Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Helov helov

No tko kar se Grossglocknerja tiče. Za enkarat predviden odhod 9.9. sobota, povratek 10.9. nedelja. Če bi šol kdo zraven naj pove.

Aja v primeru slabega vremena gremo z čovnom! :)

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole:

@Mrki: Čestitam..srečno vožnjo :OK:

@Smeško: no, bomo držal pesti, da čimprej dobiš neki druzga na 4 kolesih :naughty:

mene pa drgač zanima kdo od gorenceu je zrihtou lepo vreme za čez vikend ? :hmm:

lpj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrki... khm.. dej, ...profil si poprav no :D :P

...Grossglocknerja tiče...

Kok je pa kej snega gor padl :D

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrki pa brdavs, dej gremo dons zvečer eno odbojko :OK:

ka pa jz, mene pa naute nč povabl? hehe joke

smeško use naj naj, čeprou že mau pozn. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJGA GORENCI ČE KDO NAJDE TABLCO NEK MED BLED-BOHINJ-BLED-BEGUNJE-BLED DAM ZA KIŠTO PIRA TABLCA JE: KR V9-00

TENKS P

Popravljeno . Popravil primozh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primož, moje sožalje ... pa upam, da boš imel srečo in se tablica najde ... namreč, moja se ni :( (sicer na relaciji Koper-Ljubljana) ... strošek: nova prometna, tablica in zelena karta: 6.549 :yes: ... pa fajn bi blo, da to kmal urediš (napišeš izjavo o izgubljeni in prevzameš novo), da slučajno ne postaneš odgovoren za kakšno neumnost (kot npr. v Prošnja za pomoč vsem motoristom ).

Lp, Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJGA GORENCI ČE KDO NAJDE TABLCO NEK MED BLED-BOHINJ-BLED-BEGUNJE-BLED DAM ZA KIŠTO PIRA TABLCA JE: KR V9-00

TENKS P

Ti pa res nis gorenca nc od nc....a ni cenej po novo skoct, kt pa za kisto dat :) :yea1:

Le kako da si jo zgubu, a je bila na original nosilcu :D

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primož, moje sožalje ... pa upam, da boš imel srečo in se tablica najde ... namreč, moja se ni :( (sicer na relaciji Koper-Ljubljana) ... strošek: nova prometna, tablica in zelena karta: 6.549 :yes: ... pa fajn bi blo, da to kmal urediš (napišeš izjavo o izgubljeni in prevzameš novo), da slučajno ne postaneš odgovoren za kakšno neumnost (kot npr. v Prošnja za pomoč vsem motoristom ).

Lp, Perla

O hvala biserčk za izčrpno poročilo :004 na polcijo sem že javu bom šel dons še enkrat pogledat pa če je ne bo pa jutr novo .....................

Ti pa res nis gorenca nc od nc....a ni cenej po novo skoct, kt pa za kisto dat :) :yea1:

Le kako da si jo zgubu, a je bila na original nosilcu :D

LP;Rock

ma jebeš dnar glavn, da je žur :OK: pa tablcabi bla dons tut fajn k bi se dons mau vozu pa ni uradnih ur mater jim :BUA: ma bla je pršraubana pa mal zapigana in se je odlomila stran :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@primozh: ja kok pa si letu da ti jo je odpulil dol :P :D :D sicer pa moja navada je na vsakmu motorju tablco pršraufat gor z dvem šraufom :grim ziher je ziher

aha pa še eno obvestilo!!! 16.9. imajo skupina Ladys First na Bledu v Rock baru koncert in predstavitev svojega prvega albuma in videospota z naslovom 911 lepo bi blo,da jih gremo mal pogledat a banda?? :OK: no vsaj zase vem da bom gor :)

lp kađiva B)

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to je blo slikan včerej po furi in sploh opazu nism do dons zjutrej k sem hotu z mopedom na šiht it :slap:

@primozh: ja kok pa si letu da ti jo je odpulil dol :P :D :D sicer pa moja navada je na vsakmu motorju tablco pršraufat gor z dvem šraufom :grim ziher je ziher

aha pa še eno obvestilo!!! 16.9. imajo skupina Ladys First na Bledu v Rock baru koncert in predstavitev svojega prvega albuma in videospota z naslovom 911 lepo bi blo,da jih gremo mal pogledat a banda?? :OK: no vsaj zase vem da bom gor :)

lp kađiva B)

tut moja pršraubana z dvema šraubama sam se je odlomila res huda kvaliteta :BUA:

@primozh: ja kok pa si letu da ti jo je odpulil dol :P :D :D sicer pa moja navada je na vsakmu motorju tablco pršraufat gor z dvem šraufom :grim ziher je ziher

aha pa še eno obvestilo!!! 16.9. imajo skupina Ladys First na Bledu v Rock baru koncert in predstavitev svojega prvega albuma in videospota z naslovom 911 lepo bi blo,da jih gremo mal pogledat a banda?? :OK: no vsaj zase vem da bom gor :)

lp kađiva B)

tut jest se ga pridem odlomt v rock bar :OK:

post-6376-1157011049_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga prosem že 3 teden, mogoče me je pa zdej uslišal! :OK:

No končno so mi danes na Agenciji za vreme potrdili da so upoštevali tvojo prošnjo

res hvala k si se tuk potrudu... :worship:

lpj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je pa res noro lep dan... sm naredu en krog kr-jamnik-dražgoše-šk.loka,superca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pa še eno obvestilo!!! 16.9. imajo skupina Ladys First na Bledu v Rock baru koncert in predstavitev svojega prvega albuma in videospota z naslovom 911 lepo bi blo,da jih gremo mal pogledat a banda?? :OK: no vsaj zase vem da bom gor :)

lp kađiva B)

ah ne vem, predeleč je, pa preveč se ga bom :drunk::drunk:

Popravljeno . Popravil _SEBA_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem gorencem in gorenkam,ki ste danes prišli na ride in darovali denar za družino Pem :OK:

in dokazal,da le niste tok uhrni .)

post-265-1157047983_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem gorencem in gorenkam,ki ste danes prišli na ride in darovali denar za družino Pem :OK:

in dokazal,da le niste tok uhrni .)

kein problem, z veselm :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej ghorenci :D

zdele mi je v glavo šinl-kua če bi naredl eno skupno furo, dokler je še vreme... naprimer naslednji vikend? kšn (tradicionalni :D ) skok do obale,zvečer mrbit še na kšno pico...

enibadi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!