Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Torej mularija od gorenjcev, pride kdo na piknik na koroško? Če je komu v soboto do fure naj mi PM-ja. Ene 40 motosvetofcev bo tam. :grim

Škoda, ker je samo mularija povabljena. :cry: :devil: Sicer mi je pa vseeno, ker tako ali tako nimam časa.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a pol spet noben ne gre na Grobnik razen Ghosta k je že tko tadomač dol :P ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti greš na motohappening? :?

A Ghostrr bo vozu?

Lp Zorman

ja sj sem napisal da grem :) jz pa zmajček greva jutr prot večeru dol,...v nedelo k bo konc pa nazaj. Vmes je planirano tud kopanje nej v Reki al pa Opatiji... :grim

blo bi pa fajn da bi nas vsaj mal več blo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo era draga naša!! sej si še živa :D :D

kje se potepaš...jz sem že hotu it na urad za pogrešane osebe k te nikjer ni blo nč videt in slišat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo era draga naša!! sej si še živa :D :D

kje se potepaš...jz sem že hotu it na urad za zgubljene predmete k te nikjer ni blo nč videt in slišat :lol1: :lol1:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj sem napisal da grem :) jz pa zmajček greva jutr prot večeru dol,...v nedelo k bo konc pa nazaj. Vmes je planirano tud kopanje nej v Reki al pa Opatiji... :grim

blo bi pa fajn da bi nas vsaj mal več blo :doze:

Ma jaz bi takoj dones su z vama oz. če gre še kdo, sam ne gre. Sem misu da bom jutri dopoldne parol pa tut ne bo šlo, tko da ostaja upanje da pridem popoldne če bom motor skup spravu!

kađiva ti pošlem sms juter če pridem dol da se nkje dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo era draga naša!! sej si še živa :D :D

kje se potepaš...jz sem že hotu it na urad za pogrešane osebe k te nikjer ni blo nč videt in slišat :lol1: :lol1:

Živa, živa.. zaenkrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kdo ma tuki modro R1, zadi nalepko motosvet, prvo gumo zlizano da bogpomagi, po levi strani brez nalepk..... ufff pomojem je dost natančen opis, aja pa dons ga ma pr Joletu (Langusu) parkiranga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kdo ma tuki modro R1, zadi nalepko motosvet, prvo gumo zlizano da bogpomagi, po levi strani brez nalepk..... ufff pomojem je dost natančen opis, aja pa dons ga ma pr Joletu (Langusu) parkiranga.

A je kej narobe :nono:

Hehehe, jebat ga, ni cajta blo menjat, itaq smo pa gorenci, zlizat do kraja pol pa menjat...si vidu kere gredo gor :yea1: :yea1:

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, sj pol se pa poznava, tud jst nisem dalec doma, cez savo... :photo:

Sej dans grem iskat, po sluzbi, ce bo naredu jole kej, matr, mam kr sliko pred sabo da pridem gor, bo pa stanje isto kot vceraj :)

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, sj pol se pa poznava, tud jst nisem dalec doma, cez savo... :photo:

Sej dans grem iskat, po sluzbi, ce bo naredu jole kej, matr, mam kr sliko pred sabo da pridem gor, bo pa stanje isto kot vceraj :)

LP;Rock

A grem pogledat? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A grem pogledat? ;)

dej ce se ti da....pa rec, a ni ta reku da ob 3 ze po motor pride haha :)

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi kdo letos naredu se kako turco na Grossglockner, enodnevno al pa dvodnevno varjanto za vikend?

jest mislm da bi bil za kej tacga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislm da bi bil za kej tacga :D

To se pa jest tud prjavm.... mam že tri leta v planu... pa se nekako ne izide - obvezno enodnevni :D

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!