Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

kaj,sej smo se sankal...v četrtek :whistle:

in to kako.....joooooj...bom en dokaz nalimal :grim :grim

post-1406-1137876797_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je z lešniki

a so se že našli

obstaja verjetnos da bi znali zmrznit,glede na zelo vrrrroooččee temperature :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah če jih ne greješ dovolj sproti pol zdele res lahko zmrznejo! Ampak mislm da pr gorencih ni bojazni sej se za malenkost se ohladi bomo pa počas že centralno zakurl! Sam kokr sem slišu se bo mlace otoplil tko da je ne bo treba! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak...veš kva bomo loh pršparal zdej...se bomo na račun otoplitve več loh vozil polet...k bo keš za bencin ostal :lol1: :lol1: ...

@Sanda7: ne se ti bat za lešnike,...so na toplem :grim :grim :D

P.S. k smo že glih pr temperaturah,...Sava je zamrznila :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si pa rečem:"Grem jaz malo na sekcijo pogledat kaj delajo moji motoristi" ........ :eek: :o :whistle:

Ok, no spet sem za****l, sem se pomotom prijavil na enega od ta vročih forumov.

Ko hočem ven, pa vidim, da sem kljub vsemu na pravem mestu. Vauuuuuu, kaj bo šele poleti.

Če pomislim, ko bodo začele buče poganjati in čevapčiči mimogrede postanejo salame.......

Ok, že grem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mor'm n'ekej napisat', da 'nau' naša goren'ska tema čist' na 'dnu! Pa čepr'ov mor'm po'un apostrof not'r nabasat.

A kdo pozna na gorenjskem koga, ki je že rezal luknje za luči na poliestrih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mor'm n'ekej napisat', da 'nau' naša goren'ska tema čist' na 'dnu! Pa čepr'ov mor'm po'un apostrof not'r nabasat.

A kdo pozna na gorenjskem koga, ki je že rezal luknje za luči na poliestrih?

Najlepse jih izrezes sam, oz. poklices Janija, na Jesenicah, on dela poliestre za luci, potem vrjetno zna tudi izrezat...Svetujem pa, da original luci poberes ven, das notri dve "lece" luci, in se vozis s tem...ker ce pades, po vsej vrjetnosti gre se prednja luc, tako ti ostane cela:D .....

Drugac pa zagica za modeliranje, pa prej naredis iz papirja obris original luci, potem na maski narises in samo izrezes. (alipaphotoshop-racunalnicarpress)

Lp, Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna na gorenjskem koga, ki je že rezal luknje za luči na poliestrih?

A boš to kej poslikou oz. podokumentirou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BU :whistle:

a vam kej dogaja :P

al kwa :yea1:

Dogaja dogaja... šraufamo, štrihamo, režemo in financiramo moped za spomladanski štart....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tlok le glej, da boš še z nami delil svoje uspehe. :naughty: Če ni skrivnost, pa lahko že spotoma kaj poveš oz. pokažeš. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogaja dogaja... šraufamo, štrihamo, režemo in financiramo moped za spomladanski štart....

:grim .... :OK: , no brez štrihanja in rezanja pr men ;) :OK:

še mal, ša mal... :kva2: še en čist mejčkn... :) pa bo vonj po vročem asfaltu, bencinu, gumah, usnju.... mmmmm.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste loh tih že od motorjev :angry2: ....k sem že čist na konc z živci...jz se moram mal zapeljat en dan zlo kmal...če ne me loh v belmu jopiču v "gorenjske toplice" odpelejo :lol1: :lol1: :lol1: ...

...a pol zgleda sam pr men bl miruje vse skp....nč rezanja,štrihanja...pa tko naprej :)

v glavnem za otvoritev sezone se pa spet zapelemo nekam grupno ane :grim ... upam da že marca :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa dons naredu giro z vsako posebej - je treba mal ole premešat. Ta nova ma zdej ze 0.9km na stevcu, s ta staro se pa še vedno bolj z užitkom peljem (ker se dobr poznava - valda :D )

Prilagam slike "prej"

post-4556-1138895394_thumb.jpg

pa eno predlogo za štrihanje (jaz bi jo črno ali rumeno... itak... tko kt stara :P )

post-4556-1138895413_thumb.jpg ... v originalu je modra

post-4556-1138895405_thumb.jpg

(na sliki ni ravno moja :rolleyes: ... )... če mi kdo lahko kaj pomaga pri idejah za štrihanje? Era, ti zlo rada malaš, a ne?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U... lej to,.. še akrapoviča je dau zravn.. Pismo, jest bi tut enga, al pa wingsa, al pa, al pa..... ma neki, sam da rohni :OK: ... :blush:

Čaki mal.. zdej maš vse dele bele?! Zakwa si pa to naredu? :blink: Ja, kwa bi pa rad? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!