Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ne jaz tisto mislim čez Dražgoše in Jelovico

Mi lahko napišeš kako dolg je klanec in kako strm (recimo v % ali v primerjavi s kakim bolj "znanimi" klanci. Je klanca veliko več kot recimo na Črnivec pri Kamniku ali kaj podobnega. Kvaliteta ceste me niti ne zanima toliko, saj bom šel "počasi" :devil:

Po karti je iz Dražgoš spust v Rudno in potem ponovni vzpon čez jelovico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko napišeš kako dolg je klanec in kako strm (recimo v % ali v primerjavi s kakim bolj "znanimi" klanci. Je klanca veliko več kot recimo na Črnivec pri Kamniku ali kaj podobnega. Kvaliteta ceste me niti ne zanima toliko, saj bom šel "počasi" :devil:

Po karti je iz Dražgoš spust v Rudno in potem ponovni vzpon čez jelovico?

Iz Rudna do Jelovice je makedam, ponekod precej ozka cesta (no za kolo dovolj :P ), pa na začetku kar strmi klanci. Pot se kar vleče. Primerjave ti ne znam povedat :? Lahko rečem le, da takšne strmine kot je asfaltirana cesta proti Joštu (najhujši klanci) ni, je pa vse skupaj daljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se vid, da je sobota in sa SKOR noben ni opazu, da ma naš GhostRR rojstni dan :angry:

Zato mu pa jest tukaj in sedaj čestitam, da bi imel še velik srečno prevoženih km z lubicam ( na dveh kolesih in nogah .) ) Tastar... vse naj naj.. :beer2: :beer2: :beer2:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bom na TV jahu

V petek ob 20.45 na TV PIKA v oddaji Toftalka, pa spet u bikinkah, če mogoče kerga zanima, če pa ne se pa nuben nau sekirau.

aja no zj se pa mau bl že za airbege šlatam :OK:

uf a tist si bla ti - strašno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se vid, da je sobota in sa SKOR noben ni opazu, da ...

Zato mu pa jest tukaj in sedaj čestitam, da bi imel še velik srečno prevoženih km ...

@brdaus: Hvala, hvala... B)

@mačka27: pozdravljena na motosvetu :D ... upam, da čim prej najdeš svojega konjiča :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bohdej zdrauja. ja,mal sm bil po svet,kšna slikca še pride k dobim fotkiča nazaj...

huala za čestitke,smo na vezi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo kolega Ghost!!!! vse najbolš mal z zamudo!!! :OK: :OK: :OK: pa da bi čimprej pršu pod 1:40 :P :OK: :beer2:

@flero: a ti pa nč ne poveš da maš nov moped :D fajn mašinca :grim

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf a tist si bla ti - strašno :)

hehe nism bla to jz, ker sm zajebala pa sm rekla TV Pika, bla sm pa na GTVju hehe :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj zdej lahkko prčakujem posnetek? :D

batzajla: Vse tanratabul mal z zadmudo ampak vseeno!

GhostRR: Tudi tebi vse tanrtabul! Seveda ravnotako z zamudo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Rudna do Jelovice je makedam, ponekod precej ozka cesta (no za kolo dovolj :P ), pa na začetku kar strmi klanci. Pot se kar vleče. Primerjave ti ne znam povedat :? Lahko rečem le, da takšne strmine kot je asfaltirana cesta proti Joštu (najhujši klanci) ni, je pa vse skupaj daljše...

No prebrcal smo jo, najbolj strmo (asfalt) od podblice do Dražgoš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prebrcal smo jo, najbolj strmo (asfalt) od podblice do Dražgoš

Čestitke Hanzi, ta vikend si bil pa zelo priden :OK:

@Killroy tebi pa hvala, ker si se ponudil, kos se srečamo dobiš za pivo .)

Drgač me pa veseli, da ste z motozbora prišli vsi domov zdravi - ker sem bil glede na to kolk ste nekateri spil, kar malo v skrbeh :whistle:

Koga zanimajo tiste fotke, ki sem jih naredil? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ni pene :) Piva lih ni treba, kšnga sokca se pa nebi branu :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač me pa veseli, da ste z motozbora prišli vsi domov zdravi - ker sem bil glede na to kolk ste nekateri spil, kar malo v skrbeh :whistle:

Koga zanimajo tiste fotke, ki sem jih naredil? :whistle:

lej ga smeško mi smo še v Zbilje letel pol k ste vi šli,...kva boš v skrbeh madona no :D :D

fotke na plano!!!! :lol1: :lol1:

Zdej pa še neki,...a se gre kdo kopat v četrtek popoldne na Bled tja k hangarjem,...od 15h dalje :naughty: pa tud na Zatrnik bi loh šli obrnt :grim

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ga smeško mi smo še v Zbilje letel pol k ste vi šli,...kva boš v skrbeh madona no :D :D

smo letel ja ampak ne vem kje si se ti izgubil...tvoja tajnica je skoraj pregorela sam kaj ko enim telefon crkne ali pa ga namerno tko naštimajo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še neki,...a se gre kdo kopat v četrtek popoldne na Bled tja k hangarjem,...od 15h dalje :naughty: pa tud na Zatrnik bi loh šli obrnt :grim

Jest sm za :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo letel ja ampak ne vem kje si se ti izgubil...tvoja tajnica je skoraj pregorela sam kaj ko enim telefon crkne ali pa ga namerno tko naštimajo :hmm:

japajade...jz sem čakal da se ena ne bi zgubla se je pa še ta naprej odpeljala in pol ko pridem tja mi pa telefon noče delat :) tko je blo pa nč drgač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za četrtek se kamot lahko zmenmo... samo, kdaj pa delam :hmm: Tega pa ne vem še <_<

itak bomo do 7h sigurn tm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm za :OK:

Midva z Pečotom sva že včeraj plac rezervirala pa pogledala če je voda OK.Mogoče pridem po šihtuž okol 17h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!