Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Kva si pa ti tko važen na pumpi! :devil: v petek

No sej se me verjetno sisi spomnu, ker si tko :eek: debel gledou

uživej

a to si bil ti,... :blush: ej jz tebe sploh ne poznam drgač...mislm ne vem na motorju bi te gotov prepoznal tkole pa res ne,..sorry :) no ok zdej sem si te prbližn zapomnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Kađiva uživi na morju!

hvala hvala....če hočš ga namočm še namest tebe mal... :lol1: :lol1: :lol1: v morju da nau kdo kej druzga mislu slučajn :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ene 10let je bla dirka gor, pa je blo kr kul, še Bine Šternov se je pelu gor

ps. Tanjuška a greš pol kak tenis a boš sam an motorju?

ej može, ti sam povej kdaj pa ket :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst lohk skor vsak dan okrog sedmih zvečer, lokacija Podvin (če ti ni predaleč?)..... kdaj tebi ustreza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih en tolk k ti :P :D

Okoli črt na polkjuko...

A je zato kej manj modrih tam okoli?

včerej zvečer so spet stal u krnic majku jim plavo :fight1:

no dragi moji zdej pa jz odhajam za en teden,...boste mel mir pred mano :P :D :D ...se beremo spet nasleden pondelk če pridem živ nazaj :D :yea1: :yea1:

lp kađiva B)

uživej pa po pamet :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kakšen kandidat za Grobnik v sredo?? :hmm: :hmm:

Kje si pa bil cel julij prej :? Jest sem zdej mal pavze naredu - zarad vročine in bilance .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa bil cel julij prej :? Jest sem zdej mal pavze naredu - zarad vročine in bilance .)

julija sm še delou v glavnem po cele dneve tko de ni blo časa - zdej bi šu pa mal pelat :D

Kaj poj ti ne greš????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

julija sm še delou v glavnem po cele dneve tko de ni blo časa - zdej bi šu pa mal pelat :D

Kaj poj ti ne greš????

Mah... nek je treba mejo imet. Doma mam tri gume, ki so po sredini še čist nove, pr kraju jih pa nič ni... Za nekej cajta sem zdej na cesti :( ... septembra pa back to action :OK: ... sploh če bodo dirke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst lohk skor vsak dan okrog sedmih zvečer, lokacija Podvin (če ti ni predaleč?)..... kdaj tebi ustreza?

aha, ja men to ni predaleč, sam mam pa en probelm, loparja nimam več, maš ti kerga za posodt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ja men to ni predaleč, sam mam pa en probelm, loparja nimam več, maš ti kerga za posodt?

Jah bomo že neki najdl, to je pa res še najmanjši problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ja men to ni predaleč, sam mam pa en probelm, loparja nimam več, maš ti kerga za posodt?

Saj se gresta lahko igrat brez loparja, saj noben ne bo tepen :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah bomo že neki najdl, to je pa res še najmanjši problem

aha ok kul, te še obvestim kdaj bom loh. ejga dj mi PM pošl s tvojo telefonsko, da te loh rufnm. aja pa nism lih najbol u tenisu, k ga že en cajt nism igrala, pa bl sm bla samouk, tko, da bom rabla en cajt, da se spet navadm.

Saj se gresta lahko igrat brez loparja, saj noben ne bo tepen :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

nikol se ne ve, ka pa če ponsreč lopar iz roke zleti, pa njemu u glavo al pa km drgam, ka bo pa pol? sj veš, da je pr ženskah use možno, sploh pa pr motoristkah

:eek: :eek:

Ti kako pa pr vas tenis zgleda?

to tud mene zanima. aj kej nevarn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm a tko se pr vas otroke dela? Da mahaš z loparjem?

Lahko je prispodoba... za velikost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!