Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

:photo:

Če bi kdo rad programiral spletne aplikacije za veliko firmo na gorenjskem, naj mi PMja.

Jest bi rad videl, kako napreduje tvoja petarda, ampak do zdej nism vidu še nobene slike :angry: Dej kako fotko gor nalimej, da bom srečen :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi rad videl, kako napreduje tvoja petarda, ampak do zdej nism vidu še nobene slike :angry: Dej kako fotko gor nalimej, da bom srečen :photo:

Ena je v mojem profilu.... trenutno je v štrihanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda gorenjska!! V soboto če bo lepo vreme bi šli lahko skupaj v Celje na Motoboom,...se nekje zberemo in gremo lepo čez Tuhinjsko prot štajerski :naughty:

recimo čist okvirno ob 11.30h pred Rondojam v KR :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest grem verjetn tud.... odvisn od vremena <_<

... a sem že omenu, da sem se včeri na frišn zalubu v Dvor-Kočevje cesto :OK: ... no, mogoče samo na polovico, ker druge pol jo je že malo uničene. Kačje ride so definitivno dobile konkurenco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor bi me rad spoznal, me bo:

07.04. na Bledu "Pri Planincu" (pr Arotu) ob 19-tih.

... samo da vas spomnim: chatarji in vsi, ki želijo, se dobimo ta petek ... da naute pozabl pridet! ;) :yes: :OK: B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghostRR ma kaj si šele sedaj odkril to fenomenalno cesto :?

če bo sanda7 dobre volje k jo boš vidu pa jo upraš še za eno cesto,ki je bl skrivnost kut ne in smo raj tih da jo pol sami drgnemo brez gužve :grim

ej za kaj pa nebi šli ob 11h na moto boom :hmm:

pravjo da se zutrej dan lovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve al na tehničnem kej težije za nehmologiran akrapovič izpuh? Sicer izpuh je homoligiran samo pač vpisan v HK (homologacijski kartonček) še ni! :whistle:

Da ne bom v petek skaku, ko budala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve al na tehničnem kej težije za nehmologiran akrapovič izpuh? Sicer izpuh je homoligiran samo pač vpisan v HK (homologacijski kartonček) še ni! :whistle:

Da ne bom v petek skaku, ko budala!

za malco jim dej pa bojo vsi srečni s tabo vred :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene bl zanima če so kej pozorni na to al ne, ker res nebi rad plaču za tehničnag pol me bo pa zaradi izpuha vrgu! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene bl zanima če so kej pozorni na to al ne, ker res nebi rad plaču za tehničnag pol me bo pa zaradi izpuha vrgu! :BUA:

Jest mam komplet akrapota, brez dušilcev (pa si sam predstavlej, kako to rohni v tisti dvorani za tehnične), pa mi noben ni nič omenil zaradi preglasnega izpuha. Je pa res, da imam moped letnik 93 in nimam homo kartončka, pa da sem peljal na Labore v AMZS, ker tisti fantje tut sami vozjo motorje, zato so mogoče malo bolj uvidevni. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene bl zanima če so kej pozorni na to al ne, ker res nebi rad plaču za tehničnag pol me bo pa zaradi izpuha vrgu! :BUA:

Nekdo mi je enkrat razlagal, da je dobil neko potrdilo, medtem ko je čakal, da je bila zadeva vpisana v homologacijski kartonček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene bl zanima če so kej pozorni na to al ne, ker res nebi rad plaču za tehničnag pol me bo pa zaradi izpuha vrgu! :BUA:

Original daš gor za tehničnega.. ko prideš domov pa prešraufaš.. standard .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene bl zanima če so kej pozorni na to al ne, ker res nebi rad plaču za tehničnag pol me bo pa zaradi izpuha vrgu! :BUA:

Po moje ne bi smeli nič težiti .) Jaz imam nehomoligarno šipco, žmigavce, odrezan zadek in seveda izpuh (ampak naredil kt je že omenil maXXXimum) pa niso nič rekli :)

Ti imaš pa tak dušilc not tko da tak na zaropota tako zelo. Če imaš pa original doma daš pač onga gor za tehničnega (vzelo ti bo 3minute dela oz. potem 6 minut ker ga boš spet zamenjal :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo sanda7 dobre volje k jo boš vidu pa jo upraš še za eno cesto,ki je bl skrivnost kut ne in smo raj tih da jo pol sami drgnemo brez gužve :grim

Mučo dvomim, da mi je v sloveniji še kakšna cesta skrita... tudi tale Dvor-Kočevje ni bila... novo mi je bilo le kolesje pod ritjo, pa nekaj več lukenj na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ne bi smeli nič težiti .) Jaz imam nehomoligarno šipco, žmigavce, odrezan zadek in seveda izpuh (ampak naredil kt je že omenil maXXXimum) pa niso nič rekli :)

Ti imaš pa tak dušilc not tko da tak na zaropota tako zelo. Če imaš pa original doma daš pač onga gor za tehničnega (vzelo ti bo 3minute dela oz. potem 6 minut ker ga boš spet zamenjal :D )

Nimam original več spljoh, pa dušilca za akrapota tut ne! :) Ma kdo mogoče to za posodet da v petek, sam za tehničnega, dobi za pivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam original več spljoh, pa dušilca za akrapota tut ne! :) Ma kdo mogoče to za posodet da v petek, sam za tehničnega, dobi za pivo!

:hmm: Na žalost ne.... <_< ti pa na PM napišem, če bom dobu koga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Na žalost ne.... <_< ti pa na PM napišem, če bom dobu koga :grim

Hvala že v naprej!

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok glede glasnosti že. men ubistvu samo skrbi da se mi bo ubesu na to da pač ni vpisan v HK, al pa da ni dušilca not, če je pač tolk izobražen da ve da more bit no dušilc! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebemti a je tak problem 5k v prometno not dat in rečt a bo v redu auspuh :? :D tko se to dela,...tak je sistem v SLO... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebemti a je tak problem 5k v prometno not dat in rečt a bo v redu auspuh :? :D tko se to dela,...tak je sistem v SLO... :grim

Na tehničnem v Kranju na Primskovem motor ne lavfa sploh! Greš samo skozi stezo za zavore! Ti sam pelji - mislim, da ne boš imel težav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tehničnem v Kranju na Primskovem motor ne lavfa sploh! Greš samo skozi stezo za zavore! Ti sam pelji - mislim, da ne boš imel težav!

je res,...tud tm se da...ker majo mal manj strank in baje kr vabijo folk tja,...nardi vsak ki ima vozilo v mejah normale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!