Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

v petek grem mogoče gledat :hmm: :doze:

P.S. Če kerga kej zanima vem za eno garažo v Kranju za 3 motorje not pospravt,...placa je še za 2 motorja. Če kdo rab al pa za kerga ve ki bi rabil naj mi PM pošlje .)

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek grem mogoče gledat :hmm: :doze:

P.S. Če kerga kej zanima vem za eno garažo v Kranju za 3 motorje not pospravt,...placa je še za 2 motorja. Če kdo rab al pa za kerga ve ki bi rabil naj mi PM pošlje .)

a lahko človek not spi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek grem mogoče gledat :hmm: :doze:

P.S. Če kerga kej zanima vem za eno garažo v Kranju za 3 motorje not pospravt,...placa je še za 2 motorja. Če kdo rab al pa za kerga ve ki bi rabil naj mi PM pošlje .)

Am kje bolj natančno v Kranju pa je to? A to samo čez zimo a tud med sezono? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am kje bolj natančno v Kranju pa je to? A to samo čez zimo a tud med sezono? :hmm:

čez celo leto...pr vodovodnem stolpu, zravn ene hiše .)

če te zanima povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez celo leto...pr vodovodnem stolpu, zravn ene hiše .)

če te zanima povej

Škoda,ker čez zimo nebom imel motorja,čene bi biu takoj za,ker mi tale klet že pošteno najeda.Če boš imel pa drugo sezono kej placa se pa lahk zmenmo :grim Sam do tega je še dooolga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste že vsi na zimskem spanju... <_<

ps: Bi šel kdo jutr na furo?? :D

jest grem jutr - službeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem jutri proti dolenjski, vmes postanek, da pretočim vino!

Tempo bo pa verjetno bolj jesenskomrzloasfaltnopenzionističnouživaški.

Prijave pobiramo do 9h

LP

Popravljeno . Popravil mrki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolg se nism tak narežal, kot dans v vaših koncih :lol1: :lol1: :lol1:

post-5241-1160931296_thumb.jpg

post-5241-1160931394_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, jaz bom pospravil za letos.

V sezoni sem si nabral nekaj dolgov: bom napisal kar tle da me boste še spomnili!

Batzajla dobi pir ker mi je pomalgal kupit mopeda :beer2:

Smeško je že dobil pir ob večih prilikah pa sem mu verjetno še kakšnega dolžan ker je posodu delavnico :beer2:

Brdaus dobi pir, ker se mi smili ker že nekaj časa pešači, pa še ketnsprej mi je posodu :beer2:

Godfather dopi pir ker je fejst dec pa nam je večkrat pomagal pri jermenarjih :beer2:

Kar nekaj osebkov iz MK Kamnik dobi pir iz takšnih in drugačnih razlogov :beer2:

Če še kso misli da sem mu dolžan pir naj pove pa bom razmislil (sem kljub vsemu gorenc)

V glavnem zrihtajte eno srečanje da potalamo tele pire. Zdej bo mal dolgčas brez mopeda pa preden sneg zapade.

BTW

Kje v kranju že deponirajo tablice za čez zimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kađiva,zadnjič,ko si omenjal uno garažo me čist informativno zanima kok bi na mesc pršlo parkiranje motorja tam...Da vidm kok to kej stane,ker drug let zna bit kriza s pospravlanjem motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kađiva,zadnjič,ko si omenjal uno garažo me čist informativno zanima kok bi na mesc pršlo parkiranje motorja tam...Da vidm kok to kej stane,ker drug let zna bit kriza s pospravlanjem motorja :)

18k na mesec je garaža,...not bi šli 3 motorji recimo...tko da, če bi še enga najdu (ker eden interesent je že) pol bi vas 6k pršlo na vsakega .) je pa to pr eni privat hiši,skor zmer je eden doma tm,psa majo...tko da je dost varna in v redu zadeva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godfather dopi pir ker je fejst dec pa nam je večkrat pomagal pri jermenarjih :beer2:

To pa je lepo da se spomneš na ubogega pešca :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrki, se bomo neki zmenil. jst bom pa tacajt premislu, če se mi splača prit. beri: če je število tistih, k so mi dolžni pir večje od števila pirov, k sm jih jst dolžen drugim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW

Kje v kranju že deponirajo tablice za čez zimo?

Na AMZS-ju jih deponirajo do datuma za katerega se zmeniš, sicer neuradno ampak deponirajo pa! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na AMZS-ju jih deponirajo do datuma za katerega se zmeniš, sicer neuradno ampak deponirajo pa! :OK:

Glede na spremembo ZVCP ti morajo po novem za eno leto deponirati tablico povsod, vprašanje je samo koliko so kaj uradniki na tekočem s predpisi.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!