Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

dobr si to zbolu :grim priporočam izogibanje motoristični družbi ker je bolezen hitro nalezljiva :devil:

Jest sem bil cepljen... (hondacepivo)

... drugi boste pa morali pač preboleti obdobje z apriliozo, sej baje potem, ko jo enkrat preboliš, jo ne dobiš več - ker rataš odporen

(se odločiš, da ne boš več pobiral šraufov za motorjem :P )

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si to zbolu :grim priporočam izogibanje motoristični družbi ker je bolezen hitro nalezljiva :devil:

Ja sej morva ob prilki kašno rečt na to temo, ker vem da si vozu tastaro in tanovo...

LP P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"ges hus bek" :P :D :D ...madona je tole pasalo B) ...

za en teden sem asfalt zamenjal za makadam tud :grim ...

v glavnem se porajtamo kakšn dan spet,...sam da jz motor mal operem :lol1: :lol1: :lol1:

madona Slonici paše ta morski zrak in ta kamenje in grmičevje B)

post-1406-1154901210_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona Slonici paše ta morski zrak in ta kamenje in grmičevje B)

si ga peljal tja da ga v morje vržeš?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo za eno popoldansko furco nj pride ob 16h na PETROL Zlato Polje2 :) smer Bled-Pokljuka-Bohinj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo za eno popoldansko furco nj pride ob 16h na PETROL Zlato Polje2 :) smer Bled-Pokljuka-Bohinj

Ko bi le lahko :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo za eno popoldansko furco nj pride ob 16h na PETROL Zlato Polje2 :) smer Bled-Pokljuka-Bohinj

Čudn, da se nismo srečal... nisem prebral foruma, pa sem turco naredu sam... po naključju skoraj isto :D (na pokljuki sem obrnil nazaj proti Bledu)

A je kdo opazil po gorenjski odslužene stare policijske golfe, ki samevajo na opaznih mestih za ustrahovanje prometnih udeležencev :hmm: Sicer je to moja domneva, vendar meni res na večih mestih izgleda tako :doze: ... (npr. na klancu proti bledu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem videl zadnjič enega pri Šk. loki. Zanimivo :photo:

Drugje po svetu kartonasti policaji. pri nas pa stari golfi :slap:

No ja kakšen civic '91 z takozvanimi hudimi šoferji ki so prevečkrat gledal fast & furious bo že mal pobremzal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vidu tega Golfa na Bledu ja....najprej sem mal cviknu,k sem pa vidu da ni nobenga not,.pa eno nižje in gassss!!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso samo odsluženi golfi. vidu tega na bledu, v trzicu premikajo marico, ob gradbiscu

avtoceste pred peračico (s kranjske smeri) večkrat stoji laguna.

je pa zadeva jebena v toliko, da na daleč ne moreš oceniti ali je kdo notri ali ne...

namen upoštevanja cpp verjetno kar dosežen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vidu tega Golfa na Bledu ja....najprej sem mal cviknu,k sem pa vidu da ni nobenga not,.pa eno nižje in gassss!!! :D :D

Ste vidl polcija sam avto prkira pa si dal eno prestavo dol :lol1: ,drugič pozab še dodat gas ker se lahlo dogodi da za grmom stoji s pištolco :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar,a si ti tega dežja že tolk sit,da si šel žile rezat :D :devil: :P

Ma ja :BUA: ga mam že pol kufer ,žile glih nisem rezu je šo pa bliz :hmm: tolažim se da je bol sedaj kot pa kasneje da bom za Sicilijo že kolčkej fit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prazni policijski avti so po celi gorenski jih vidm vsak dan ene 5 k se na šiht vozm in so od Brnika do Bleda pomoje nas hočjo zdej mal "razvadt" k so prazni da se jih bomo navadl pol bodo pa kr naenkrat vsi s pištolcami bomo pa najebal en dan :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar,a si ti tega dežja že tolk sit,da si šel žile rezat :D :devil: :P

Ne, ne, Tiger ni zato rezou, kje dežja sit, ampak zato, k že tolk cajt sonca ni vidu!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, Tiger ni zato rezou, kje dežja sit, ampak zato, k že tolk cajt sonca ni vidu!! :kva2:

:worship: :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš pozno kt ankol: a gre zutrej ob 6h kdo na grobnik gledat SP prikoličarjev pa AA prvenstvo? call me 041 655 081, za enga je še frej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš pozno kt ankol: a gre zutrej ob 6h kdo na grobnik gledat SP prikoličarjev pa AA prvenstvo? call me 041 655 081, za enga je še frej...

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!