Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

preverjeno od enga kapsa,prazne avtomobile nastavlajo,ker nimajo ljudi,ker so dopusti. :BUA:

sam to sm dons jest tut vidu, dva prazna avta, pa nobenga policaja

kr tko naprej :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prazni policijski avti so po celi gorenski jih vidm vsak dan ene 5 k se na šiht vozm in so od Brnika do Bleda pomoje nas hočjo zdej mal "razvadt" k so prazni da se jih bomo navadl pol bodo pa kr naenkrat vsi s pištolcami bomo pa najebal en dan :hmm:

kr računite do Kranjske Gore, ker tuki jih je tud en kup takih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr računite do Kranjske Gore, ker tuki jih je tud en kup takih!

Samo ne se preveč razvadit... dopustov bo kmal konc :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji predragi gorenci, sporčit vam morm novico, da vas zapuščam za ene 10dni, eh pa sj me itak ne bo nuben pogrešau.

lepo se mejte še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem omenil Rovinj, sem takoj dobil sopotnico. .) Pred nama in za nama je še dovolj prostora... seveda na cesti. :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji predragi gorenci, sporčit vam morm novico, da vas zapuščam za ene 10dni, eh pa sj me itak ne bo nuben pogrešau.

lepo se mejte še naprej

Kako pa ti to veš da te ne bo noben pogrešal? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli dons na obali :OK: super dan je bil... :grim

Lego tebe sem pa vidu mal čez 12h mim OMV v Postojni smo tm sedel in kofetkal :D

zdej pa še neki drage Gorenke in Gorenci...a je kdo kej za akcijo :naughty: :P ta vikend je na Grobniku motohappening...dogajanje bo zlo zanimivo tko da jz planiram štart v petek popoldne,prot večeru in povratek v nedeljo prot večeru nazaj :grim a bi še kdo šel??? zaenkrat sva kandidata dva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lego tebe sem pa vidu mal čez 12h mim OMV v Postojni smo tm sedel in kofetkal :D

Se mi je zdelo, da je tvoj motor na OMV (tebe žal nisem videl). Ponavadi se tudi jaz tam ustavim na kavi, včeraj pa... škoda, bi kakšno rekli.

BDV: včeraj sem videl posledice nesreče v kateri je umrl motorist in bila težko ranjena motoristka. Motor je bil totalno razbit za povrh pa je še zgorel. Šokanten prizor... ti da misliti.

Vseeno sem se zapeljal do Rovinja, nazaj pa Vodnjan, Labin, Opatija... Lepa tura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend je na Grobniku motohappening...dogajanje bo zlo zanimivo tko da jz planiram štart v petek popoldne,prot večeru in povratek v nedeljo prot večeru nazaj :grim a bi še kdo šel??? zaenkrat sva kandidata dva :)

Jest grem trenirat že v petek zjutraj - cel dan.... dol pa ne vem če bom ostal. Odvisno od prostih mest, se pa vrnem v nedeljo na dirko (nimam rezervacije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli dons na obali :OK: super dan je bil... :grim

Ke pa si bil. Jaz sem bil tut na obali, smo jim mal soli ukradel in jo na gorenjsko uvozil, sam ne primorcem povedat! :lol1: :naughty:

Končno sem spoznal tut eno primorsko motosetovko! :OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke pa si bil. Jaz sem bil tut na obali, smo jim mal soli ukradel in jo na gorenjsko uvozil, sam ne primorcem povedat! :lol1: :naughty:

Končno sem spoznal tut eno primorsko motosetovko! :OK: :yes:

a jo poznamo?? :D :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej mularija od gorenjcev, pride kdo na piknik na koroško? Če je komu v soboto do fure naj mi PM-ja. Ene 40 motosvetofcev bo tam. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!