Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Tko k dons pa že en čas nism bil mokr. :blink: :glare: :angry2:

Kaj zdaj, ti bi žegenj, pa, da te nebi požegnali. :nono: :P

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa, da se vi trije znate pogovarjati le preko motosveta :angry: ...

:grrr Drugače smo se vsi skupaj lepo vozili v soboto po slovenski obali.... Lego, se bomo enkrat dobil, pa se skupaj mal zapelal... pa boš takoj dobil občutek, kaj je "gorenjska motosvet sekcija" :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače smo se vsi skupaj lepo vozili v soboto po slovenski obali.... Lego, se bomo enkrat dobil, pa se skupaj mal zapelal... pa boš takoj dobil občutek, kaj je "gorenjska motosvet sekcija" :yes:

Se strinjam .)

Verjetno sem malo premalo "virtualen" in se pod sekcija ali združenje ali... predstavljam nekoga na katerega se lahko obrneš in pa neko število osebkov s skupnimi interesi, ki so :?

Mogoče pa marsičesa ne vem zato, ker sem relativno nov na motosvetu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa marsičesa ne vem zato, ker sem relativno nov na motosvetu :unsure:

očitno res...ker smo se kot gorenjska sekcija že večkrat v velikem številu kam zapeljali in nardili furo,...obiskali kakšno prireditev oz. motozbor .) sam pač mal nabijanja more bit tuki :grim :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto včeraj peljal mimo tvojega doma sory bilo nas je več v skupini ,tebe nikjer :hmm: sam ženkico sem uspel videt ob drevesu :BUA: mogoče kazen :whistle: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto včeraj peljal mimo tvojega doma sory bilo nas je več v skupini ,tebe nikjer :hmm: sam ženkico sem uspel videt ob drevesu :BUA: mogoče kazen :whistle: :eek:

Si peljal svojo skupinico na morje, naju s Tržičanom sploh nisi opazil zadaj :eek: V Kranju

Ste bili kaj mokri nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič morja gledat. :BUA: :BUA: :? Sem jih na kras gnal :whistle: pa v dež poslal da vidim če še dežnake znajo oblečt :cry: .

Pravš v Kranju :? :eek: nič vidu verjetno sem bil prehiter :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko k dons pa že en čas nism bil mokr. :blink: :glare: :angry2:

Tud jz, sam ni blo tko hudo kot sem mislil da bo. Res pa da je bil motor usran do konca :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto včeraj peljal mimo tvojega doma sory bilo nas je več v skupini ,tebe nikjer :hmm: sam ženkico sem uspel videt ob drevesu :BUA: mogoče kazen :whistle: :eek:

Ej mimo bajte se pelješ, pa tudi enega kroga ne prideš narisati :? :BUA: Sicer, pa naj žena kar dela zunaj na vrtu, nek se zna ko je gazda (itak, da moja bejba ne bere tegale mojega klamfanja)

Drugič se pa le oglasi, jih imaš lahko 50 s seboj, saj veš, da plac je, pivo pa tudi.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 22.4. se bomo poslovili od pokojnega Gregorja Sršena, pogreb bo ob 14h na Domžalskem pokopališču. Motoristi pa se bomo od Grega poslovili na motorjih, zbor je ob 12:30 pri brunarici VAŠKI BOYSI.

Grega R.I.P. :cry:

Zanima me kdo ima namen iti tu z gorenjskega konca? Lahko se zberemo v Kranju in skupaj odpeljemo do domžal.

Lp Zorman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je še kšn kandidat za grobnik? v sredo popoldne se gre dol,nabere drva in zakur taborni ogenj,kšno reče čez državo in tko... letos sicer ne bo tacga luxuza ker ne bomo mel spremljevalnega vozila,pa vseen... pol se pa v četrtek navija za naše gorenjske dirkače in gre popoldne nazaj preke gorenjski,loh še kšn ovink do obale...

enibadi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kdo ima namen iti tu z gorenjskega konca? Lahko se zberemo v Kranju in skupaj odpeljemo do domžal.

Lp Zorman

Bi šel zraven, pa žal delam do 17h... se bom pa spomnil na Nikoleto :cry:

a je še kšn kandidat za grobnik? v sredo popoldne se gre dol,nabere drva in zakur taborni ogenj,kšno reče čez državo in tko... letos sicer ne bo tacga luxuza ker ne bomo mel spremljevalnega vozila,pa vseen... pol se pa v četrtek navija za naše gorenjske dirkače in gre popoldne nazaj preke gorenjski,loh še kšn ovink do obale...

enibadi? :)

Ja... jest grem zraven... sej je nekak že zmenen :grim Samo še uro se mormo zmislt, in kje se bo šlo dol... če bomo Vesno sabo vzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no fajn fajn,jah jst bi stegnu tko ob ene 4h,5h drgač bo spet tema preden bomo dol pršli. kšn bo še scal vmes,tankal,pasuš pozabu,na meji nas bojo pregledval kšno urco... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem itak zravn in to kr lepo z mopedom brez avta in prikolce :grim sam da je moj plan drugačen,...v sredo gremo dol okol 17h-18h prej jz ne bom mogu :grrr edin če za vami pridem...pol pa sreda zvečer bl private party,pol četrtek je tekmovalni dan,po dirkah bo pa žurka naprej z živo muzko UNIMOGSI se prav se dol PRESPI!! in se gre v petek nazaj prot gorenjski sevede prek Portoroža še :grim :grim ...

tak je moj plan!!! pa yozo gre tud tko,...ostali pa?? :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo paj bananca? :hmm:

Če bi šu na zadnjo furo.... banane ne bi mogel zgrešit :grim .... zdej pa tuhtej :photo:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!