Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Uff pismo ej tuki ste pa res zakurel! sam pazte da se ne bodo žemle kej preveč zapekle al pa clo užgale! :D

Batzajla: jebeš prebavo, sej smo še mladi in s tem nimamo problemov! No vsaj jaz ne! :yea1: Bolj so vroče bolš je! :kva2: :whistle:

Dons pa jez ne morem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff pismo ej tuki ste pa res zakurel! sam pazte da se ne bodo žemle kej preveč zapekle al pa clo užgale! :D

Batzajla: jebeš prebavo, sej smo še mladi in s tem nimamo problemov! No vsaj jaz ne! :yea1: Bolj so vroče bolš je! :kva2: :whistle:

Dons pa jez ne morem!

:D zakurl ja.. hehe... je treba mal zimo pregnat, če je ne bomo mi, kdo jo pa bo.. kurenti ?! :blink: :hmm:

;) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D zakurl ja.. hehe... je treba mal zimo pregnat, če je ne bomo mi, kdo jo pa bo.. kurenti ?! :blink: :hmm:

;) :blush:

To maš pa prav era. Sem bil ravno na malci pa je bil tko mraz zuni da ... :blink: O kurentih pa tko al tko ni se nobenga sledu! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš pa prav era. Sem bil ravno na malci pa je bil tko mraz zuni da ... :blink: O kurentih pa tko al tko ni se nobenga sledu! :angry:

Je ja, mraz.. sm mogla ob 10h avto drgnt, da sm kej ven vidla. :BUA:

In, kaj si kej dobrga jedu? Vroče žemljice?! :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ko sonce nažiga bi znali lešniki dozoret :grim

zgleda da kr dobr zimo preganjamo glede na to da je zuni full vroče :OK: in nebo brez oblačka,še mal pa se grem sončt na smučišče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: nežnejši spol je explodiral...v dveh dneh 4 strani :grrr sej ne morem verjet,...vaju pa ta zimska kriza še bl daje k mene :lol1: :lol1: ...

smeh je pol zdravja...druga polovica je pa...(Sanda nadaljuj poved :lol1: )

kva a bi blo pol bolš da gremo jutr,da nas bo več :hmm: ...

@nikasport: wellcome to the club :D :D ...letos se pa kdaj skup zapeljemo a?...bomo family tour naredl :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ja, mraz.. sm mogla ob 10h avto drgnt, da sm kej ven vidla. :BUA:

In, kaj si kej dobrga jedu? Vroče žemljice?! :D ;)

Ma v tej naši menzi mi se na kraj pameti ne mojo past kak vroče žemlice! :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: Tko da sem mogu se zadovoljit z povprečno pico! :BUA: :BUA: :( .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: nežnejši spol je explodiral...v dveh dneh 4 strani :grrr sej ne morem verjet,...vaju pa ta zimska kriza še bl daje k mene :lol1: :lol1: ...

smeh je pol zdravja...druga polovica je pa...(Sanda nadaljuj poved :lol1: )

kva a bi blo pol bolš da gremo jutr,da nas bo več :hmm: ...

@nikasport: wellcome to the club :D :D ...letos se pa kdaj skup zapeljemo a?...bomo family tour naredl :lol1: :lol1:

Ja, takle mamo a ne :grim :P .. bo sanda odgovorila ja, kaj je druga polovica... ker jest bi sicer rekla seks, :xx: :o :xx: ... ampak ne vem, če se bo strinjala z mano :whistle: , verjetn ne :lol1: :lol1: ...

Za tale sankanje pa .. hm... sem mal vprašala, kako to zgleda, pa sem dobila en tak čudn PM :o ... od enga porivanja, pa vlečenja, pa 2000 litrov domačga... tko da ne vem no.. se mi pa počas swita ja, zakwa vam je tko fajn :slap: :grim ;) ...

:krneki:

Ma v tej naši menzi mi se na kraj pameti ne mojo past kak vroče žemlice! :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: Tko da sem mogu se zadovoljit z povprečno pico! :BUA: :BUA: :( .)

Pica?!... hm.. no, sej tut to ni tok slabo. :) Al bi mel rajš kej druzga? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej dej era,a zdej boš pa spet rep med noge dala :D :D ... dokler ne probaš ne morš vedet :naughty:

aja a se mi sam zdi a je tvoj Z-jček v TC naprodaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej dej era,a zdej boš pa spet rep med noge dala :D :D ... dokler ne probaš ne morš vedet :naughty:

aja a se mi sam zdi a je tvoj Z-jček v TC naprodaj :hmm:

Med noge.. ?! ahm.. ja.. :kva2: :lol1: :lol1: ok.. sploh ti ne bom odgovorila na tole... :D

Kar se pa tiče mojga Z-jčka maš pa napačne info :grim ...

