Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

No dajmo, zmenmo se za odbojko!

Jz al pa kađiva zbirava prijave

Kdo je za odbojko na mivki?

jest sm za

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm za

js tudi.. pa če bo to nasledni teden sem celo u bohinju do četrtka :OK: tko d marbit prlezem še kam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modri so nam okupirali cesto na Pokljuko <_< ... če kdo nima pošlihtanih papirjev za homologacijo ali kakšne druge "manj pomembne" stvari, se naj raje izogne tej turi...

... očitno se je razvedelo, da razne racije žanejo uspehe na ridah :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modri so nam okupirali cesto na Pokljuko <_< ... če kdo nima pošlihtanih papirjev za homologacijo ali kakšne druge "manj pomembne" stvari, se naj raje izogne tej turi...

... očitno se je razvedelo, da razne racije žanejo uspehe na ridah :trance_33_sleep:

najbrž vedo kje je treba motorista udart, ker jih ima zelo malo homologiran izpuh :BUA:

vse opozarjam tudi na to da so naši (gorenjski) policisti postali skrajno občutljivi na zavihane ali "čudno" namontirane reg. tablice, prav tako preverjajo če imaš montiran mehanizem za zapiranje tablice.... :rolleyes:

sam tolk v opozorilo .)

pa srečno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja to so bli časi k smo se gorenci zbral v polnem številu :) :OK:

letos smo pa čist razštelani neki :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse zanikam :D

čist možno :)

si bil slučajno sopotnik na cbr900?

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modri so nam okupirali cesto na Pokljuko <_< ... če kdo nima pošlihtanih papirjev za homologacijo ali kakšne druge "manj pomembne" stvari, se naj raje izogne tej turi...

... očitno se je razvedelo, da razne racije žanejo uspehe na ridah :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kok so kej izjeme krive, krivo je to da se je takih zlo velik najdl ker se pac dela reklama na veliko nekje... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po domače povedano: tud policaji berejo ta forum :grim

:BUA: To jim pa moramo preprečiti!!!

Moderatorji: Vsem policajcem preprečite dostop do motosveta!!!

Le tako bomo lahko noreli po cestah :OK:

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja.. tale pokluka je drgac prov fletna, tut za mal bl "turisticno" voznjo.. tko v smislu da se mau razgibas :)... Skoda da so nekatere izjeme ki to izkoriscajo zej mamo pa vsi "hudica"... Sploh pa ta cesta z razliko od rid ni prometna... ce srecas 1 avto alpa 2 je pa velik. Mene pa itak nc ne skrbi, kr nej me ustavjo... vse street legal ;)

Za med tednom to že drži, med vikendom je pa kr dost prometa, tko da po pamet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le tako bomo lahko noreli po cestah :OK:

Ti pa kar lepo nori po grobniku in ne po cesti ....

Pomoje pa razlogi za tele racije niso "oglaševanja" odsekov cest ali tega, da modri berejo tale forum... pomoje se vrtimo okoli tega predvsem zaradi:

1. drastičnega povečanja "motoristov" v SLO

2. v pomladnih tednih je praktično veljalo pravilo: en sončen dan - ena glava motorista

3. kačje ride so prišle v medije, posledično so se teh "problemov" začeli zavedati tudi drugi

Upam lahk samo na to, da ne bo še un v podljubelju, ki vzgaja ponije ob cesti, zagnal kakšnega vika in krika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po domače povedano: tud policaji berejo ta forum :grim

kr nej ga berejo, js nimam cist nc proti pa tut ce me ustavjo z veseljem pokazem voznisko, prometno pa homologacijo.

@obad: js se kdaj pa kdaj zapeljem tja gor do gostilne, spijem sok in grem lepo naprej tko da ne vem kako je kej za vikende pa to ker grem bl poredko tja.

ghostrr: kje pa cakajo? pr ostariji? sej un The ovink naprej je pa tut aktualen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja.. tale pokluka je drgac prov fletna, tut za mal bl "turisticno" voznjo.. tko v smislu da se mau razgibas :)... Skoda da so nekatere izjeme ki to izkoriscajo zej mamo pa vsi "hudica"... Sploh pa ta cesta z razliko od rid ni prometna... ce srecas 1 avto alpa 2 je pa velik. Mene pa itak nc ne skrbi, kr nej me ustavjo... vse street legal ;)

