač ...Al qaida. V soboto naj bi igrali v rocku, pa nimajo niti kabla, kaj še kitaro :cry: Na pomoč jim bomo priskočili band Lady"s first, tako, da bomo skupno :yea2: :yea2: :yea2: . To ni neka super reklamna poteza za beden špil,( če bi kdo rad slike pogorišča, jih lahko dobi po pm, )bomo pa vsi zelo veseli dobrega obiska, pa fajn bo sekal. Pa če skup zberemo za kako činelo ali struno, bodo fantje le malo lažje speljali v hrib turobe, ki se je danes nabrala pred njimi.Tolku za enkrat

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res se počas približujemo Amerik.

Upam da bojo najdl te barabe. :ph34r:

Če bi res poslou slike, bi jih pogledou.

Kdaj pa se drgač začne tist u soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi šel tud z vami na kakšno turo :kva2: ,sam bi malo bolj počas šli,ker nisem še niti 1km naredu s svojim novim (starim) motorjem in ga še nisem navajen

P.S. Drugač sem pa s Kranja tko,da se loh kdaj tud v Rondoju al pa kje dobimo :D

P.S. slika motorja je pa v galeriji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi šel tud z vami na kakšno turo :kva2: ,sam bi malo bolj počas šli,ker nisem še niti 1km naredu s svojim novim (starim) motorjem in ga še nisem navajen

P.S. Drugač sem pa s Kranja tko,da se loh kdaj tud v Rondoju al pa kje dobimo :D

P.S. slika motorja je pa v galeriji :OK:

A pa si ti prepričan, da se s takim spolh da počasi :hmm: :yea2:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi šel tud z vami na kakšno turo :kva2: ,sam bi malo bolj počas šli,ker nisem še niti 1km naredu s svojim novim (starim) motorjem in ga še nisem navajen

Ne me zejle narobe zastopt - sam predlagou bi ti rad.

Bol da se take rakete s tokm konm raj prej mau navads, kokr pa da prve kilometre nabiraš v vožni s skupino. Če ne druhga tm še druge ogrožaš. :(

Drugač so pa itak vsi motoristi dobrodošl - usaj po mojem mnenju - pa se s tem vrjetn tut večina strinja. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cagiva-kr doma po dvorišču se vozi :P :lol1:

count me in za kšno furo,samo verjetno bom moped zdele prodal in potem kšn dan brez <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res se počas približujemo Amerik.

Upam da bojo najdl te barabe. :ph34r:

Če bi res poslou slike, bi jih pogledou.

Kdaj pa se drgač začne tist u soboto?

Sbota od kakih 21 naprej... slike dobiš sam po cd skočim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav iz Koroške Bele pri Jesenicah,

na kakšno furo se prijavljam tudi jaz, poleg tega pa tudi moji soborci iz IPA MK, kjer obstaja šteilčna Gorenjska sekcija (klikni na podpis) ali pa kolegi iz povsem novega moto kluba Plazilci Koroška Bela (http://www.freewebs.com/plazilci/).

se vidmo .....

Popravljeno . Popravil Cacy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plača? in posledično registracija+nova guma, samo ugibam .)

Celo zimo si trgal iz ust :cry: , da bom imel za regisracijo. Pa še nobene bonifikacije nimam....reg..cca 150.000,00 sit :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo zimo si trgal iz ust  :cry: , da bom imel za regisracijo. Pa še nobene bonifikacije nimam....reg..cca 150.000,00 sit  :o

