Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

A-ja,...klub je že bil v Kranju? Kwa pa je zdej z njim?

hmmm v bistvu je trenutno v fazi mirovanja...ni nč več od njih,...sam bi blo fajn kej met spet v kranju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki za vse ljubitelje LADYS FIRST....jutr je koncert v Kranju v Mitnici ob 21h v okviru Tedna mladih...tko da bi jih loh šli mal poslušat in pozdravt :OK: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko tudi jaz pridem v Hrastje: Glede na to da je napovedano lepo vreme, upam, da ne bom rabil prevoza nazaj domov kot iz :angry: . >Razen če bo pijača prepocen :eek: , (ah bomo pa kako kitico odpel v kaki senci) in jo potegnil še do Bleda :blush:

Kakšen program torej imate za v soboto: ob 10 hrastej potem pa ....

Vsekakor si dobrodošel :OK:

Po brezplačni kavici sta planirana izleta (po želji):

1. Kranj - Jezersko - Pavličevo sedlo - Tuhinjska dolina - Kranj

2. Kranj - Žiri - Idrija - Cerkno - Kranj

O podrobnostih se dogovorimo na licu mesta.

hmmm v bistvu je trenutno v fazi mirovanja...ni nč več od njih,...sam bi blo fajn kej met spet v kranju :)

Mislim, da je klub obveznost, ki si jo je redko kdo pripravljen prevzeti na svoja pleča. Zato menim, da lahko vse zadeve uredimo na Gorenjski Motosvet sekciji, le določiti moramo člana, ki bo imel zadnjo - glavno besedo pri organizaciji naslednjega srečanja. Srečanje pa je lahko tako kot nam pač ustreza... navsezadnje je to lahko gasilska veselica, ali pa samo zbor ob kavici s skupno vožnjo.

Kaj bolj konkretnega se lahko dogovorimo v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al se meni smao zdi al smo res prehiteli primorce?

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :010 :010 :010 :010 :beer2: :beer1: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kranj - Jezersko - Pavličevo sedlo - Tuhinjska dolina - Kranj

Lego kdaj pa si bil nazadnje na Jezerskem :? , pravi poligon za Cagivinega elefanta :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al se meni smao zdi al smo res prehiteli primorce?

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :010 :010 :010 :010 :beer2: :beer1: :grupni:

Seveda vi tuki nabijate primorci se pa vozimo :devil: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :devil:

:photo: :photo: :photo: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda vi tuki nabijate primorci se pa vozimo :devil: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :devil:

:photo: :photo: :photo: :photo:

Aha.. veš de.. :winkiss: :grim Kwa pa ti pol tuki delaš :P

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda vi tuki nabijate primorci se pa vozimo :devil: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :devil:

:photo: :photo: :photo: :photo:

Eni smo kao na šihtu! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lego kdaj pa si bil nazadnje na Jezerskem :? , pravi poligon za Cagivinega elefanta :hmm:

Ja, gor do Jezerskega je res mal "zoprna" cesta.. ampak pol čez mejo , na Kaplo dol je pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tudi jst sm "prijavljen" za v soboto - Hrastje. Sam nism ravno zihr, če bom res šou. :hmm: :krneki: Če bo lep vreme, me tale Umag res ful vleče B)

Kdo je vse prijavljen za Hrastje?

Aja, pa še ena za intermeco - po treh letih, ko sem (SPET) motorist, me ena dva kolega vlečeta IPB Slika vsak v svoja motokluba IPB Slika. Sej v bistvu me sploh ne vleče v nobenega, ker ne videm neke fore v tem :cry:

Me pa zanima - v katerih klubih ste? Če sploh... Kateri Gorenjski klubi IPB Slika so vam OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima - v katerih klubih ste? Če sploh... Kateri Gorenjski klubi IPB Slika so vam OK?

Jest nisem v nobenmu in tud nimam namena bit. Razen, če obstaja kakšen MK, kjer se zbirajo amaterski dirkači - takšni, ki užitke najdejo na dirkališčih. Pač, da se skupaj hodi na razne steze, poskuša dobit razne ugodnosti pri nakupih potrošnega materiala in navsezadnje tudi pomagati en drugemu z nasveti o vožnji na dirkališčih. A obstaja to kje v Sloveniji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jz bi pa bil v kakšnmu klubu al pa tud svojga imel...sam da bi bla res dobra ekipa ene 10-ih članov :doze: pa da se pol skup kam zapeljemo,obišče se motozbore,prireditve,...klubske piknike se nardi....ne vem no pa da

je skupina povsod razpoznavna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona vidm da enim ne da miru "zakaj je kađiva prešaltal na enduro"?? "kaj mu je" ...."je bolan"..."ga je kakšna punca v to prisilila".........NE :D

no da vam razložim: Kot veste je moja lubica Honda imela že kr nekej kilometrov za sabo,natančneje 73k km..

No, tako kot sem na blef uganil, da je kađiva zamenjal motor.... lahko tud tuki zlo jasno ugotovim, da kađivc blefira. Vse kar je napisal sploh nima veze s tem, da je šel na enduro... bistvo vsega je to, da so letos kačje ride dobile modro barvo .) .... v tem grmu tiči zajec :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tako kot sem na blef uganil, da je kađiva zamenjal motor.... lahko tud tuki zlo jasno ugotovim, da kađivc blefira. Vse kar je napisal sploh nima veze s tem, da je šel na enduro... bistvo vsega je to, da so letos kačje ride dobile modro barvo .) .... v tem grmu tiči zajec :grim

to pa mene ne moti...vozu se bom glih tko al s temu al pa bi se z unmu :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lego kdaj pa si bil nazadnje na Jezerskem :? , pravi poligon za Cagivinega elefanta :hmm:

Za vsazga mal :grim

Drugač pa 2x po 100m makadama se da pelat tud s slik gumam. :P Prov dirkal pa tud ne bomo :? razen če :naughty:

ma jz bi pa bil v kakšnmu klubu al pa tud svojga imel...sam da bi bla res dobra ekipa ene 10-ih članov :doze: pa da se pol skup kam zapeljemo,obišče se motozbore,prireditve,...klubske piknike se nardi....ne vem no pa da

je skupina povsod razpoznavna

Za uresničitev takih idej bo idealen sobotin zbor :OK:

:drunk: zato pridite VSI... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,pridte VSI, Lego in da haus :OK:

Kj pa to pomeni - Lego in da haus. :? slengi mi ne grejo najbolje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tele skupinskih fur sedefinitvno en bom udeležil ,ker moj "motor" še ni pripravljen na take fure. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom naroču sandi7, da te po riti :lol: ...če boš take klampfala ne boš več pri nas spala :D :P (pri meni in sandi7 :naughty: )

Al se meni smao zdi al smo res prehiteli primorce?

to se ti sam zdi...bom par deset postov zbrisal, ker tukaj samo nabijate neki...pol bomo pa kvit... :D :P :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bom par deset postov zbrisal, ker tukaj samo nabijate neki...pol bomo pa kvit... :D :P :photo:

TC, prosm, da ne zlorabljaš svojega položaja :P :devil:

bom naroču sandi7, da te po riti :lol: ...

:hmm: sej čudn tole neki.. kje pa je sanda? Nč je ni vidt tuki :devil: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se ti sam zdi...bom par deset postov zbrisal, ker tukaj samo nabijate neki...pol bomo pa kvit... :D :P :photo:

:chase: :fight1: :010 :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.. veš de.. :winkiss: :grim Kwa pa ti pol tuki delaš :P

Ja v službi sm :lol1: :lol1: :lol1: pa mal nabijam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!