Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Danes bla furca ful dobra. :OK: Kadzivc je imel kr hud tempo " na določenih oodsekih ". :eek: :worship:

Pizza bla kr dobra. Pa baje, da je dal cvetoo za pijaco :? Hvala, drugic vrnem.

Vsem hvala za druzbo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa baje, da je dal cvetoo za pijaco :?

Vsem hvala za druzbo. :yea1:

Cvetoo je imel 23. rojstni dan. Baje, da take stvari veljajo 8 dni tako, da sploh ni bilo dileme. .)

Sicer pa res hvala za dužbo. :yea1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše... cveto je car :grim !

Je blo spet fino po dolgem času videt vse skupaj :)

Kar se pa tiče vožnje je pa itak znano, da je predsednik mal odtrgan človek :doze: Cesta Kalce-Col je pa odkritje leta :kva2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno odkritje to mi že dolgo poznamo sam ne razglašamo,

danes je pač kađiva razkril še to lepoto ki se ji reče stara pošta,pa ne nove teme odpirat,da ne bojo druge ride .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predn se gre na moto zbor... :grim

...se gre malo po kolenu... :photo:

...na avstrijske ovinke... :worship:

:whistle:

Popravljeno . Popravil neya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men blo prov hudo, zakon družba, fajn furca, na čase še prov super tempo :D

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi smo pred kratkim zaklučli današno furco.

Men je blo noro dober!

Relacija super!

Družba super!

Vsem hvala za družbo, pa upam da bo kr nekaj takih fur v prihodnje! Če ne to sezono pa drugo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prov fajn smo se mel :OK: mal ste "organizatorja" v zadrego spravl s takšnim številom :blush:

hmm ja tista cesta bo drug let večkrat prevožena iz moje strani :grim :devil: , tempo ja je bil mal hitrejš na cajte :P ma kako naj človek počas vozi, ko je pred njim taka lepa cesta :rolleyes: drgač pa men je bil tist del med Podnanosom in Senožečami prov kul,...edin moral bi se na eni domačiji predčasno zment za kakšn kozarček žlahtne kapljice in kakšn konček pršuta :kva2: no to ostane za drugo leto :D

Cvetoo hvala za pijačo! sej sm jz tud RD mel ja 23.-ga,sam če bi jz za rundo dal pol loh sam parkiram še motor nek brez bencina :lol1: :lol1:

V glavnem hvala vsem za družbo! Se vidmo drug let na spomladanski furi :OK: :OK: upam da že z drugim motorjem :whistle:

lp kađiva B)

P.S. kok je Era fotogenična punca s čikom :lol1: :lol1: :lol1:

post-1406-1159691845_thumb.jpg

post-1406-1159691895_thumb.jpg

post-1406-1159691952_thumb.jpg

post-1406-1159692000_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenci hvala za furo, bilo je super, tudi tempo glih taprav...slike in filmčki še pridejo...če se vam da zbrati par slik na kup (od različnih avtorjev) jih lahko v motosvet galeriji objavimo....

Cvetoo :OK: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr mi je žou d nism mogu pridt... sm mislu da bom meu že zrihtan moped pa sem se uštel...eh bom pa na spomladansko pršu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe super furca, sicer me ni blo, ampak mi je pa odleglo ko sem vidu da ste imel tud enga bavarca s cilindri sabo, se koj bolj počutm :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti od Bohinjske Bistrice ki pelje do Bohinjskega jezera se je zgodila nesreča:

članek

pozna kdo?

motor sem že vidu po moje ja :hmm: a je R6 na Gauloises poštrihana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Gorencem za lepo furco. Cveto.. hvala za pijačo :worship: Na momente je šlo k mau prehitr... ampak vseeno v redu..

Z vami vedno na furco.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat Maus proti Črnem kalu si mi skos visel na riti tko da ne jamri da je šlo prehitr :D , aja pa leja pravi da maš hudo rit!! (sicer meni se ne zdi ampak vseen)

ps Roberto sej na pomladansko greš pa zraven, bosta skup s Prexom vsaj dva BMWjovca za zejbavat

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!