Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

pa kje za vraga vi vidte slabo vreme

za Postojno je kazalo ravnokar na info TV: od petka do ponedejka sončno in oblačno ter od 13 do 15stopin

da ne govorim za mursko soboto,ki jih bo v ponedeljek ogrelo do 20stopin

no ja je pa res da je za Bled kazalo tud kakšno snežinkico in polno oblakov :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fino pol se mi ne bo treba brez registracije vozt... :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1:

Mene je raven prejle klicala iz zavarovalnice kdaj bom zavaroval motor? Zdej morem jit samo se na triglav po potrdilo v katerem premijskem razredu sem in pol iiiiiii. na Grawe! :OK:

Potrdilo??? Kaj se je pa s kupončki zgodil?? (sej lansko leto so "še" bli )

pa kje za vraga vi vidte slabo vreme

za Postojno je kazalo ravnokar na info TV: od petka do ponedejka sončno in oblačno ter od 13 do 15stopin

da ne govorim za mursko soboto,ki jih bo v ponedeljek ogrelo do 20stopin

no ja je pa res da je za Bled kazalo tud kakšno snežinkico in polno oblakov :angry2:

No, pol pa nau problema za petek :) , kanede ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja upam da ne čeprov za vas gorence ni glih tko dobra napoved kot za nas primorce :cry:

ej ma gdo me bo otajov a boš mela kak radiator sabo,no ma upam da boš vsaj za kufe razkirala če bom uletela ob tako čudni uri gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za komplimente glede motorja. :blush:

Pečo... ni :worship: Yamaha :worship: , ma vseeno Srečno vožnjo z novo ljubico/ljubimcem!

:OK: :yea1:

:D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...,no ma upam da boš vsaj za kufe razkirala če bom uletela ob tako čudni uri gor

Veš da bom !!! To sploh ni vprašanje !!! :bounce: :friend1: Ostalo.. ob kavi :grim ;)

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

Potrdilo??? Kaj se je pa s kupončki zgodil?? (sej lansko leto so "še" bli )

No, pol pa nau problema za petek :) , kanede ;) :OK:

Ma baje kupončki niso dost, tko da ... Ona je men rekla da rabi kupončke in original polico, katere jaz nimam. Tko da morem dobit na triglavu potrdilov katerem premijskem razredu sem. Jah je... ga tko pač je!

Kar se pa vremena tiče. Poglej VEN! :cry: :(

No sej bomo videl kako in kaj bo! Upajmo na najbolše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma baje kupončki niso dost, tko da ... Ona je men rekla da rabi kupončke in original polico, katere jaz nimam. Tko da morem dobit na triglavu potrdilov katerem premijskem razredu sem. Jah je... ga tko pač je!

:hmm: original polico??

Sej original polico vrneš nazaj zavarovalnici, pri kateri si imel zavarovano zadevo, ostanejo ti kupončki (če jih sevede dol potrgaš, kar jih lahko ) in ti naj bi veljali kot potrdilo. Sej je na njih vse zabeleženo. :hmm: . Vsaj zdej je blo tko, da si, če si uveljavlal zavarovanje pri drugi zavarovalnici, dal samo kupončke in iz teh je bilo razvidno, kok je bonusa.... Je pa res, da mogoče komplicirajo zato, ker ne bo več kupončkov... oz. jih naj ne bi blo več :hmm: ...

Če pa želijo vedet, če je kdo škodo uveljavljal, morajo pa oni dat zahetvek na zavarovalnico. Nekih "potrdil oz. obrazcev " za tako zadevo ni oz. naj ne bi blo.... Razen, če je kaj novega, zdej ko ni več kupončkov.. eh, ponavljam se :grim ... Sej vemo, kaj čm povedat a ne :slap: :ninja: .

Oh.. nima veze.. komplicirajo. :D Samo, da boš imel urejeno, pa je ok :OK: .

Vreme? za en kurc :angry: <_<

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba blo je fajn bomo ponovil APSOLUTNO

Peco tm me je tok (scat) tišal da sm mogu zaradi vibraci

vstavt in odlit

Lp Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba blo je fajn bomo ponovil APSOLUTNO

Peco tm me je tok (scat) tišal da sm mogu zaradi vibraci

vstavt in odlit

Lp Bogdan

Kam pa si izginil malo pred kranjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem jz povedal da sva z Vukom tm pr Divači k je po klancu dol dolg levi ovink preden greš čez železnico....skor kokoš povozila :blink: :lol1: :lol1: jebemo,kura nesrečna jz ne vem kva je delala tm sred ceste...on je bil pred mano,jz takoj za njim pa ene 130 km/h v ovink...in zagledam kuro tm k skače vsa panična :lol1: :lol1: ...to k smo šli dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tkole je

Obeti

V petek bo precej jasno, popoldne se bo zmerno pooblačilo.

Začel bo pihati jugozahodni veter. V soboto bo delno jasno in suho. Spet bo topleje, pihal bo jugozahodni veter.

Če ne drujga, grem na kufe v kakšn kafič :grim z mopedam sevede :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aga pa še res je, sem tut jaz ze gledu tole napoved! Se slikca![attachmentid=65966]

Sam pismo itak še ne bom mel ta vikend registriranega tko da mi nič ne pomaga, mogoče bo nasleden vikend že! :OK:

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko me je že u prvo nascal letos. <_< <_<

Na šihtu bi bil, tako kot jaz, pa te nebi :krneki:

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo! :D

Obeti

V soboto bo zmerno do pretežno oblačno, popoldne bodo posamezne krajevne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. V nedeljo bo na zahodu pretežno oblačno, drugod delno jasno z zmerno oblačnostjo. Še bo pihal jugozahodni veter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo! :D

Obeti

V soboto bo zmerno do pretežno oblačno, popoldne bodo posamezne krajevne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. V nedeljo bo na zahodu pretežno oblačno, drugod delno jasno z zmerno oblačnostjo. Še bo pihal jugozahodni veter.

Ja, a si že registriru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo! :D

Obeti

V soboto bo zmerno do pretežno oblačno, popoldne bodo posamezne krajevne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. V nedeljo bo na zahodu pretežno oblačno, drugod delno jasno z zmerno oblačnostjo. Še bo pihal jugozahodni veter.

:hmm: Potemtakem je vreme tut, če lije kot iz škafa... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!