Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

hej ghorenci :D

zdele mi je v glavo šinl-kua če bi naredl eno skupno furo, dokler je še vreme... naprimer naslednji vikend? kšn (tradicionalni :D ) skok do obale,zvečer mrbit še na kšno pico...

enibadi?

Ta vikend je F1 v Portorožu.... sicer F1 na vodi ... ampak jebiga... boljš k pa nč :naughty:

... grem zihr dol... vreme bo super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke ste gorenci? Čist se poniknl! Al usi vreme izkoriščate? Jaz bi ga tut če mi ne bi blo treba delat! :(

hej ghorenci :D

zdele mi je v glavo šinl-kua če bi naredl eno skupno furo, dokler je še vreme... naprimer naslednji vikend? kšn (tradicionalni :D ) skok do obale,zvečer mrbit še na kšno pico...

enibadi?

Jaz sem za! Sam upam da ne ta vikend ker me ni. Če se boste za nasleden vikend zmenil sem jaz takoj za!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel mogoče jutri kdo v dopoldankih urah mal prot morju pogledat kakšn majo kej dol vreme.... :hmm: :D

LP PEČO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel mogoče jutri kdo v dopoldankih urah mal prot morju pogledat kakšn majo kej dol vreme.... :hmm: :D

LP PEČO

Ma brez veze hodit dol pa vreme gledat :eek: :hmm: imajo istega kot mi :cry: mogoče za temperaturo topleje. :hmm: Bejbe pa so še zmeraj v kopalkah to je pa za pogledat in oči počit :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daje se na znanje:

V nedeljo 10.9.2006 ob 9.30 uri pred Panter barom v Hrastju nepreklicno štartamo na

Gorenjski Giro

to je 180 kilometrska krožna tura po asvaltiranih, ovinkastih, stranskih, razglednih, razgibanih cestah po gorenjskem.

Moj Z ma jih rad :OK:

Kdor je Giro že prevozil (lahko tudi po delih) dobi za pivo :beer1: Če boste več kot trije ponudba odpade - saj sem gorenjc vendar!

Poleg gorenjskih vabljeni vsi Motosvetovci posebno primorski (ki raje pišejo kot se vozijo), saj bo vožnja v smislu spoznavajmo gorenjsko in njene odmaknjene kotičke.

Če vas ne bo - gremo sami - še žal vam bo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko ja,z demokracijo namo delč pršli. en more dat komando,pa je :D

preleeeepa goreeenjsskaaaaaa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla banda!!! A bo šel kdo drug vikend kej na grobnik juro racing pogledat!!! :OK: :OK: :OK:

Zna bit dober!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla banda!!! A bo šel kdo drug vikend kej na grobnik juro racing pogledat!!! :OK: :OK: :OK:

Zna bit dober!!! :OK: :OK: :OK:

Super da si to povedala zdej sem 100% da grem ta vikend na Grossglockner! :OK: Pol nasledenga pa na Grobnik.

Kaj se bo pa dogajalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super da si to povedala zdej sem 100% da grem ta vikend na Grossglockner! :OK: Pol nasledenga pa na Grobnik.

Kaj se bo pa dogajalo?

Kj se bo dogajolo poleg dirke ne vem. Se pa pomoje splača it pogledat!!

Več nas bo boljš bo!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več nas bo boljš bo!!! :OK: :OK:

To pa itak. Če pa ti še enkat demonstriraš kako se z motorja pade (ne počnite tega doma), bo pa še cel kup smeha zraven! :lol1:

U nedelo bo dž :BUA:

Pa maček :wacko: (pr naš bajt se ženjo)

Ma kašen dež, ga ne maramo zato ga tut ni treba! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa itak. Če pa ti še enkat demonstriraš kako se z motorja pade (ne počnite tega doma), bo pa še cel kup smeha zraven! :lol1:

Hahaha!! Pila pa sedela na motorju ne bom več!!! Ne bi bla rada spet plava, pa škoda moje makine veš!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla banda!!! A bo šel kdo drug vikend kej na grobnik juro racing pogledat!!! :OK: :OK: :OK:

Zna bit dober!!! :OK: :OK: :OK:

dobr, dobr, če le navjo Gorenci mel zopet strelskih vaj ob 5 zjutri, ne kađiva .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo na 3M danes? :hmm: :hmm:

Hmmm...

3M.....kaj to že biti :?

Pečo dj mi to mal razlož .)

ojla banda!!! A bo šel kdo drug vikend kej na grobnik juro racing pogledat!!! :OK: :OK: :OK:

Zna bit dober!!! :OK: :OK: :OK:

Ojla Zmajček

Mi smo pa enkrat odbojko igral skup. a Kađiva je bil zravn. Hmm glede jure upam da bom lahko šel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tati: o čem ti to? a sem bil zravn??? :? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kurc pa vikendi,delam vse ta mesec :krneki: :krneki: tko da uživejte še namest mene kjerkol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO evo za vikend vreme bo, edino teperature bodo mal niske ampak GG raven tko pade, se bo pač treba mal oblečt! :OK: :OK: :OK: :OK:

Kdaj greš in ali greš sam, ali že imaš ekipo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tati: o čem ti to? a sem bil zravn??? :? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kurc pa vikendi,delam vse ta mesec :krneki: :krneki: tko da uživejte še namest mene kjerkol

kdo mi bo pa družbo na Grobniku sredi noči delal :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj greš in ali greš sam, ali že imaš ekipo?

Plan je nasleden

Start v soboto zjutrej smre GG, točne ceste je treba se določit oz. se bodo sproti (ne AC)

Potem na GG do razgledne toče, postanek tolk kokr nam bo pasalo

Povratek do vznožja in smer Zell am See

Tm nekj se bo prespal no odvisno od ure (če bi šol kdo samo 1dnevno varjanot tudi dorbrodošel se bomo pač prej ločil)

V nedeljo pa naprej do Kitzbuhla in potem po drugi strani samega hribovja nazaj. Tm se gre (če bo čas) še eno doloni pogledat, ketero se baje splača in potem pot priti domu. Bom kasnej naredu še mapo in prpopam gor zemljevid.

Če ma kdo željo jit zraven naj to vsaj sporoči do petka zvečer, da se zmenmo kje se dobimo in kdaj štartamo.

Aja za enkrat sva 2 motorista ostali dobrodošli! Več nas bo bolj zabavno bo!

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zemljevid in točno začrtana pot kje grem:

Mal pred (6) nekje se bo prespalo pol v nedeljo pa ostala pot.

Pri (5) je baje neki za plačaz 7 EUR, žal ne vem kaj, pol sama cesta na GG je 17 EUR in potlej ob povratku tunel 8 EUR. To mislm da je vse kar se cestnin ni tega tiče. Spi se baje za cca 20 EUR/osebo z zajterkom.

Po začrtani poti je cca 660km kar nanese še cca 15k Sit za bencin

No mislm da sem zajel kr vse.

Ne vem zakaj se slikca ne pokaže tko da tukaj pripeta še enkrat

[attachmentid=80601]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!