jst tut, pa še za kufre, pa reklc... :wacko: :xx: sam bo odtehtal... :D Ti rečem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola...Če že nau kakšnega pametnega vremena pa pridte na kak :beer1: ali :beer2: na bled u rocka.. Ma kej težim saj ne bi, pa so moji prjatli in tudi znanci motozborov, band 5. dimenzija čez noč ostali brez vse opreme (nepridipravi so jim iz placa za vaje pokradli, kar se je dalo peljati, ostalo pa ZAŽGALI S HIŠO VRED) :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: Človek bi mislil, da se kaj takega pri nas ne more zgoditi..Ali pač ...Al qaida. V soboto naj bi igrali v rocku, pa nimajo niti kabla, kaj še kitaro :cry: Na pomoč jim bomo priskočili band Lady"s first, tako, da bomo skupno :yea2: :yea2: :yea2: . To ni neka super reklamna poteza za beden špil,( če bi kdo rad slike pogorišča, jih lahko dobi po pm, )bomo pa vsi zelo veseli dobrega obiska, pa fajn bo sekal. Pa če skup zberemo za kako činelo ali struno, bodo fantje le malo lažje speljali v hrib turobe, ki se je danes nabrala pred njimi.Tolku za enkrat

Lp

Drp11

Ker bo po vsej verjetnosti res slabo vreme zakaj pa ne.

Ladys first se pa spomnm. Enkrat ste u Houndu špilal in to prov hudo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2: kwa neb žagal...Kaka fest pica je pol sledila :devil: :devil: :devil:

Welcome bikers!

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav iz Koroške Bele pri Jesenicah,

na kakšno furo se prijavljam tudi jaz, poleg tega pa tudi moji soborci iz IPA MK, kjer obstaja šteilčna Gorenjska sekcija (klikni na podpis) ali pa kolegi iz povsem novega moto kluba Plazilci Koroška Bela (http://www.freewebs.com/plazilci/).

se vidmo .....

Cacy,jaz bi se vam z veseljem pridružil na kakšni furi :D

Seveda če se tvoji kolegi strinjajo s kakšnio neznano faco na vaših furah :?

Drugače pa mislim da se na videz poznava :hmm:

L.P. iz Lesc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super fantje vidm da nas je skoz več - noro!

Do sedaj ste bli bolj tiho, upam da boste prišli na kako skupno furo da se mal spoznamo.

Tiger - neznane face so zmeram dobrodošle (spoh pa če maš kšno dobro sestro :P )....

Cacy kje pa ti hodš?? Mi smo se že lansko leto menil, da gremo skup na furo pa ni blo nč (sej se spomneš ne?). Upam da boš letos držal besedo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bo po vsej verjetnosti res slabo vreme zakaj pa ne.

Ladys first se pa spomnm. Enkrat ste u Houndu špilal in to prov hudo!

Se dobimo pa gremo skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super fantje vidm da nas je skoz več - noro!

Do sedaj ste bli bolj tiho, upam da boste prišli na kako skupno furo da se mal spoznamo.

Tiger - neznane face so zmeram dobrodošle (spoh pa če maš kšno dobro sestro  :P  )....

Cacy kje pa ti hodš?? Mi smo se že lansko leto menil, da gremo skup na furo pa ni blo nč (sej se spomneš ne?). Upam da boš letos držal besedo.  .)

Smeško ,sem bil bolj tiho ker sem bil nekaj časa brez motorja :(

Jutr grem pa po ta novga ,me že čaka, če ne bo preveč dežja :?

Pol se pa kej srečamo na kakšni furi :yea2:

P.s. sestro pa mam pa se sploh noče vsest na motor :doze:

po moje si pr njej že vnaprej :BUA: če voziš motor :doze:

tko da ne upaj preveč :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr grem pa po ta novga ,me že čaka, če ne bo preveč dežja :?

Mislim, da bo čas, da ažuriraš svoj profil .) Me takoj firbec matral kaj boš v garažo pripeljal, potem pa nisem nič videl :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno se je na Gorenskem nekej premaknil.

Upam da se nas bo res čim več nabral, dobrodošl so pa itak usi motoristi. :OK:

ps.: Kdaj se začne dogajanje u soboto na Bledu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sbota od kakih 21 naprej...

evo...od zanesljivega vira .), upam, da ne boste preveč zamujal :doze: (muzikantje)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo špilal... ti rečem....Če ne druzga ročni fuzbal :lol1: :lol1: Ne resno! vse štima... O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!