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zmenen,...sam kdaj pol sankanje dons al jutr??...gotov bi blo za jutr več folka ane :hmm:

era pa ker boš prvič z nami mi boš loh vlekla :devil: .......................................sanke seveda :lol1: :lol1:

a smo norci a nismo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zmenen,...sam kdaj pol sankanje dons al jutr??...gotov bi blo za jutr več folka ane :hmm:

era pa ker boš prvič z nami mi boš loh vlekla :devil: .......................................sanke seveda :lol1: :lol1:

a smo norci a nismo :lol1: :lol1: :lol1:

Več folka? a mate spisek al kwa :D :P

Vlekla... :blink: no, lih en tak PM sm dobla :blink: . Sej svoje itak ne morm, k nimam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, takle mamo a ne :grim :P .. bo sanda odgovorila ja, kaj je druga polovica... ker jest bi sicer rekla seks, :xx: :o :xx: ... ampak ne vem, če se bo strinjala z mano :whistle: , verjetn ne :lol1: :lol1: ...

strinjala :grim pa še kako strinjala,aja edin to se nebi strinjala da je druga polovica bi jo raj uvrstila kr na prvo,pa potem smeh,če že more bit,če pa ga lahko zamenjam še drugo polovico smeh za sex,pol sem pa zmagala na kvadrat :yea1:

Za tale sankanje pa .. hm... sem mal vprašala, kako to zgleda, pa sem dobila en tak čudn PM :o ... od enga porivanja, pa vlečenja, pa 2000 litrov domačga... tko da ne vem no.. se mi pa počas swita ja, zakwa vam je tko fajn :slap: :grim ;) ...

:krneki:

Pica?!... hm.. no, sej tut to ni tok slabo. :) Al bi mel rajš kej druzga? :)

a je gdo omenu hrano,sem se zdej spomla da sem en mal lačna sem pojedla za malco sam kos hruha in mal mortadele,tko da bo treba res kej v usta vtaknt :blush: sam ne vroče žemlce :lol1: kakšn tovst,dva bi pa kr sedla :grim

sej bi šla sankat z vami sam nisem še položila vozniškega za sanke .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

sam nisem še položila vozniškega za sanke .)

tut jest ne.... :) .. se bova pa mal švercale :D :krneki:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, takle mamo a ne :grim :P .. bo sanda odgovorila ja, kaj je druga polovica... ker jest bi sicer rekla seks, :xx: :o :xx: ... ampak ne vem, če se bo strinjala z mano :whistle: , verjetn ne :lol1: :lol1: ...

Za tale sankanje pa .. hm... sem mal vprašala, kako to zgleda, pa sem dobila en tak čudn PM :o ... od enga porivanja, pa vlečenja, pa 2000 litrov domačga... tko da ne vem no.. se mi pa počas swita ja, zakwa vam je tko fajn :slap: :grim ;) ...

:krneki:

Pica?!... hm.. no, sej tut to ni tok slabo. :) Al bi mel rajš kej druzga? :)

Veš da se vedno kej bolšeha najde, pa bl vročega! mmmmmmm :grim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebeš vozniško sam da se poriva .)

kako že po hribu navzdol al navzgor :hmm:

Za crknt :lol1: :lol1: :photo:

Ja.. verjetn odvisn od tega, kar ti bl paše... :hmm: Ampak sanka se ponavad dol. Poriva pa gor. :blink:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa zmeri mislila da se gor vleče :? sanke za sabo seveda

Ma.. sej .. .. po moje.. sploh nima take veze gromozanske, .... spet odvisn, kwa ti sede. Kwa kompliciraš, pač lohk mal porivaš, mal pa vlečeš pa je.

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi je pri sankanju pomembno porivanje,vlečenje,gor in dol :naughty:

no nekaj pa se bom še naučila danes,poleg bordanja

sam bi pa znala bit cela pizdarija če bi bli lešniki posuti po progi(kakšna) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nikasport: wellcome to the club :D :D ...letos se pa kdaj skup zapeljemo a?...bomo family tour naredl :lol1: :lol1:

Zdej sme pa odkrinku, že komaj čakam da dam prdec na svetlo pa gas čez vas. Pol pa res lahko eno family tour :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: nežnejši spol je explodiral...v dveh dneh 4 strani :grrr sej ne morem verjet,...vaju pa ta zimska kriza še bl daje k mene :lol1: :lol1: ...

Jest že skačem v celotni opremi po bajti :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!