Baje da je ena pizda tut že olje polila prejšn teden na zatrniškem ovinku tko da fanje in dekleta prvo furo se splača turistično odpelat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč folk, lepo se mejte...

jest grem na dopust :yea1:

Popravljeno . Popravil smeško
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghostrr: kje pa cakajo? pr ostariji? sej un The ovink naprej je pa tut aktualen

Mene so ustavl nazaj grede na oviknu s kapelico še pred zatrnikom (na enem izmed lepših ovinkov pred zatrniškim).... v tistem trenutku je pri modrih čakalo že ene 5 motoristov za pregled. Jest sem se "sleku" in usedu na štor tam zraven. Pa vid to en modri in naroči drugemu modremu, naj me vzame naprej :P . Pogleda dokumente, natančno pregleda motor in nekaj piše v blokec. Spregleda dejstvo, da nimam špeglov in žmigovcev, ter odprtega akrapoviča na motorju in se vtakne v gume - 209GP - in pravi, da so slabe ; valda da so res zgledale slabe, saj so ble vse nasvalkane, ker sem lih en dan prej na grobniku z njimi žgal. Po levi strani je bla zadnja guma slick po sredini pa še čist nova. Nekak sem mu dopovedal, da so to zelo dobre gume in da sem bil na dirkališču en dan prej. Pol pa je vidu, da je tud taspredna do roba pobrana - mu je pol blo očitno jasn, da je to - glede na mojo pojavo - možno samo na progi. Potem mi je dal pridigo, da se pritožujejo domačini, kolesarji in turisti nad divjaštvom motoristov na pokljuko in da naj si motoristi najdemo drugo cesto - kot da bi kolesarji in domačini plačevali nadomestilo za uporabo cest :huh: :grrr .

Drug modri je drugega sotrpina masiral zaradi tega, ker je mel za sprednjo parkirno luč modro žarnico :hmm: ... tako da sem jaz zelo dobro odnesel :grim

Tretjega so poslali domov peš, ker je bil brez registracije in izpita - takega bi še jaz brcnil <_< .

Kolk je kazen, če ne ustaviš - pa da si zapiše tvojo tablico?

[attachmentid=77010]

post-4556-1153892339_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Kolk je kazen, če ne ustaviš - pa da si zapiše tvojo tablico?

Nevem, vendar s pridom uporabljam to zadevo :) letos mi je k sreci se ni bilo potrebno...ali sreca ali pa premalo km ...

LP;Rock

Popravljeno . Popravil Rock-46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem mi je dal pridigo, da se pritožujejo domačini, kolesarji in turisti nad divjaštvom motoristov na pokljuko in da naj si motoristi najdemo drugo cesto - kot da bi kolesarji in domačini plačevali nadomestilo za uporabo cest :huh: :grrr .

Pička jim matrna ej.... ne morm si pomagat, ampak pizda no... Domačini in vsi tisti kurci upokojenski... ne moti jih pa nadležno brnenje tistih kurčevih aeroplančkov k letajo ob nedelah ob 12h po zraku. PIZDA EJ, TO PA NOBENGA KURCA NE MOT. Še za une nej prepovejo vožnjo.

Pa rajš nej grejo gledat, kok traktorjev ni opremljenih z žmigavci, lučmi in tko naprej. Pa kok peska je na cestah in podobnih bedarij. Rajš nej to mal preverjajo in zagotavljajo varno vožnjo VSEM.

Pizda :xx: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

make love not war

all we are saaaayiiiin' is give peace a chaaaanceeeeeeeeeeeee

dajmo šansu ljubavi,ljubav je najvažnija

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

make love not war

all we are saaaayiiiin' is give peace a chaaaanceeeeeeeeeeeee

dajmo šansu ljubavi,ljubav je najvažnija

:lol1:

Ma ja.. sej vem, sam res no :( <_<

Najlažje je enga skint s ceste in mu napisat plačilca. S čimmanj napora it pred šefa pol in pokazat "kok je naredu". Sej vem, da jim komandirji težijo, da morjo napisat določeno št. plačilcev. Sam matr ej, najlažje je stat v senčki in čakat, da se en mem prpele.... Sploh zdej v tej vročini....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!