Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

popravljam se.....18.marec!!!!! to je taprav datum :grim :grim

Pozab :slap: :slap: :slap: 1. april bo pravi datum :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sem upošteval,da jih nekaj ne bo ker ne bojo imel še registriranih motorjev,..tko da moje sožalje ampak jz se moram peljat :kva2: :kva2: ...sej gremo pa še aprila eno,kompletni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj se pa gleda registracija :lol1:

Vazn da je motor izpravn...tiste formalnosti so cel poletje cas da uredis :rolleyes:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18. marec... count me in! Še kdo?

Pridm, če pa ne...

... me pa itak ni treba čakat... (seve) :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam takrat čas :OK: , ja sej kdaj pa sploh študent nima časa ;) . No sej me vzamete zraven oz. o tem sploh ne bomo debatiral saj sem zdaj na pol gorenc :yea1: :yea1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

študiram in med tednom živim v Kranju ;) , tko da bi se že lahko skoraj štel za pol gorenca :whistle:

A ne. to pa ne gre tako hitro! :grrr Za gorenjski pasuš se bo treba pa izkazat. Vsaj 5x moraš brez denarja v gostilno (kao, u pizda dnar sem pozabu dvignt, dej stari dons me ti reš) pool bomo pa videli. :yea1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej me vzamete zraven oz. o tem sploh ne bomo debatiral saj sem zdaj na pol gorenc :yea1: :yea1: :slap:

Bomo, bomo.. debatiral :grim ...

To ne gre kr tko - na izi, - bit gorenc, namreč :grrr ...,ne, ne, ne, ne... c c c c... :grrr

Se morš mal izkazat, a ne; prvič, bit morš škrt, tko kt Sanda7 , pa ja, tko kot mrki prav glede bankomatov, ampak ti so pa itak že na vsakem vogalu, zdej maš idin srečo to, da se lohk vn zmašeš, da maš drugo banko kot je bankomat... :grim ...

Drugače pa.... yozo, dobrodošel med gorenjci in gorenjkami :beer2:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ene par "gorenjskih šnopsev" boš spil,..pol boš pa že skor taprav :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozab :slap: :slap: :slap: 1. april bo pravi datum :OK: :OK: :OK: :OK:

Se strinjam z Yerry-em TDM za 1.aprila :OK: :OK: mi starci smo mal zmrznjeni sploh pa naše tabol polovice če ni zunaj vsaj +15 jo ne spravim na bajk ,če ne gre zraven je pa pol luda KUČA ,televizija brez tona .) .) .) .Sploh pa sem 18 marca v Planici (DELAM :cry: :cry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

študiram in med tednom živim v Kranju, tko da bi se že lahko skoraj štel za pol gorenca

Aaaaaa..... zdaj mi je pa jasno... :D Študent naj bo... samo, da ne večni... :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo Yoldi the music man... :OK: :OK: Vse najbolš!!! pa velik dobrih koncertov in pa srečnih kilometrov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!